SDN'ye ısmarlama video! Ne çekelim?

Bu konuyu okuyanlar

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Aslında bu verdiğim linkeki konuyu forum içinde biraz daha öne çıkarmamız böylece daha göz önünde olmasına ve birinin link verip yönlendirme yapmasına olanak verebilir. Bu konuyu konuşalım :)

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Telefonlarda çok takılı kalıyorsunuz teknoloji sadece telefonlar değil mesela kasa montajı videoları gelebilir bilgisayar kasası temizliği nasıl yapılır nelere dikkat edilmeli yapılırken ve otopark.com ile ortak videolar gelecekti hani onlardan da ses seda yok ? İşlemci ana kart tanıtımları vs...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Telefonlarda çok takılı kalıyorsunuz teknoloji sadece telefonlar değil mesela kasa montajı videoları gelebilir bilgisayar kasası temizliği nasıl yapılır nelere dikkat edilmeli yapılırken ve otopark.com ile ortak videolar gelecekti hani onlardan da ses seda yok ? İşlemci ana kart tanıtımları vs...
Doğru ama herkesin ilgilendiği konular farklı olabilir bununla ilgilenen kişi sayısı az yada fazla olabilir bende aslında pc ile başlamıştım ama sonradan baktım bu iş zor benim kafamı karıştırıyor mobile döndüm.Ama doğru sizin istediğiniz içeriklerinde olması lazım

akrcokn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
bence yazarlarımızın ev vlog ları olabilir :)

Reaksiyon puanı
5,172
Öncelikle selamun aleyküm reisler. Sizin sitenizde hiç pc kasası modlaması yok. Düşündükçe akıllarda soru işareti kalıyor bu ülkede en iyi modlamayı yapsa yapsa SDN farkı yapar. Eğer siz bu modlamayı yaparsanız bizde keyif ile izleyeceğimizden kuşkunuz olmasın.. tüm ekibe kolay gelsin
Allah korusun...

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
SDN ekibine teessüflerimi yolluyorum. Taa ne zaman Manjaro incelemesini istemiştim :p
Not: Şimdi baktım, 1 ay önceymiş :D

akrcokn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sdn ofis çalışanlarının bireysel vLog çekimleri olabilir bence sizleri daha yakından tanımayı çok isteriz. (kerem)

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Önceden önerildi mi bilmiyorum ama geçmişten günümüze Android oyunları tarzında bir video çekilebilir.

Fevzi Koray Demir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel başlık olmuş +rep veriyorum sana :))

Gözden kaçırabileceğimiz fikirleri buradan bizleri de etiketleyerek paylaşırsanız seviniriz :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

HTC 10 vs Mi 6 yapın. Kamera anlamında ve performans anlamında.

Son düzenleme:

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Bence oyun yapımındaki reklam üzerine konuşulmasını isterim.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Hakkı abi'nin telefonunu gözü önünde bakayım telefon sağlam mı diye yere atın sonra yeni telefon alın.
Edit:ya da almayın adamın en az 5 tane telefonu var ;) :D