Selamlar, yeniden ben geldim

Bu konuyu okuyanlar

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Pesi ile ufak bir tartışma sonucu kendi isteğim ile forumdan ayrılıp banlanmak istedim ve tam bir yıldır SDN'nin forum bölümüne girmiyordum. Az önce gözüme ilişen "banlar uçuşuyor"başlığı ile tekrardan foruma gireyim dedim ve şifremi bi kaç yanlış girişten sonra hatırlayabildim. Umarım Pesi bir daha benimle tartışmaya girmeye kalkmaz :pP
Umarım eskisi gibi iyi vakit geçirebilirim :)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Tekrardan hoşgeldin. :flowers:

Bir daha yöneticlerle tartışmamak üzere :)

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Tartışma maç yüzünden olmuştu :) mesajım silinmiş ve ben buna pek katlanamamıştım çünkü forum kurallarına aykırı bi mesaj olduğunu düşünmüyordum, Pesi'de ısrarcı davranınca foruma küstüm ve sanırım bir yılı aşkın süredir foruma girmiyorum. Tabi SDN'yi takip etmeye devam ettim bu sürede, fakat foruma girmedim. Gönderdiğim mesajların hepsini silinmiş görüyorum ne olacak sayın mod.lar? Pardon silinmemiş :) Foruma uzun zaman uzak kalınca afalladım bi an :)

---------- saat 00:24 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:20 eklenmişti ----------

Teşekkür ederim

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Hepinize çok teşekkür ederim. Forum eskiden olduğu gibi ilişkileri yine samimi görünüyor, umuyorum eğlencesinden de bir şeyler kaybetmemiştir.

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Çok teşekkür ederim I love you Chrome, I love you Google :)

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Tam eğlencenin üstüne geldin:)güzel zamanlama:)

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dostlar hepinize çok teşekkür ederim. Bu arada hepimizin Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nı Kutlarım.