Şenol Güneş istifa etti!

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
senol-gunes-ayriliyor-mu-3761.jpg

ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA ETTİ!

Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında, deplasmanda Sanica Boru Elazı​ğspor'a 3-1 yenilen Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş, istifa ettiğini açıkladı.

Ntv spor

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi bir teknik direktör bence. Ama elinde seçenek olmalı.
Aykut gibi geri gelmesin :p

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Üzüldüm, Şenol hoca Trabzonspor için çok önemli bir değer, kaybedilmemeliydi...

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
istifaya diyecek birşey yok beceriksiz yönetimin bütün yükü üzerine kaldı sahada şikeye karşı koyamayan futbolcusunu bedava kaptıran yönetim gitmeliydi..

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sadri Şener ve oyuncuların tesislere giderek vazgeçirmeye çalıştığı öğrenildi! :D

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Şenol Güneş istifa etti!

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Elazığspor karşısında alınan mağlubiyetin ardından istifa ettiği açıkladı. "Bir kan değişikliğinin yararlı olacağını düşünüyorum" diyen Güneş, Trabzonspor'a sahip çıkılırsa başarının geleceğini belirtti.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Elazığspor karşısında alınan mağlubiyetin ardından istifa etti.

Şenol Güneş, karşılaşma sonrası Lig TV'ye yaptığı açıklamada "Taraftarımızdan özür diliyorum. Oyuncularıma da başarılar diliyorum. Ben şu andan itibaren de Trabzonspor'un daha iyi olacağını düşünüyorum. Takımın ne fiziksel ne teknik taktik olarak sorunu yok, sadece duygusal kırılmaları var. Bu da benim sorumluluğum. Dolayısıyla bu sorumluğu taşıyan biri olarak üzgün olmaktan başka şey söyleyemiyorum. Bir kan değişikliğinin yararlı olacağını düşünüyorum. Hem oyuncularımız, hem taraftarlarımız, hem yönetim Trabzonspor'u sahiplenerek, aynı kadro ile çok daha üst sıralarda yer alacağını düşünüyorum. Ben en doğrusunun benim ayrılmam olduğunu düşünüyorum" dedi.

Güneş, bu kararını yönetim ile paylaşıp paylaşmadığıyla ilgili bir soruya ise "Yönetimle konuşmaya gerek yok, Asbaşkanı aradım, onlar için de bir sorun yok zaten" diye yanıt verdi.

NTVSpor

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bir yenilgide teknik direktör hemen istifa etmemeli.

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
valla bu konuda pek düşünce yoktu banvit maçını izlerken kanallara bakıyım dedim gördüm adamın özleri dolmuş basın açıklaması yapıyordu üzüldüm valla ne diyim.Türk sporuna büyük hizmet etmiş bir teknik adam bence yazık ettiler başkalarının istifası lazımdı bana göre

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
sene başından beri dk da bir "ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA" diye bağırıyodu tsliler. İstediklerini aldılar.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Hemen milli takıma alalım. Avcı'yı kovalım :)

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Şenol Güneş'ten önce futbolcu performanslarına bakmak lazım. Futbolcular rahat, ben sezon sonunu öyle böyle görürüm diyor, giderse teknik direktör gider diyor.

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
En kolayını yapmış tipik türk teknik direktörlerin yaptığı gelenek.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Takım vasat, ligde ilk 10'a girecek kadro var TS de...
Yönetim ile arası bozuk demek ki adam akıllı oyuncu bile almadılar. Adamında bir kariyeri var. Kendinde doğru olanı yapmıştır, yolu açık olsun.

ibrhma

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Üzüldüm Şenol hocaya... :( Süper ligdeki adam gibi adam bir kaç teknik direktörden biriydi bence...!

Yalnız anlamadığım Arsenal teknik direktörü (yada menajeri) Wenger senelerdir İngiltere'de şampiyon olamıyor
son zamanlarda çok kötü sonuçlar alıyorlar kendi liglerinde adam hala görevinin başında senelerdir.
Bu kadar erkenden hoca harcanmaz bence zaman tanınması lazımdı Şenol Güneş'e...

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kim ne derse desin,kendisinden çok haz etmesemde,Türkiye'nin taktik açıdan bence en iyi hocasıdır.
Yazık olmuş.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Tolunay Kafkas ilk aday. (Lig TV)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
istifaya diyecek birşey yok beceriksiz yönetimin bütün yükü üzerine kaldı sahada şikeye karşı koyamayan futbolcusunu bedava kaptıran yönetim gitmeliydi..

bedavaya kaptırdığımız birtek selcuk vardı.onada yapacak birşey yoktu

gec kalınmış bi karardı.sezon başında uefa maçında elendığımız zaman istifa etmeliydi.artık yolumuza ünal hoca ile devam etmeliyiz.kendisi evinde keyif yaparken futbolcu izlemesi için menejer giray bulakı yollardı.madem takımın teknik direktörüydü futbolcuyu kendisi gidip izlemesi gerekıyordu.yönetimin yaptığı en büyük hata sezon başında takımı çalıştırmak istememesine rağmen kendısınde ısrar edilmesiydi

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Ertuğrul Sağlam gelebilir.

Şenol hoca adam gibi adamdır. Ama takımın kadrosu üst düzeyde değildi.

Hayırlısı olsun.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
yerine kim gelecek merak ettim

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
en sonunda bu adamdan kurtulduk .darısı aykut kocamanın başına:D
benim gönlümden metin diyadin geciyor yada ünal-şota-hami üçlüsünden ikisinin gelmesi
mesut bakkal da fena hoca değil ama şuan karabüksporu çalıştırıyor.tolunay kafkasın gelmesini istemem

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas oldu

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ertuğrul Sağlam Trabzon'a gidecek söylemedi demeyin.Tolunay Kafkas'ta Bursa'ya.Ertuğrul Sağlam bu anı bekledi bence Bursa'da kaybedip duruyordu zaten.

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Zihniyet değişmedikten sonra şu değişmiş bu değişmiş, o gitmiş bu gelmiş bir önemi yok...
Önce ŞİKENİN TAMAMEN YASAKLANMASI LAZIM...
Yoksa 1-2 yıla iyi bir takım kurulsa bile, şike devam ettiği müddetçe bir sonuç alınamaz,
1461 le aynı anda aynı ligde olamayacağımıza göre, Asıl takım düşsün yerine 1461 gelsin bir seneliğine...
en azından 12 yabancı alıp bunlara 3 şinayder parası ödeyip hiçbirinden 3 kuruş fayda temin edemedik demeyiz...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Bu yönetim ve bu kadro ile ancak bu kadar. Tolunay'a da şimdiden geçmiş olsun.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
En kolayını yapmış tipik türk teknik direktörlerin yaptığı gelenek.
tipik okumadan yazmadan konuşan taraftar profili de siz oluyorsunuz. bir okuyun, bir araştırın bir şeyler izleyin öyle yorum yapın. Adam ne demiş ? Neler anlatmış bir bakın. Hey Allahım yarabbim

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
tipik okumadan yazmadan konuşan taraftar profili de siz oluyorsunuz. bir okuyun, bir araştırın bir şeyler izleyin öyle yorum yapın. Adam ne demiş ? Neler anlatmış bir bakın. Hey Allahım yarabbim

Kendi fikrim örnekler ortada.

Tipik açıklamalar yoruldum,kan değişikliği iyi olur birileri sahip çıkmalı buzamana kadar neden durdu ozaman takımın başında çıkmıyorlarsa.