Selçuk Şahin kalacak mı?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe'de aralarında Selçuk Şahin'in de bulunduğu tam 6 futbolcunun sözleşmesi sona erdi.

selcuk_sahin_cok_iyi_konsantre_olduk.jpg

Sezonu Galatasaray'ın ardından ikinci olarak tamamlayan Fenerbahçe'de yönetim radikal kararlar almaya başladı.

Sportif direktör olarak takımın başına Giuliano Terraneo'yu getiren sarı-lacivertliler, daha sonra İsmail Kartal ile yollarını ayırmıştı.

Kadronun yarısını yenilemeyi planlayan yönetim, sözleşmesi biten 6 futbolcu için yeni gelecek hocanın raporunu bekleyecek.

SELÇUK ŞAHİN KALACAK MI?
Egemen Korkmaz, Bekir İrtegün, Emre Belözoğlu, Mert Günok, Pierre Webo ile birlikte 12 yıldır Fenerbahçe forması giyen Selçuk Şahin'in de sözleşmesi sona erdi.

Taraftarların birçoğu tarafından sert eleştirilere maruz kalan Selçuk Şahin ile büyük ihtimalle sözleşme yenilenmemesi bekleniyor.

KAYNAK

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
futboldan anlamayıp fenerde aziz sayesınde kalan para alan adam fenerlı olarak gııck oluyorum buna ıse yaradıgını goren yok

dreamhunter

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu , kesinlikle kalmalı. Fenerbahçe taraftarı adamın kıymetini , değerini bilmiyor. O kadar güzel oynuyor ki hele geriye pasları inanılmaz titizlikte atıyor , hele o arapasları yok mu Fabregası izler gibi oluyorum. Hele hele o presi yok mu rakip takıma nefes bile aldırmıyor , hızı da adeta bir Messi gibi , dribbling kabiliyeti de çok yüksek.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
gitsin ve gittiği gün kurban kesilmeli...