SDN'in Sildiği iPhone X Videosu Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
İnternette birçok yerde dünkü yayınlanan iPhone X kutu açılışında kullanılan telefonun para ile satın alınmadığı ve 19 bin TL'ye aldık beyanının yalan olduğu belirtiliyor. Böyle bir şey sahiden oldu mu? Oldu ise habercilik ve editörlük ilkeleri ile tamamen aykırı bu duruma SDN yönetiminin tepkisi ne olacak?

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Bugün SDN Cevaplıyor canlı yayınında açıklayacağız. Yayın saat 17.00'de başlıyor. Ayrıca özel bir açıklama videosu da yapılacak.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ben hakkı abinin bize yalan söyleyeceğini sanmıyorum. Bi anlık heves ve tecrübesizlik nedeniyle bu olay yaşandı.

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Videoyu izledim şimdi YouTube kanalındaki açıklama videosunu. Çok saçma gerekçe ile kaldırılmış. Kaldı ki videoyu kaldırmanız telefonu 19bin TL karşılığı aldığınız gerçeğini değiştirmiyor. Madem telefon para ile alındı ve size ait. O zaman videoları koymanın bir sakıncası yok sanıyorum?

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Gereken açıklama videoda yapıldı arkadaşlar, videolar 3 Kasım'da yayınlanacaktır

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Ama tatmin edici bir açıklama değil. Bir YouTube link paylaşma ile olmuyor maalesef.

Neden kaldırıldığına dair açıklamasını tabi ki ben yapamam, paylaştığım linkte gerekli açıklama olduğundan dolayı farklı arkadaşlarda görmesi için paylaştım.

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Neden kaldırıldığına dair açıklamasını tabi ki ben yapamam, paylaştığım linkte gerekli açıklama olduğundan dolayı farklı arkadaşlarda görmesi için paylaştım.
Umarım gerekli kişiler görür.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Videoyu izledim şimdi YouTube kanalındaki açıklama videosunu. Çok saçma gerekçe ile kaldırılmış. Kaldı ki videoyu kaldırmanız telefonu 19bin TL karşılığı aldığınız gerçeğini değiştirmiyor. Madem telefon para ile alındı ve size ait. O zaman videoları koymanın bir sakıncası yok sanıyorum?
Cihazın parası Apple tarafına verilseydi Apple video yayınlanmasına kesinlikle karşı çıkamazdı. Fakat kargolama ve dağıtım sırasında kaçak alınan telefonlardan biri olduğu için Apple isterse o telefona el koyar.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
c0f1a6afa011132d8c9efaf13af09148.jpg

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Ne kadar kibar rica ettiklerini bilmiyorum ama haklı olarak videoyu kaldırttılar. Yine de başarıdır bana göre bu kadar erken videoların izlenebilecek olması..

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Hardware Plus Ersin canlı yayında taştaş geçti Sdn ile :D