Senetli Taksitle Telefon almak istiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaslar merhaba, senetli taksitle telefon almak istiyorum. interneti gezerken m***********m.tr diye bir siteye denk geldim internet üzerinden senetli satış yapıyolarmş kredi kartı falan istenmiyor. alışveriş yapanlarınız varmı. aklıma takılan güvenlimidir acaba bir de ürünü kapıda senet ödemesi varmış sizce ne yapmalıyım.

ilgilendiğim ürünler;

yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.
teşekkürler.

Son düzenleyen moderatör:
Bu milleti dolandırmak ne kolay arkadaş. Daha geçen hafta bir arkadaşımız 5 bin lirasını kaptırdı, şimdi de senetle telefon almak için uğraşan üye görüyor ve okuyorum.

Bir kere senet işine girmek için imza atmanız gerek. Senedi de her taksidi ödedğinizde ödediğiniz miktara karşılık gelen senedi almanız lazım. http://www.mutlu evim.com.tr/taksitli-satis-prosuduru burada yazıyor zaten. Adamlar telefonla kendileri evinize geliyorlar ve senedi imzalatıp ilk taksidi peşin alıyorlar.

Dolandırıcı mantığı ile düşünelim;
Siz senedi imzaladınız, ilk taksidi yatıracaksınız senedi alacaksınız. adamlar ortadan kayboldu farzedin. Vadesi(ödemesi gelmiş) senedi icraya verebilirler,sizi sürüm sürüm süründürürler. Bulamadığınız takdirde diğer senetlerin de ödeme günü geldiğinde yine ortada adamlar yoksa senetlerin hepsini icraya verebilirler. Bu 1.
2.) http://www.mutlu evim.com.tr/taksitle-apple-iphone-7-plus-32gb hesaplamayı yaptığınızda adamlara 5748 lira ödeyeceğinizi(her şey yolunda gittiğini varsayıyorum) ödeyeceksiniz.
Apple tr sitesinde iphone 32gb 7 plus 3799 lira. hesap yaptığınızda fazladan 1949 lira ödeyeceksiniz. Üzerne icra tehdidi senet riski de cabası.

Param var aklım yok diyorsanız buyrun başlatın işlemleri.... Hesap ortada. Adamlar dolandıracak ena.. pardon müşteri arıyorlar....

Son düzenleyen moderatör:

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Örnek evkur ve evdiz den örnek vereyim bu iki firma senet ile ürün sata sata insanları dolandırdılar. Bir tanıdığım telefon aldı senet ile ardından senetleri ödemediniz diye iddia ederek mahkemeye verdiler:)

Ben aldım dediğin yerden bilgisayar aldım hiç bi sorun olmadı. Bilip bilmeden millet sallamış. Kesinlikle bu firmanın reklamını yapmıyorum alışveriş yaptığım için diyorum. Yanlış 24 aylık taksitler iki katına geliyor. Sorun değil dersen al. Bide faturasını iki ay sonra veriyorlar. Niye böyle yaptıklarına da bi anlam veremedim ama cihaz yönünden sıkıntı yok

Yahu kardesim soru mu bu simdi?kendini gaza getirip senet sepetle telefon mi alinir?internet uzerinden birde.

mutluevim güvenilir mi? bakalım.... mutlu evim ile görüştüm. bir ürün alıyorsun senetle iyi güzel ama ay ay yapmaları gereken senetleri tek senet halinde düzenliyorlar ki bir ay taksit ödeyemedin mi bütün borcuna icra baslatılabilsin. örnekleyelim; normal olarak 1000 tl lik ürün sana geliyor 2500 tl ye senetle. 2500 tl yi 24 ay taksitle ödüyorsun ve 24 adet senet olması gerekli.. ama firma 24 ay taksit yapıyor ama 2500 tl yi de tek senet yapıyor. olur da ödeyemezsin taksitini hoop hemen 2500 tl olarak işlem başlatılabiliyor. normal olarak her taksit için tek tek senet olması gerekli. dikkat edin. mutluevim gibi firmalar canınızı yakabilirler. yine de size kalmış birşey. güvenirsiniz ya da daha önce alışveriş yapmıssınızdır bilemem. ben yapmam.

stat counter