Selamlar bu laptop konusunda yardımcı olur musunuz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yer6

Profesör
arkadaşım sorduğun soruyu espiri olarak algılıyorum vede "tabikide yeterli" demiyorum.fiyatı ne kadar bilmiyorum ama oyun için alıcaksan dell alienware modellerinede bakmalısın.belliki paran var.alienware almanı tavsiye ederim

kowalskii

Profesör
Evet bencede geniş ekranlı ve ses çıkışının kaliteli olması önemli tabii...:laugh:

İşte bunu Toshiba sağlıyor... 18.4 inç. Bu dev ekranın çözünürlüğü de 1920 x 1200 piksel (Full HD).

Notebook konuşuyorduk, ayaklı masaüstü canavarı değil :p

aifos

Üyecik
Bu ne demek yaa.. Aldım bozuk çıktı salça aldım bozuk çıktı der gibi olmuş....

Aynı şey bütün markalar için söz konusu bozuk çıkmayacak diye bişeymi var.. Servisleri var anında değiştirilir.... Ben yinede Toshiba diyorum...

ha ha arkadaşım salça nerden aklına geldi anlamadım komiksin güldürdün beni!! aynen öyle oldu aldım eve geldim baktım şarj almıyo geri verdim,başka bir arkadaşın dediği gibi şans meselesi belki ama sonuçta kişisel olarak beni markaya karşı olumsuz etkiledi ne yapabilirim ki :) tabii ki başka bi markada da çıkabilir sana katılıyorum ayrıca evet serviste var değiştirirler ama sonuç olarak benim aldığım toshiba bozuk çıktı ötesi mi var

---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

umarım güzel bir model bulabilirim, önerebileceğiniz 2000 TL civarı bir notebook olursa yazın lütfen

stat counter