se 2020 teknosa

Bu konuyu okuyanlar

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
elimdeki 6s'e teknasa 1600 tl veriyor se ile takas yaparsam.
-elimdeki 6se dışarda hiçbir telefoncu bu parayı vermiyor, aynı zamanda 3700 tl ödeyerek se 2020 almış oluyorum. sizce bu mantıklı mı?
-askerden geldikten sonra değiştirmeyi düşünüyordum ama 6 ay sonra bu fiyatlara da bulamayabiliriz düşüncesi ile böyle bir takasa girmeli miyim?

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
-elimdeki 6se dışarda hiçbir telefoncu bu parayı vermiyor, aynı zamanda 3700 tl ödeyerek se 2020 almış oluyorum. sizce bu mantıklı mı?
-askerden geldikten sonra değiştirmeyi düşünüyordum ama 6 ay sonra bu fiyatlara da bulamayabiliriz düşüncesi ile böyle bir takasa girmeli miyim?
6s’e göre SE çok iyi bir gelişme olabilir ama aynı zamanda başka alternatifler de iyi bir seçenek olabilir.

Öncelikleriniz nedir?

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
6s’e göre SE çok iyi bir gelişme olabilir ama aynı zamanda başka alternatifler de iyi bir seçenek olabilir.

Öncelikleriniz nedir?
hocam kasmama donmama uzun süre kullanım kamera hız yani kısaca ıphone ile devam etmek istiyorum.
xr almayı düşünüyordum fakat yeni gelen zamdan sonra o kadar bütçeye çıkamam.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Bence güzel bir teklif. Kriterlerinize uyan kompakt ve güzel bir cihaz.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
hocam kasmama donmama uzun süre kullanım kamera hız yani kısaca ıphone ile devam etmek istiyorum.
Bu özellikler androidlerde de var ama ios ile devam etmek istiyorsan se güzel seçenek olur.

Yalnız bataryası,6s’e göre iyi olsa da diğer telefonlara göre düşük.

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
aynı zamanda bir soru daha sormak istiyorum. elimdeki 6s'İ nasıl sıfırlamalıyım? teknosaya verirken.
hani kimisi fotoğraflar veriler geri getirilebiliyor diyor?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Tasarım ve batarya dışında çok iyi telefon. Ama bütçenizi arttırıp xr almanızı öneririm.

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bu özellikler androidlerde de var ama ios ile devam etmek istiyorsan se güzel seçenek olur.

Yalnız bataryası,6s’e göre iyi olsa da diğer telefonlara göre düşük.
hocam hangi andıroid ürünü 5 yıl kullanabilirim? bu fiyat bandında

metsat75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
SE 2020`nin bataryası maalesef o kadar dayanıklı değil. ''Normal'' kullanımda 5-6 saat açık ekran veriyor. Bu sizi tatmin ederse alın derim. Kasma donma sorunu yaşamazsınız A13 Bionic`in sayesinde. Şunu da belirtmek lazım, telefonda oyun oynuyorsunuz bataryanın çok çabuk tükendiğine şahit olursunuz.

Reaksiyon puanı
8,023
SE 2020`nin bataryası maalesef o kadar dayanıklı değil. ''Normal'' kullanımda 5-6 saat açık ekran veriyor. Bu sizi tatmin ederse alın derim. Kasma donma sorunu yaşamazsınız A13 Bionic`in sayesinde. Şunu da belirtmek lazım, telefonda oyun oynuyorsunuz bataryanın çok çabuk tükendiğine şahit olursunuz.
Haklı bir yorum. SE 2020 kullanıcısıyım oyun oynamıyorum ve 5 saat civarı ekran süresi veriyor.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Bence gayet iyi.Bu fiyata eğer ekranın 4,7 inç olması sorun değilse Se 2020 almanı tavsiye ederim.A13 bionic işlemci ile uzun süre performanslı kullanırsın.

metsat75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Konuyu dağıtmak istemem ama Apple`ın televizyon reklamında SE 2020 özelliklerinden biri olarak ''uzun pil ömrü'' ön plana çıkartılıyor. Bu bence yanıltıcı bir durum. Bende SE 2020 kullandım. Hafif/Normal kullanıcıyım, bir gün içinde ekran açık olarak 5,5-6 saati geçemedim. 5,5-6 saat ekran açık aslında eski iPhone amiral gemilerinin ulaştığı bir süre. Güncel iPhone amiral gemilerinle karşılaştıracak olursak arka planda kalıyor. Örnek olarak iPhone 11 Pro`yu verebilirim, kullanıma göre 8-9 saat ekran açık süresi veriyor. iPhone 11`de öyle. Tabiki fiyat olarak çok başka bir yerdeler.

Reaksiyon puanı
8,023
Konuyu dağıtmak istemem ama Apple`ın televizyon reklamında SE 2020 özelliklerinden biri olarak ''uzun pil ömrü'' ön plana çıkartılıyor. Bu bence yanıltıcı bir durum. Bende SE 2020 kullandım. Hafif/Normal kullanıcıyım, bir gün içinde ekran açık olarak 5,5-6 saati geçemedim. 5,5-6 saat ekran açık aslında eski iPhone amiral gemilerinin ulaştığı bir süre. Güncel iPhone amiral gemilerinle karşılaştıracak olursak arka planda kalıyor. Örnek olarak iPhone 11 Pro`yu verebilirim, kullanıma göre 8-9 saat ekran açık süresi veriyor. iPhone 11`de öyle. Tabiki fiyat olarak çok başka bir yerdeler.
Orada dediği Uzun Pil Ömrü iddiasında herhangi bir saat belirtmedikleri için doğru sayılır. 5 saat demekki Apple için uzun oluyor.

metsat75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Orada dediği Uzun Pil Ömrü iddiasında herhangi bir saat belirtmedikleri için doğru sayılır. 5 saat demekki Apple için uzun oluyor.

Evet, o da doğru. Ama öyle sanıyorum ki çoğu kişi bu güncel zamanda 5 saat ekran açık için kısa pil ömrü olarak değerlendirebilir. Tam tersi de olabilir. Kişiye ve kullanımına bağlı. Bence bir telefonun pil ömrü en önemli özelliklerinden bir tanesi ve SE 2020 bataryası bana yetersiz geldi. Bu yüzden telefonu geri iade ettim.

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751

Hepsiburada'dan almak daha mantıklı. Onlarda telefon karşılığında indirim yapıyorlar iPhone SE 64 GB Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al