Seçime Bir Gün Kala İyi Bakın İyi Düşünün.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Erdoğan dini yaşıyor kullanmıyor, bahsettiğiniz bu söylenenleri kendi kulağınızla camide mi duydunuz yoksa başka kişilerden mi duydunuz.
Aynen camide duydum direk diyanetin yolladığı vaazlarda üstü kapalı o hafta ne siyasi olay yaşandıysa akp lehine onu destekleyen vaazlar duyuyoruz bir de imamların kafalarına göre üstelik hutbeye hiçbir normal konunun girmemesi gerekmesine rağmen siyaset yaptığını da duydum.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Adam tarihçi. Birçok devletin nasıl kurulup nasıl yıkıldığını, hangi sistemin devlete yararlı olup olmadığını bilen birisi ve kendince sistemi yorumlamış ama sen kalkıp "tarihçi, siyaset mi bilecek" diyorsun. Seni muhatap alıp cevap vermek bile şahsıma hakaret ama kendini haklı sanıp böbürlenme diye seninle muhatap olmak zorunda kalıyorum, troll.

Diploması varsa göstersin, kurtulsun bu eleştiriden. Boş yapma.

Ekli dosyayı görüntüle 43460

yeterli mi? [emoji14] [emoji14] :p
Değil. O kadar video atıyoruz, inanmıyorsunuz. Attığın videonun kaynağı A Haber, fotoğrafın da ne olduğu belirsiz. Yine mesajın hepsine cevap vermemişsin. :D

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Değil. O kadar video atıyoruz, inanmıyorsunuz. Attığın videonun kaynağı A Haber, fotoğrafın da ne olduğu belirsiz. Yine mesajın hepsine cevap vermemişsin. :D
Diplomayı gördün, Chp milletvekili hocasının açıklamasını da dinledin. Bu sana epey gider :)

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Diploma sahte, CHP'li hocasının ifadeleri yalan, yedek subay askerlik de torpil. Bir de buna atlayan kitle. Oyumuz bir malesef

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Diplomayı gördün, Chp milletvekili hocasının açıklamasını da dinledin. Bu sana epey gider :)
Kendisi "benim diplomam var" diyerek tartışmaları noktalayamıyor mu? E tabi sizin gibi yandaşlar olduğu için gerek görmemiştir. :D Fetöcüler diplomayı çalmaya gitmişler ama bulamamışlar. :D :D :D Biz 10 tane video atıyoruz, "ülkeyi videoyla mı yöneteceksiniz" diye mantıksız, saçma sapan bir cevap alıyoruz; şimdi gitmiş A Haber'i gösteriyor kaynak olarak. :D :D :D

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
CHP'li hocasının ifadeleri yalan
yalan ifade diye bir tabir kullanmadım.

TDK'da
diploma kelime anlamı şu şekilde:

isim (l ince okunur) İtalyanca diploma
isim Bir kimseye herhangi bir okulu veya öğrenim programını başarıyla tamamladığını, bir derece veya unvanı kullanmaya hak kazandığını, bir iş, sanat veya meslek dalında çalışabilme yetkisi elde ettiğini belirtmek için bir öğretim kurumu tarafından düzenlenip verilen resmî belge, icazetname, şehadetname

Söz konusu tanığın dört yıl boyunca derslerine girmiş, sınavını yapmış olduğunu söylemesi, CB Recep Tayyip Erdoğan'ın diplomasının olduğunu mu gösterir?

CB Recep Tayyip Erdoğan kendisi bizzat çıkarıp diplomasını yayınla(yabil)sa bu tartışmalara kimse girmeyecekti. Bu kadar basit. ;)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Muharrem İnce bey Lise'de Fizik öğretmeniymiş. Nano teknolojiden, Kuantum fiziğine kadar her şeyi bilir kendisi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Muharrem İnce diplomasını gösterdi hemde aslını...

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Oyumu İnce’ye verdim. Sadece bir şey istiyorum: Hukuk devleti, gerisi zaten gelir.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Kaale almıyor seni demek ki. Üzülme boşver

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Diploma ile ilgili olarak tutuklu gazeteci Nazlı Ilıcak açıklama yapmıştı. Sanırım 3 yıllık üni mezunu ve askerliği asteğmen olarak yapabiliyor. Fakat cb olabilmek için 4 yıllık üni yani fakülte bitirmek lazım.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Yarın akşam kafanızdaki tüm sorular yanıt bulacak. Canınızı sıkmayın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Diploma ile ilgili olarak tutuklu gazeteci Nazlı Ilıcak açıklama yapmıştı. Sanırım 3 yıllık üni mezunu ve askerliği asteğmen olarak yapabiliyor. Fakat cb olabilmek için 4 yıllık üni yani fakülte bitirmek lazım.
Adam önce Büyük Belediye Başkanı, sonra Başbakan ve sonunda Cumhurbaşkanı olmuş işte. Olamaz diye bir şey nereden çıkıyor? Halkın iradesini kabullenemiyorsunuz. Sizin sorununuz bu.

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Olan oldu, düşünen düşündü taşındı bile. Vatanımız için hayırlı, güzel olan sonuç sandıktan çıksın inşallah.

