Selçuk Şahin İsyan Etti

Bu konuyu okuyanlar

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Akhisar Belediyespor önünde takımına galibiyeti getiren golü atan Selçuk Şahin, kendisini sosyal medyada sürekli eleştirenlere isyan etti."Futbolu bilen insanlar benim yanımda" diyen Selçuk, "Belli bir grup var ve onları değiştiremiyorsunuz. Bugün gol attığım için sevinmiş olabilirler, ama yarın yine ıslıklarlar. Ben 10 yıldır böyle oynuyorum. Benim işim mücadele etmek. Futbolu bilenlir doğru yorumları yapıyor. Kötü oynadığım oluyor, ancak eleştirinin dozu olmalı. Eleştiriye kapalı değilim, bir sınırı olması gerektiğini düşünüyorum. Eskiden böyle dönemler yaşadım ve nasıl atlatacağımı iyi biliyorum. Son dönemde biraz sık oldu. Bana destek verenlere teşekkür ediyorum" dedi.Selçuk, attığı golü 27'nci yaş günün kutlayan takım arkadaşı Sezer'e armağan ettiğini ekledi.Her ne kadar sevmesem de Selçuk Şahin bu sözlerinde haklı.Kaynak:http://haber.stargazete.com/sondaki...596?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tamam güzel hoş haklısında selçuk ama taraftarları o kadar çileden çıkarıyorsunki bazı maçlarda sana tavır almamaları elde değil. 10 senedir takım için çalısıyorsun ve bir yere gitmedin bu bile nasıl bir adam oldugunu kanıtlar seni destekliyorum bazı maçlar çileden çıksamda sen bu takımın bir parçasısın .

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
bu adam böyle bundan daha fazlasıni beklemiceksin..

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
onu bunu bilmem küfür etmek yanlış, ama bir futbol faciasıdır selçuk şahin...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
"15-16 yaşındaki çocuklar, Sabri Sarıoğlu ve Selçuk Şahin ile dalga geçiyor. Çıksalar o sahada 5 dakika bile koşamazlar." -Rıdvan Dilmen :D

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Futbol'da diğer bazı şeyler gibi yetenek işidir Rıdvan Dilmen.

Resim, eğer yeteneğin yoksa hoca ile öğrenilmez.

Selçuk Şahin'de böyle.
Futbol oynuyor ama maalesef yetenek sıfır.
Yetenek olmayınca netice de bu.
Yapabileceği bundan öteye geçemez.

Ben Selçuk olayına bu şekilde yaklaşıyorum.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Haklısın abi bunu sen ben ve bir çok arkadaş görüyor ama görmek istemeyenler var.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Futbol'da diğer bazı şeyler gibi yetenek işidir Rıdvan Dilmen.

Resim, eğer yeteneğin yoksa hoca ile öğrenilmez.

Selçuk Şahin'de böyle.
Futbol oynuyor ama maalesef yetenek sıfır.
Yetenek olmayınca netice de bu.
Yapabileceği bundan öteye geçemez.

Ben Selçuk olayına bu şekilde yaklaşıyorum.
futbol sırf yetenek işi değil bence.
fiziksel güç bile futbol oynamaya yetebilir.ama bir şey gerekli futbol için.Futbol Zekası...selçuk şahin de bu sıfır...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Dünyanın parasını alıyorlar bunun karşılığını görmek taraftarın hakkı. Sosyal paylaşım programları çıktı mertlik bozuldu gerçekten. Ama bende Twitter yorumlarını gülerek okuyorum şahsen. Küfür olmadığı müddetçe her türlü eleştiriye açık olacaksın, olmalısın.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ya peki bişey sorcam ben futbolla pek alakalı değilim ama şunu merak ediyorum. Madem bu çocuk bu kadar beceriksiz neden böyle bi büyük takıma gelebilmiş? Torpil demeyin sakın bu kadar torpil baba oğluna yapamaz...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Ya peki bişey sorcam ben futbolla pek alakalı değilim ama şunu merak ediyorum. Madem bu çocuk bu kadar beceriksiz neden böyle bi büyük takıma gelebilmiş? Torpil demeyin sakın bu kadar torpil baba oğluna yapamaz...
kime sorsan aynı şeyi söyler selçuğun bu takımda işi ne diye.
gel gelelim ilginç bir detaya
aykut kocaman selçuk şahin i futbol piyasasına kazandırmış kişidir :D aykutun oyuncu keşfini analizini buradan da anlayabiliriz.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Selçuğa kızcağınıza gidin aragonese, zicoya, dauma , aykut kocamana kızın. Sanki selçuk üstüne para veriyor oynamak için. O kadar hoca dönüp dolaşıp selçuğu oynatıyorsa vardır bir bildikleri. Koskoca fenerbahçe başkanı selçuğu kesecek adam transfer edemediyse de o başkan nasıl efsane başkan oluyor?

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
uvvv doçent olmuşum bu arada... Nerde mazbatam ? :)

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
alıyorsunuz paranızı bare çenenizi kapayın.şu süper ligde oynayan türklerin yarısından fazlası uganda süper liginde bile oynatmazlar.bakma türkiyede futbol oynanmıyor.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Daha evine ekmek götüremeyen aileler varken, Selçuk gibilerin hala konuşmaya hakkı olduğunu sanmıyorum.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Hepimiz selçuk şahiniz!!!

:)

Dağılın...

kalipso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selçuk şahin fenerbahçe nin başına gelen en kötü şeylerden biri