Security Essentials Kullanıcıları Tehlikede

Bu konuyu okuyanlar

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
iyide o listede tüm güvenlik yazılımları internet security tarzında programlar, bu sadece antivirüs.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
f-secure kullanıyorum kafam rahat. microsoft essential zaten öyle cok iddasi olan bi program değil sonlarda olmasi doğaldır, günde 1 defa güncellenen, bedava antivirüsten ne kadar hayır beklenebilir. Basit gündelik işler yapılan bilgisayarlarda işe yarar sadece.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
o degilde f-secure nasıl 3. olmus, puanlari 1.ye yakın 2.den yüksek. bullguard daha dünkü *ok degilmi:)

---------- Post added at 11:00 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

kasper, norton puanlarida iyi listede bi gariplik var.

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
MSE zaten kasmaktan başka bişey yapmıyo. 130 ram kullandığını görmüştüm bi aralar.
Malwarebytes kullandım uzun bi süre güzeldi. Şimdi IObit malware fighter kullanıyorum. Update'leri küçük boyutlarda. Öneririm :)

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
şuanda security essentials yüklüyorum :)

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Ben internetteki testlere inanmıyorum. Sanki taraf tutuyor. Benim bildiğim her sene bitdefender birinci gelir ama sistemleri çökerten hepte bitdefender olmuştur :)

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
İyide lider olanlar internet security paketleri. Diğerleri sadece anti virüs. Nasıl bir karşılaşmadır hayret. Ayrıca Avast İnernet Security yerine free olanını teste sokmuşlar. Saçma, güvensiz ve özensiz bir karşılaştırma yapılmış.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
saçma bir test olmuş... bir kaç yerde üsttekinin puanların alttakinden düşük...

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Geçende en iyi antivirüs trusport diye yayınlanmıştı...:confused1:

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
saçma bir test olmuş... bir kaç yerde üsttekinin puanların alttakinden düşük...

sıralama protection baz alınarak yapıldı. Sıralamayı üç farklı şekilde de görebilirsiniz. protection, repair ve usability. yukarıdaki oklara tıklamanız yeter :)

Geçende en iyi antivirüs trusport diye yayınlanmıştı...:confused1:

o av comparatives test sonuçlarına göre :)

.......................

ayrıca internet security diyen arkadaşlar şunu göz ardı etmesin lütfen. iss'lerde antivirüs+firewall vardır. windowsta zaten firewall otomatik aktif :) yani yine antivirüs+firewall hesabına geliyor :)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Essential kullanıyorum gayette iyi crackli kullanmaktansa bedavanın en iyisini kullanmak daha iyi. Cracklemeden iyi kısacası:D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
MS Essential kullanıyorum ve memnunum daha öncede Kaspersky Pure Kullanıyordum tabi gerekirse kasperskya geri dönebilirim :)

_Sword_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende MS Essential kullanıyorum bir yamuğunu görmedim,zararlı yazılımları daha indirme esnasında tespit edip anında müdahale ediyor.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
MS Essential kullanıyorum bedava olmasına nazaran çok güzel çalışıyor ve az ram yiyor, flash diske bulaşan bütün virüsleri buluyor, şaşırdım cidden.