SDN'ye Rakip Teknoloji Haberi Sitesi Açtım

Sitemi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    24

Bu konuyu okuyanlar

ahmetarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar. Lise bir öğrencisiyim. Teknolojiye ilgim var. Wordpress üzerinden bir site açtım. Devamlı sitemi güncelliyorum. Sitem hakkında sizden yorum ve eleştiri bekliyorum.
Sitemin linki: WebEnter.Net

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
ya öyle teknoloji haber sitelerinden eskiyken para kazanmak kolaydıda bir sürü böyle site var ne yaparsan yap onları geçemessin

ahmetarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ya öyle teknoloji haber sitelerinden eskiyken para kazanmak kolaydıda bir sürü böyle site var ne yaparsan yap onları geçemessin
Ya sence nasıl en azından nu söyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet wordpress üzerinden kurdum daha sonra ilerlerse alan adı alırım.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
kardeşim her yer teknoloji sitesi dolmuş zaten sitene de baktım pek beğenemedim. Bu işlere vakit ayıracağına bırak derslerine çalış. Belki ilerde bir işine yarar bu yaptığın sadece zaman kaybı olur sana

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
PHP Script kullan. Domain satın al hostingi free kullanırsın.

Oriolus Belası

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Biraz özgün olmalısın. Büyük haver ajansları vs birbirinin haberinin aynısını alır kullanır bir şey olmaz ancak sen tüm haberi tek tek yazarsın Google un gözüne batar sırf niye senin yaptığın haber aynı dilde daha önce yapıldı diye. Bu sektörde tbm ler de çok düşük. Ayrıca UKT sdn nin ortaya attığı bir terim mesela bunu AİT(ayrıntılı inceleme testi vs) daha özgün hale getirmelisin.

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhaba arkadaşlar. Lise bir öğrencisiyim. Teknolojiye ilgim var. Wordpress üzerinden bir site açtım. Devamlı sitemi güncelliyorum. Sitem hakkında sizden yorum ve eleştiri bekliyorum.
Sitemin linki: WebEnter.Net
Öncelikle hayırlı olsun kardeşim. Hiçbir emek boşa gitmez. Belki para kazanamazsın ama çok şey öğrenirsin. Genç yaşta bu işe başlaman güzel. İstikrarlı içerik gir ve kopya içerikten kaçın. Uzun vadede google seni fark edecektir. Unutma herşey bir adımla başlar.

ahmetarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biraz özgün olmalısın. Büyük haver ajansları vs birbirinin haberinin aynısını alır kullanır bir şey olmaz ancak sen tüm haberi tek tek yazarsın Google un gözüne batar sırf niye senin yaptığın haber aynı dilde daha önce yapıldı diye. Bu sektörde tbm ler de çok düşük. Ayrıca UKT sdn nin ortaya attığı bir terim mesela bunu AİT(ayrıntılı inceleme testi vs) daha özgün hale getirmelisin.
Cidden doğru. yorumunuz için teşekkürler.

Emek var ama ben pek sevmedim gelişebilir
Yani işte bazen okul çıkışı media markta gidip telefon fotoğrafı çekiyorum yüklmek için. Okulun bilgisayarlarında chrome sitemi ekledim. Görüntülenme kasıyorum...

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim. Hiçbir emek boşa gitmez. Belki para kazanamazsın ama çok şey öğrenirsin. Genç yaşta bu işe başlaman güzel. İstikrarlı içerik gir ve kopya içerikten kaçın. Uzun vadede google seni fark edecektir. Unutma herşey bir adımla başlar.
Desteğin için çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince yazıları kendim yazmaya çalışıyorum. Her Fotoğraf bana ait olamıyor tabii ama. Emek harcıyorum. Teknolojiye olan ilgim ve bilgimi başkalarına paylaşmak istiyorum. Bi' de okul için bir site açtım. ödevler duyurular yapılıyor. Fotoğraflar atılıyor. her neyse kesinlikle bilgisayarsız bir meslek seçmeyeceğim.

kardeşim her yer teknoloji sitesi dolmuş zaten sitene de baktım pek beğenemedim. Bu işlere vakit ayıracağına bırak derslerine çalış. Belki ilerde bir işine yarar bu yaptığın sadece zaman kaybı olur sana
Yorumunuz için teşekkürler. Bu işi para kazanmak amaıyla yapmıyorum. Hoş kazanamam da. Teknoloji ve özellikle de telefonları sevdiğim için böyle bir işe kalkıştım.

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Bir iş yapmışsın eyvallah ama SDN'ye rakip demen çok yanlış SDN kaç senelik bir forum sitesi sen daha dün açmışsın hemen rakip olmuşsun ki açtığın siteye baktım bırak SDN'ye rakip olmayı yanından bile geçemez klasik site tasarımı var. Bence erkenden bırak bu işi.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Devam et. Bir şeyler öğrenmiş olursun.

ahmetarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir iş yapmışsın eyvallah ama SDN'ye rakip demen çok yanlış SDN kaç senelik bir forum sitesi sen daha dün açmışsın hemen rakip olmuşsun ki açtığın siteye baktım bırak SDN'ye rakip olmayı yanından bile geçemez klasik site tasarımı var. Bence erkenden bırak bu işi.
Abi ya tüm hayallerimi yıktın ya.

Devam et. Bir şeyler öğrenmiş olursun.
Teşekkürler, yorumunuz için.

hayırlı olsun başarılar
Çok teşekkür ederim abi.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Abi ya tüm hayallerimi yıktın ya.
Tabi yıkılır kolayca! wordpress.com gereksiz git beleş hostingini al öyle yap. hosting almadan olmaz böyle işler. zaten beleş domain var heryerde. Ayrıca istersen SDN'nin yaptığı gibi bi forum bi wordpress de yapabilirsin.