Ses Kasmak İçin Hangi Kulaklık Alınmalı ? (Kulaküstü)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Emir Aydın

Profesör
Merhabalar :)

Örnek olarak CS:GO dan bahsedecek olursak şuan elimde bulunan 10T lik kulaklık ile adamın ayak seslerini duymama rağmen sesin nereden geldiğini anlayamadığım için birçok kez öldüm :/

Asıl soruma gelecek olursak mesela piyasada birçok kulaklık var bazıları 50 TL iken bazıları 500TL peki ben bu kulaklıklardan hangisinde ne kadarlık bir performans alacağımı nasıl anlarım yani bunun bir değeri ya da belirleyici bir özelliği var mı ?Mesela kulaklığın özelliklerinde ".... desteği var " gibi bir şey sayesinde bu ses teknolojisi anlaşılabiliyor mu ?

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir,bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim :)

marko_despair

Üyecik
SteelSeries hakkında bilgim var biraz. Arctis 3 kulaklık piyasada 350 Tl düzeylerinde geziyor. 7.1 ses sistemi var. Yani sesin nereden geldiğini anlayabilirsin. Siberia 200 var. O da güzel kulaklıktır ancak biraz daha geride kalıyor arctis'e göre. Ancak bir sürü marka var hyperx, logitech,razer... böyle gidiyor en iyisi birini almak yoksa içinden çıkmak o kadar zorlaşır.

marko_despair

Üyecik
100 tl ye orta seviye normal kafaüstü kulaklık zor buluyorsun artık malesef.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör

Emir Aydın

Profesör
Rampage elleme derim.
Arctisim kötü yanı yazılımla kontrol edilememesi.
Yazılımla kontrol derken RGB den mi kasıt yoksa başka özelliklerin kontrolü vs vs mi ?Çünkü RGB benim için en en en son planda :)
Bu rampage de her yerde kötü mü yaw :)
Biraz yordum ama önerebileceğin en düşük kulaklık hangisi olur,yani minumum bunu al bundan aşağısı çöptür dediğin ?

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Yazılımla kontrol derken RGB den mi kasıt yoksa başka özelliklerin kontrolü vs vs mi ?Çünkü RGB benim için en en en son planda :)
Bu rampage de her yerde kötü mü yaw :)
Biraz yordum ama önerebileceğin en düşük kulaklık hangisi olur,yani minumum bunu al bundan aşağısı çöptür dediğin ?
Tüm kulaklığın kontrolü. Rgb yok zaten Arctis 3te.

stat counter