seo kursu almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

ahmet ülgen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar daha önce seo kursuna gitmiş olan var mı seo piyasasında çok fazla dolandırıcı olduğu için tedirginim siz nereyi önerirsiniz

özer ünsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de birebir eğitim aldım adını vermek istemediğim bi dolandırıcıdan! git kurumlardan bence. üçüncü binyılı duydum iyi diye git bi görüş bence

eren akkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben de ileri düzey seo eğitimi almak istiyorum fakat güvenemiyorum kimseye

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
alacağınız derslerde temel öğrenirsiniz. sektör devamlı kendini geliştirmekte.

eren akkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Haklısınız güncel tutmak gerekli bilgileri

Doğan TUNA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm,
Seo kursu tavsiye etmem, seo eğitimi almalısınız, eğer dijital pazarlama sektöründe çalışacaksanız, bire bir eğitim en güzelidir, ama sizin bir web siteniz olmalı, yoksa eğitimin hepsi dersten ibaret kalır, çünkü toplam ders en fazla 60 saattir, uygulamalı site üzerinden verilen eğitim 3 ay sürer, 3. ay sonunda istenilen anahtar kelimelerde ilk sayfaya geldiğiniz zaman eğitim bitmiş olur..
Dijital Pazarlama, Kişiye, Şirketlere Google Seo Eğitimi - Alanında 15 yıllık Uzman Eğitmenlerden %100 Uygulamalı 1'e 1 Kişiye ve Firmalara Özel Google Seo Eğitimi, Arama motorları nasıl çalışır, Seo, Adwords, Wp, Sunucu, İp, sosyal medya nelerdir, Yaşam Boyu eğitim desteği ile Dijital Pazarlama Uzmanı olun, Website'lerinize hükmedin. her türlü sorularınız için bana ulaşabilirsiniz..

idrisgok

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
temel şeyleri öğrendikten sonra gerisi sürekli takip, ilgi gerekiyor.