Seray Kaya Takipçisine Fena Patladı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Rol aldığı dizide canlandırdığı karakter nedeniyle sık sık eleştirilere maruz kalan oyuncu Seray Kaya bir takipçisinin kendisine yazdığı mesaja sosyal medya hesabından sert bir yanıt verdi  • Rol aldığı Kadın dizisinde canlandırdığı Şirin karakteriyle dikkat çeken oyuncu Seray Kaya sosyal medyada kendisini eleştiren takipçisine sert çıktı.


  • Rolü gereği sık sık eleştiri ve zaman zaman hakaretlere maruz kaldığını belirten Kaya'ya gelen son mesaj ise oyuncuyu çıldırttı.


  • Kaya, Instagram'daki bir takipçisinin "İki dizide oynayıp Oscar kazanmış gibi davranıyor!" sözlerine sert bir yanıt verdi.

  • SEN KİMSİN?!'
    Takipçisinin mesajını sosyal medya hesabından yayınlayan Seray Kaya, açtı ağzını yumdu gözünü.


  • İşte Kaya'nın o mesajı: "Söylediğiniz şeyleri çok ciddiye aldığımdan değil, bizlere her şeyi söyleme hakkını kendinizde bulmanızdan genelde bu tür şeyleri paylaşıyorum. Bu paylaştığım arkadaş, diğer klavye delikanlıları gibi kendince yorumda bulunmuş. Ben de kendisine sormak istiyorum. Sen kimsin?! Sen yanlış bildiğin o düşüncelerinle beni yorumlarken sen kimsin?!"

Kaynak: HT
 
Katılım
8 Eki 2011
Mesajlar
54,588
Puanları
113
Mira iken canım şekerim adı Şirin ama kendi şirin olmayınca battı? o Şirin hanım dizide gerçekteSeray Kaya o o ikisinden daha da tatlı kızçe...
 
Katılım
8 Eki 2011
Mesajlar
54,588
Puanları
113
adı şirin kızımız şirretliğini göstermiş bayılırım böyle tatlı şirret kızlara maşAllah Allah (C.C.) nazardan korusun.
 
Üst
stat counter