Servis Sağlayıcılarının Yeni Reklamları

Haysiyetleri ve şerefleri var mı? :)

• Var

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yok

Kullanılan: 10 83.3%
  • Bilemiyorum...

Kullanılan: 2 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

Sloshed Rabbit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bu yorumlarım her firma için geçerli değildir.
Başlıkta "yeni reklamları" yazdım ama "yeni sahtekarlıkları" yazsam daha uygun olurdu. AKN kaldırma işini sanki müşterilere bir hediyeleriymiş gibi tanıtmaları benim çok sinirimi bozuyor. Üstüne bir de neredeyse %50 zam yaptıkları paketleri uygun fiyatlı gibi tanıtmaları yok mu... Akılları sıra kanundan ve eski fiyatlardan haberdar olmayan insanları kandırıp daha fazla kar elde edecekler.
Size sesleniyorum bre malum servis sağlayıcıları, hiç haysiyetleri, şerefleri yok mu yöneticilerinizin, yetkililerinizin? Milleti kazıklamaya bir türlü doyamadınız. Ceplerinizi aradan çekin de insanların gelişimlerinin önünü bir açın artık!

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Bunun adı kurumsal ticaret :) Her zaman uyguladıkları politika. Zararlarını nasıl karşılayacaklar? Halkın sırtına binerek..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Bunun adı kurumsal ticaret :) Her zaman uyguladıkları politika. Zararlarını nasıl karşılayacaklar? Halkın sırtına binerek..
İnternet ithal edilen bir ürün değil yani interneti parayla ithal edip burada vatandaşa satmıyor dolayısıyla al-sat yapan bir şirketten daha fazla kar ediyor. Kısaca bu işler bizim ülkemizde böyle yürüyor baştakilerden sona kadar zira herkes fakiri daha fakir zengini daha zengin etme peşinde yoksa Bulgaristan, Ukrayna, Romanya ve Polonya gibi ülkelerin ekonomileri bizden daha kötü olmasına rağmen adamlar 15 dolara 100 mbps internet veriyor.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Bana Bulgaristan deme Sayın Görkem :) Herifler köyünde fiber internet kullanıyor bir fiber elektrik bile alamıyoruz hala köylerimize :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Özellikle türktelekom için her türlü laf edilir yani olumsuz anlamda, kesinlikle o firmanın zerre kadar şerefi, haysiyeti yok.

Reaksiyon puanı
16,109
telekom'un haysiyeti ve şerefini lübnanlılar kaçarken yanlarında götürmüşler...

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hala daha bu zamları destekleyen varsa ve gereği yapılmayacaksa yazık hem de çok yazık

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Türk Telekom taahhütümün bitmesini iple çekiyorum en azından şuan taahhütü bulunan insanlar AKN kaldırılmış halde aynı fiyat üzerinden taahhüt sonuna kadar devam edebiliyor. TurkNet bekle beni :D