SecurityLogAgent Güvenlik Bildirimi Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mthrrn

Üyecik
bu sorunun çözümü ile ilgili irtibatta kalırsak sevinirim.kim önce çözerse burdan paylaşşın yada daha önce çözen biri lütfen paylaşşın şimdiden teşekkürler

Ozkan42

Üyecik
Sorunun Çözümü Sanırım Yok Bende Hala Bulamadım Ne Yaptıysam Bir Türlü Gideremedim Sorunu

ahmet.beki

Üyecik
bende s7 edge kulanıcısıyım. dr.fone lanetini kulandım recrovery yapacaktım root attı. kök değişti aa rootu da kulanamıyorum onaylayamıyorum. samsung healt uygulamasına girdiğimde ve güncelleme sayfasına girdiğimde sorun çıkıyor. ve sürekli bu bildirim geliyor. sorunu çözelildiniz mi?

Jubei

Doçent
Telefonunuzu servise verin, orijinal haline getirsinler sonra BTK,dan telefonunu kayıt ettirin ve güle güle kullanın. 😊

Kralceopsis

Üyecik
Beyler bendr bu sorunu alıyorum ama tel rootlu degil dediginiz uygulamayida indirim olmadi telde j 6 napicam bilmiyorum

teknognc

Üyecik
Sorunun cozumunu Buldum Arkadashlar, hec bir Root falan da gerekmedi. Sizlerle de paylashmak isdedim.
Size gereken sadece shu uygulamayi indirmek Ekli dosyayı görüntüle 46697
Çok teşekkürler sonunda kapattık yaw:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler bendr bu sorunu alıyorum ama tel rootlu degil dediginiz uygulamayida indirim olmadi telde j 6 napicam bilmiyorum
Disable Bloatware - Hide Apps - Apps on Google Play bunu dener misin bi ben denemedim de root suz olabilir diye düşündüm

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bendede aynı problem var ama cihaz yurtdısı ve ımeı atılmış harici yollardan. o bildirimi kapatamadaım vede androıd 9 a guncelleyemedım bır yolu varmı 9 yuklemenın sebeke gıtmeden?

stat counter