Serhat Akın Altay'da!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
serhat_serkan_.jpg

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Altay, eski Fenerbahçeli Milli Futbolcu Serhat Akın ile kardeşi Serkan Akın'ı renklerine bağladı.

Serhat Akın, Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde, Altay'ın 2000 yılında da kendisini çok istediğini, o zaman Fenerbahçe'ye transfer olduğunu belirterek, siyah-beyazlı kulübe gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Huzurlu bir ortam aradığı için Altay'ı tercih ettiğini, keyif yapmaya değil, Altay'ı PTT 1. Lig'e çıkarmaya geldiğini ifade eden 31 yaşındaki Serhat Akın, ''Geçen sene Turgutluspor'da 15 gol attım. Bu yıl 20-25 gol atarım inşallah. Kardeşimle Anderlecht'de beraberdik. Ben Altay'a geldim, onu da getirdim diye birşey yok. Daha önce Şanlıurfaspor ile anlaşmıştım. O zaman da kardeşimin Altay konusu gündemdeydi'' diye konuştu.

26 yaşındaki Serkan Akın da büyük bir camiaya geldiğini belirterek, elinden geleni yapacağını kaydetti.
Altay Profesyonel Şube Sorumlusu Gürhan Özbelge ise iki değerli oyuncuyu renklerine bağlayarak, transfer çalışmalarını kapattıklarını söyledi.

Daha sonra Akın kardeşler, 1'er yıllık sözleşmeye imza attı.

AA-Sporx

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Tuncay gibi sürünüyor bu da.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493