Selfy Rezaleti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Erenkalkanq

Üyecik
Selfy Avatar değiştirme projesi kapsamında 4545 Avatar değişim talebi yaptım ve değişim sonucunda istediğim avatar ismi gelmedi. “<!CDATA>” şeklinde bir yazı çıkmaya başladı. Ve Türk Telekom bunun olacağını önceden uyarmadı.
Başkalarına da olmuş ve bunun sadece hat değiştirme ile düzeleceğini onun da 24.5 TL olduğunu söylemişler. Hem ücretsiz bir sistem sunuyoruz diyorlar hem böyle bir hataya kaynak olabileceğinden bahsetmiyorlar ve üstüne üstün bundan para kazanmayı amaçlıyorlar. Sizce tüketici kurumu veya btk’ya başvursam bir şey olur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata bu.

Ekli dosyalar

Constantin87

Doçent
Selfy Avatar değiştirme projesi kapsamında 4545 Avatar değişim talebi yaptım ve değişim sonucunda istediğim avatar ismi gelmedi. “<!CDATA>” şeklinde bir yazı çıkmaya başladı. Ve Türk Telekom bunun olacağını önceden uyarmadı.
Başkalarına da olmuş ve bunun sadece hat değiştirme ile düzeleceğini onun da 24.5 TL olduğunu söylemişler. Hem ücretsiz bir sistem sunuyoruz diyorlar hem böyle bir hataya kaynak olabileceğinden bahsetmiyorlar ve üstüne üstün bundan para kazanmayı amaçlıyorlar. Sizce tüketici kurumu veya btk’ya başvursam bir şey olur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata bu.
Tekrar değiştir bu işlemi denedin mi?

Yusuf Özkaya

Asistan
ben avatarımı 4 - 5 kere değiştirdim hiç karşılaşmadım böyle bir durumla. ama benim denediğim zaman tabi ilk çıktığı zamanlarda..

teknoman007

Üyecik
son zamanda olan bir hata bu sanırım iphone cihazlarda veriyor bu hatayı benim telefonum iphone bende bu CDATA hatasını aldım ve geri döndürmeye çalıştım ama eski halinede dönmedi bende ücretsiz yedek sim kartı çıkarttım o şekilde kurtuldum. arkadaşın telefon android onunda avatar vardı eskiye geri çevirdi ve onunki ilk mesajda oldu

Mr.Unknown

Asistan
Sayı olarak bilmiyorum ama bir çok kez avatarı değiştirdim gün içerisinde merak olarak 2 ila 3 kez değiştirdiğim oldu bir sorunla karşılaşmadım ama karşılaşmayacağımız anlamına gelmez

stat counter