Selam

Bu konuyu okuyanlar

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ben kimim neye binaen bunları yazıyorum aslında belirtmek isterim hemde sizlerle bol bol bilgi alışverişinde bağlanmak isterim.

Aslında benim olayım 10 yaşında iken başladı. Babam akademisyen olduğundan üniversite kitaplarından yararlanabiliyorduk ve bende assembly ve c diline merak saldım 14 yaşıma kadar baya bir kitap okudum ve şu an php , fortran , vb.net , c# , java , c++ , pic biraz da Lua bilmekteyim 20 yaşındayım ve severim teknolojiyi özellikle ve bu yüzden gücüm el verdikçe sistemler alır toplar ve deneme yaparım sonrada onları server yada docker container olarak server odama koyarım. Eğer sormak istediğiniz bir soru vb olursa ve biliyorsam emin olun yardımcı olurum.

Reaksiyon puanı
5,172
Ben kimim neye binaen bunları yazıyorum aslında belirtmek isterim hemde sizlerle bol bol bilgi alışverişinde bağlanmak isterim.

Aslında benim olayım 10 yaşında iken başladı. Babam akademisyen olduğundan üniversite kitaplarından yararlanabiliyorduk ve bende assembly ve c diline merak saldım 14 yaşıma kadar baya bir kitap okudum ve şu an php , fortran , vb.net , c# , java , c++ , pic biraz da Lua bilmekteyim 20 yaşındayım ve severim teknolojiyi özellikle ve bu yüzden gücüm el verdikçe sistemler alır toplar ve deneme yaparım sonrada onları server yada docker container olarak server odama koyarım. Eğer sormak istediğiniz bir soru vb olursa ve biliyorsam emin olun yardımcı olurum.
Herhangi bir okul bitirdiniz mi

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
şu anda tercihleri bekliyorum bilgisayar programcılığı düşünüyorum

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
açıkcası şöyle burdaki evimi bırakmak istemiyorum çünkü oturduğumuz apartman bizim ve kiracı vb yok bu yüzden yakın olan ktü vb olabilir diye planlıyorum son planım ise bi kaç yazıştığım yurt dışından hoca var sat sınavına girip yurt dışında da okuyabilirim

Reaksiyon puanı
5,172
açıkcası şöyle burdaki evimi bırakmak istemiyorum çünkü oturduğumuz apartman bizim ve kiracı vb yok bu yüzden yakın olan ktü vb olabilir diye planlıyorum son planım ise bi kaç yazıştığım yurt dışından hoca var sat sınavına girip yurt dışında da okuyabilirim
Bir şey söyliyeyim mi ktü yazarsan kendine yazık edersen. Bu ülkede bilgiye değil mezun olduğun üniye bakıyorlar. Eğer ki puanın tutmuyorsa (ki lise döneminde bu kadar yazılımla uğraştıysan tutmuyordur) bir daha gir tabi bence...

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
puanda sıkıntı yok :) büyük ihtimal tıpada yeticek ve ben büyük ihtimal yurt dışına gideceğim.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Aleyküm Selam @ygtars
Umarım istediğiniz gibi bir üniversite ve sonrası eğitim alırsınız.

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Yurtdışına öğrenci değişim ile gidin.
Erasmus ile gideceğimi zannetmiyorum hocam ben direk yurt dışında okumak ve oranın diplomasına sahip olmak istiyorum ama kısmet bakalım belkide öyle olur