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Yarın akşam kafanızdaki tüm sorular yanıt bulacak. Canınızı sıkmayın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Adam önce Büyük Belediye Başkanı, sonra Başbakan ve sonunda Cumhurbaşkanı olmuş işte. Olamaz diye bir şey nereden çıkıyor? Halkın iradesini kabullenemiyorsunuz. Sizin sorununuz bu.

Yasal olarak engel varsa halkın iradesine mi bakılır? Ecevit cb olabilir miydi?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ya şu diploma meselesini niye bu kadar takıyonuz ki alın bakın işte.

images.jpeg

@Görkem Say

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Sizler Erdoğan'ın diplomasını bırakın da aslında bence, incenin pisikotekniğe, pisikoloğa yani bu işlere her kim bakıyorsa falan girmesi lazım bence, Allah göstermesin kazara seçilir falan ..Adam strese falan hiç gelmiyor o nasıl bir küfür etmektir yahu, o nasıl bir ruh halidir ki o küçücük çocuğu sahneden itiyorsun, arkadaşlar süslü laflara kanıp aldanmayın, ben 1970 doğumluyum inanın bu tip siyasetçileri çok gördüm bu ülkede..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sizler Erdoğan'ın diplomasını bırakın da aslında bence, incenin pisikotekniğe, pisikoloğa yani bu işlere her kim bakıyorsa falan girmesi lazım bence, Allah göstermesin kazara seçilir falan ..Adam strese falan hiç gelmiyor o nasıl bir küfür etmektir yahu, o nasıl bir ruh halidir ki o küçücük çocuğu sahneden itiyorsun, arkadaşlar süslü laflara kanıp aldanmayın, ben 1970 doğumluyum inanın bu tip siyasetçileri çok gördüm bu ülkede..
Aldanmak sizin ve sizin desteklediklerinizin özelliğidir. FETÖ, PKK, Obama, Merkel diye gider. :D :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
@lgsever yarın bu saatlerde herşey belli olacak. Bakalım bu millet sizin diploma vb. fuzuli, gereksiz ve absürd yaygaralarınıza prim verecek mi, yoksa çeyrek asırdır yaptığı gibi ülkesinin kaderini ehil ellere mi teslim edecek, göreceğiz.

Şimdi sizlere şu duamı sunuyorum, mertçe amin diyebilirseniz bilin ki aramızda hiçbir fark ya da sorun kalmayacak. :)

"Allahım!
Yarın yapılacak seçimlerde güzel ülkemiz için en hayırlı olacak olanın, en yararlı olacak olanın kazanmasını nasip eyle."

Ve tabii ki bu duaya Murat Burç, Sucrofe, Confi ve diğer muhalif arkadaşlarımızı da amin demeye davet ediyorum.

Son düzenleyen moderatör:

chemical

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Bizim yeni yetmeler süslü laflara bayılıyor ne yazıkki. Adam açıktan HDP yi kolluyor, yardımcım yapacağım diyor, hapishanede olmaması gerekir diyor, daha saymaya bile lüzum görmediğim onlarca şeyi var, soruyorsun kime vereceksin oyunu diye Muharrem İnce diyor adam. Derdi tasası olmayan gitsin versin oyunu Muharrem İnceye. Ama bu ülkeye yatırım istiyorsan oyunun rengi belli. Konuyu uzatmadan ünlü şair Muharrem İncenin o güzel dizeleriyle başbaşa bırakıyorum sizi.

1529652799-090b52.jpg

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Yenilige acik, sorgulayan bir genclik olmadığından bosuna dil dökmüşsünüz yinede elinize saglik. Guzel bi konu :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
"Allahım!
Yarın yapılacak seçimlerde güzel ülkemiz için en hayırlı olacak olanın, en yararlı olacak olanın kazanmasını nasip eyle."
Canıgönülden "Amin". Hepimiz için hayırlı olur inşallah. :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
@lgsever yarın bu saatlerde herşey belli olacak. Bakalım bu millet sizin diploma vb. fuzuli, gereksiz ve absürd yaygaralarınıza prim verecek mi, yoksa çeyrek asırdır yaptığı gibi ülkesinin kaderini ehil ellere mi teslim edecek, göreceğiz.

Şimdi sizlere şu duamı sunuyorum, mertçe amin diyebilirseniz bilin ki aramızda hiçbir fark ya da sorun kalmayacak. :)

"Allahım!

Ve tabii ki bu duaya Murat Burç, Sucrofe, Confi ve diğer muhalif arkadaşlarımızı da amin demeye davet ediyorum.
Dua güzel de koca koca adamın bana böyle direk girmezine şaşırdım neyse bundan sonra demek ki ayrıca diploma fuzuli bir şey olsaydı okullara ne gerek vardı son olarak işin ehline teslimi olsaydı ülke bu duruma gelmezdi daha önceleri dediğimiz gibi onceleri yaptıkları hizmetler güzeldi ancak güç sarhoşluğu yüzünden bırak iş yapmayı milleti ne hale getirdi.Dediğin duaya amin diyorum.Bir daha ne bu forumda ne de başka bir yerde seni görmek dahi istemiyorum. @Mrtaltg açtığı erken seçim konusunda ne olursa olsun bu forumdaki sevginin önüne kimse geçemez diye senden bahsedeyim saygımı belirteyim.Bu yaştaki adam sinirine yenik düşük bir iki troll hesap gibi davransın.Yaygaraymış senin mesajın ferman da bizim haberimiz yok a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...