Ses var Görüntü yok!

Bu konuyu okuyanlar

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İphone 5 gece hastanede yatekren çalınmasın diye cebime koydum sabah kalkdığımda ses vardı görüntü yokdu tamirciye götürdüm ekranın. Dokunmatığı olmüş dediler ekranı değiltirelim dediler 600tl dediler tamam dedik ekranı değiltirdiler ama sonrun halen vardı sonra iphone dfu mode firmiş dediler internette yazan işlemleri uyguladığımda hiç bir değişen olmuyor.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
600TL boşuna vermişsin sanırım.

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
acaba diyorum sorun ekran değilde o ekranla cihaz bağlantısında mı sorun var?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
boşa para vermişsin kardeş home+kilitleme tuşuna uzun süre basınca düzeliyor banada olmuştu aynısı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bilmeyen yorum yapmasın adam zaten ekranı sökerken pili çıkartıyor. dediğiniz bu durum olsa pili çıkar tak cihaz çalışır zaten. lütfen bilenler çözüm önersin hemde acillllllllllll ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone 4 de ses var görüntü yok. servise başvurdum. ekranı değiştirdiler. 250 tl verdim. aynı arızayı tekrar yaptı. tekrar ekran değişimi yaptılar. tekrar aynı arızayı yaptı. yani 2 defa ekran değişdi ve arıza devam ediyor. artık el insaf.. bende home+kilitleme tuşuna basılı tutuyorum ve arıza gidiyor. şeytan bunun neresinde..

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ayni sorunu bende yasadım.. ekran ıle ekrana goruntu veren kartın arasındakı kablo cıkıyor yada leyımı cıkıyor. ve oyle bı leyımkı mıkroskobık bı leyım o kadar ınce hassas bısey.. aslında telefonun calısıyor fakat kartla ekran bırbırne baglı olmadıgı ıcın acmıyor olabılır..ben yaptırdım bıdaha dusurdum bıdaha gıttı goruntu bııdaha yaptırdım.. uzerıne baskı falan yaptıysan darbe almıs olabılır..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok sağolun arkadaşlar evde açtım açtım diye çığlık atarak zıplıyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
helal kardeşim allah razı olsun dediğini yaptım aynı sorun bende vardı düzeldi sağol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonumun power tuşu bozuk benim uygulayabileceğim bir yöntem var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede bu sorun 2. defa oldu ilkinde yapmıştım ama şuan olmuyor ses var görüntü yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vay vicdansız adamlar...dahası iphone ipad gibi cihazların donanımsal arızaların tamiri neredeysn mümkün olmuyor..yok tamirci lcd ekran değişecek,yok anaakart,yok dokunmatik değişecek derler neredeyse telefon fiyatına tamir ücreti isterler o arızalar içinde.

Dragebrace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar eğer bu işi servisinde değilde, kendi iş yerleri olan telefoncularda yaptıracaksınız lütfen tanıdığınız birine yaptırınız. Çünkü tanımadığınız biriyse eğer o işi yapan adamın hayatında kaç defa telefon tamir ettiğini bile bilmiyorsunuzdur. Size önerim internette video sitelerinde ekran değişimi olsun tuş takımı değişimi olsun hepsinin videoları var. Biraz kendinize güvenin ve sipariş ettiğiniz parçayı kendiniz değiştirin. Emin olun çok basit.
Son olarakta geçmiş olsun dileklerimi iletirim, umarım sorununuz en kısa zamanda düzelir. Saygılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende home+kilit olmuyo yapiyorum yapiyorum olmuyo napcam ben ya ses var goruntu yok apple cikio geri karariyo

S

SDNkn Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim ki ipad air ve home+kilit tuşu bu sorunu halletmiyo nasıl yapabilirm

D

damlaÇiçek

SDN Okuru
Çok teşekkürler bendede aynı problem vardı yorumları dolanırken gördüm home+kilitleme gerçektende işe yarıyor çok teşekkürler ...

flzzzblgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar acil yardım casper via a1 markası sabit batarya ilk defa suya dustur suya düştüğünde ekren gayet kullanılırdı birşeyden sonra ekran gitti suan da görüntü yok.saç kurutma mak.yaptım pirince koydum bekliyor ne yapmalıyım lütfen kesin olacak bir dekolte cevap verin :(