Şener: Beni istiyorsanız Beşiktaş'ı yenin

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
31
7SnPJf2.jpg

Sadri Şener'in, derbinin kaybedilmesi halinde alınacak kararları da belirlediği ve bir zarf içinde kulübün kasasına kaldırdığı öğrenildi. Asbaşkan Şakar, yenilgi durumunda kararları kamuoyuna açıklayacak.

Beşiktaş derbisini bekleyen Trabzonspor'da fırtına öncesi sessizlik yaşanıyor. Hafta başında Trabzon'a gelerek yönetim ve teknik patron Tolunay Kafkas ile kötü gidişi değerlendiren başkan Sadri Şener'in kentten ayrılırken önemli ifadeler kullandığı öğrenildi. Şener'in futbolculara, "Beni eğer bir daha Trabzon'da takımın başında görmek istiyorsanız Beşiktaş'ı yenin. Medyada 'kümede kalma mücadelesi veren Trabzonspor' cümlesini kullandırmayın" dediği belirtiliyor. Bu sözler "Derbi de kaybedilirse bırakacak" diye yorumlandı.

MAÇI STATTA İZLEMEYİ DÜŞÜNMÜYOR!

"Beşiktaş'a yenilirsek ne yapacağımızı şimdiden planlamalıyız" diyen Sadri Şener'in bu kararları da belirlediği ve bir zarf içinde kulüpteki kasaya kaldırdığı öğrenildi. Asbaşkan Nevzat Şakar'ın mağlubiyet halinde alınan kararları yürürlüğe sokacağı ve gerekirse kamuoyu ile de paylayaşacağı kaydedildi. Trabzon'dan ayrılan başkan Sadri Şener, Beşiktaş derbisini de Avni Aker Stadı'nda izlemeyi düşünmediğini ifade etti. Ancak Şener'in, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın maça gelmesi halinde bu fikrini değiştirebileceği belirtildi. Yönetim, Fikret Orman'ı Trabzon'a davet etti. Orman başkan olduğu için Şener'in protokolde kendisini yalnız bırakmaması bekleniyor...

Haber Kaynağı:

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Amanın Sadri başkandan kurtulmak için tarihi bir fırsat... Haydi kartalım göster kendini... :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şişşş [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] yakaladım seni :) Kurtulmamız gereken tek Sadri başkan değil ona göre... Aziz başkandan da kurtulmak istiyorum ben :)

Reaksiyon puanı
31
Amanın Sadri başkandan kurtulmak için tarihi bir fırsat... Haydi kartalım göster kendini... :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şişşş @Korpe yakaladım seni :) Kurtulmamız gereken tek Sadri başkan değil ona göre... Aziz başkandan da kurtulmak istiyorum ben :)
33.Haftadaki derbide bellimi olur Aziz Yıldırım'da beni istiyorsanız Gs'yi yenin diye açıklama yapabilir beklemede kalın :)

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Trabzon 6 yiyecek o zaman bizden (bilerek) :D

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu Trabzon o kadar takıma yenildi bize mi diş biliyorlar. Extra efor sarfetmesin bunlar maçta :D
kartalım alsın maçı :D

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer gidecekse ilk defa Trabzonun yenilmesini isteyebilirim ;)

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
adnan polat'ın ts'li versiyonu.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Umarım o zarfın içinde İstifa mektubunda vardır,çünkü Beşiktaş'a karşı hiç şansınız yok