Seda Akgül'den Türk erkeklerini kızdıracak açıklama: Yokluk ülkesiyiz!

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kanal D'de Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Seda Akgül'den, Türk erkeklerini kızdıracak yorum geldi.

"ERKEK KONUSUNDA YOKLUK ÜLKESİYİZ"
Arda Turan'ın kilolu fotoğrafını yorumlayan Seda Akgül, Can Yaman'ın kaslı fotoğraflarını da eleştirdi. Seda Akgül, "Erkek konusunda yokluk ülkesiyiz" dedi.Seda Akgül açıklamasına şöyle devam etti: "Yakışıklı erkek yok ülkede. Erkek dediğin yapılı olur. Erkekler vücutluyum diye geziyor ortada ama hepsinin bacaklar ince. Can Yaman için söylüyorum, bu kadar röfle bu kadar solaryum olmaz kardeşim" dedi.

74025

"BURAK ÖZÇİVİT BİLDİĞİN ŞAŞI"

Seda Akgül ayrıca Burak Özçivit için ise, "Ben Burak Özçivit'i hiç beğenmiyorum. Şaşı yaaa… Bildiğin şaşı." diye konuştu. Seda Akgül, sokakta Burak Özçivit'ten çok daha yakışıklı erkekler olduğunun söylerek canlı yayına damga vurdu.

74026

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
kıt zekalı çakma sarışın gerçek sarışın rölü yapa yapa beynini buharlaştırmış ucube...

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Seda Akgül mü? İlk defa şuan karşılaştığım bir isim. Ne daha önce gördüm ne de duydum. Dediklerinin benim nezdimde zerre ehemmiyeti yok. Ülkemizde her kafadan birden fazla ses çıkıyor artık. Aldırış etmemek lazım diye düşünüyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
tabi tabi gece rüyalarında grınin 100 tonunu Seda Akman'a uygulayan rüyalar gören ergenler sizi...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bi kendisine baksın isterse...

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
ömrümde ilkkez böyle bir isim duyuyorum ! :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi tabi gece rüyalarında grınin 100 tonunu Seda Akman'a uygulayan rüyalar gören ergenler sizi...
nE ???

sen o ucubeyi beğendiğinden güzel bulmuşsundur...
töbe de ln ! :D

Seda Akgül mü? İlk defa şuan karşılaştığım bir isim. Ne daha önce gördüm ne de duydum. Dediklerinin benim nezdimde zerre ehemmiyeti yok. Ülkemizde her kafadan birden fazla ses çıkıyor artık. Aldırış etmemek lazım diye düşünüyorum.
hiçbirimiz tanımıyoz ki admin paylaştı xd

Edenhazard

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bunu bu mu soyluyo :) bir kac ay once nasil resimler paylaştığını neler yazdığını unutmuş heralde sunucu hanim.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
ayakkabıyı görmediniz mi :D

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Kanal D'de Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Seda Akgül'den, Türk erkeklerini kızdıracak yorum geldi.

"ERKEK KONUSUNDA YOKLUK ÜLKESİYİZ"
Arda Turan'ın kilolu fotoğrafını yorumlayan Seda Akgül, Can Yaman'ın kaslı fotoğraflarını da eleştirdi. Seda Akgül, "Erkek konusunda yokluk ülkesiyiz" dedi.Seda Akgül açıklamasına şöyle devam etti: "Yakışıklı erkek yok ülkede. Erkek dediğin yapılı olur. Erkekler vücutluyum diye geziyor ortada ama hepsinin bacaklar ince. Can Yaman için söylüyorum, bu kadar röfle bu kadar solaryum olmaz kardeşim" dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 74025

"BURAK ÖZÇİVİT BİLDİĞİN ŞAŞI"

Seda Akgül ayrıca Burak Özçivit için ise, "Ben Burak Özçivit'i hiç beğenmiyorum. Şaşı yaaa… Bildiğin şaşı." diye konuştu. Seda Akgül, sokakta Burak Özçivit'ten çok daha yakışıklı erkekler olduğunun söylerek canlı yayına damga vurdu.

Ekli dosyayı görüntüle 74026
kıt zekalı işte

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
yanlış mesaj attım xd

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982