Selam Gençler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kendimi tanıtayım adım Eymen Öztürk 24 yaşında büyük bir şirkette haber tarzı yazılar&ar-ge ekibinde yardımcı konumunda çalışan saygılı birisiyim

5 aydır çalışmıyordum o vakitte ufak bir hosting şirketinin GELİŞTİRİCİ konumunda çalışıyordum, ekmek parası çıkıyordu..

Yazılımla çok uğraşır, ingilizce çeviri yapmayı severim.

siz kimsiniz :)

ÆSir

Profesör
Bende bana php konusunda yardım arayan bir garip kulum :) selamlar

ne tür bir yardım? bir dilden bahsediyoruz, yapman gerek yazmak neyde sıkıntı çektiğini söylersen sevinirim.

Teşekkürler

13 14 yaşlarımdan beri programlama dilleri ve yazılım geliştirmek ile uğraşıyorum. Okul okumadım sadece 3G desteği olmayan annemin Nokia Xpress Music telefonu ile 2G hızında internette araştırma yaparak öğrendim :) Son zamanlarda iş yüzünden programlamaya vakit ayıramıyorum. Eskiden kod yazarken eğleniyordum. Artık sıkılıyorum. Belki de tek başıma yazıdığım ve bilgimi genişletmediğimi düşündüğüm içindir...

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :).... Veeee perde açılsın!

Öncelikle sende azim var o imkanlarla onu yapmak zordur seviyorsun bence devam et, yurtdışı hayalleri kursonra sıkılma sebebin sadece butona tıklayınca mesaj vermekten olmasın? değişik fikirler var. değişik şeyler var..
istersen skype vereyim oradan sana günlük görevler vereyim.. yaparsan sana eğleneceğin şeyler öğreteyim ardından onun üzerinden bir nevi kurs :)

Öncelikle sende azim var o imkanlarla onu yapmak zordur seviyorsun bence devam et, yurtdışı hayalleri kursonra sıkılma sebebin sadece butona tıklayınca mesaj vermekten olmasın? değişik fikirler var. değişik şeyler var..
istersen skype vereyim oradan sana günlük görevler vereyim.. yaparsan sana eğleneceğin şeyler öğreteyim ardından onun üzerinden bir nevi kurs :)
skype kullanmiyorum maalesef :( baska bir platform olabilir mi? Telegram gibi.

stat counter