SDN'e Demokrasi Gelsin

Bu Sistem Gelmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Selamlar, bugün ki konum SDN'e ye demokrasinin gelmesi olacak. Belki diğer forumlar adına bir ilk olabilir bilemiyorum. Önerim şu: Her yıl veya 2 sene de bir seçimler olsun. Bu seçimler de herkes adaylığını koysun(aday olmak istemeyene lafım yok). Peki ne için seçim olsun diyorsanız her kullanıcı kendi moderatörünü seçme hakkına sahip olsun. Yani mercii karar kullanıcılar olsun. Böylece herkes memnun kalacak. Şu an benim kimseyle bir problemim yok. Ama demokrasinin toplumumuza yerleşmesi adına çok büyük bir adım olacak. Burda küçük kardeşlerimiz de var. Onlarda daha erken yaşta seçim hürriyetinin ne demek olduğunu tecrübe edecek. Yani faydalarını say say bitmez. Tabi karşıt görüşleriniz varsa bana katılmıyorsanız bunu aşağıdan yazıp belirtebilirsiniz. Haydi öpüldünüz

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Güzel düşünce de o moderatörün işi ne olacak? Ben pek anlayamadım.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bir de partiler falan da kuralım.Elimize mikrofon alıp televizyona çıkıp konuşalım ve gereksiz bir şeyden dolayı tartışalım.Çok harika olur.?

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Mantıklı ama moderatörlerin emeklerini nolucak?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Kesinlikle gelmesi gerekiyor, sudan sebeplerle kafasına göre ban atan modlar var. Destekliyorum!
Kafasına göre? Forum kurallarına uyma sonra moderatörler kafasına göre banlıyor pki kardeşim :D. Ben bir çok forumda takıldım. Şimdi isim vermek istemiyorum ama emin olabilirsin en esnek davranan burası.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Bence tek birisini seçelim. O istediklerini moderatör yapsın.
Moderatörbaşkanlığı Sistemi diyelim buna da.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Benim geçmişte yediğim banların çoğu haksızdı, içinde hiçbir haakret bulunmayan sözler yüzünden çok gereksiz uzaklaştırmalar aldım.
Kanıtlarınla bekliyoruz. Yapılan bir hatayı yönetimde olgunlukla kabullenmeyecek bir insan yok. Peki dediğin gibi değilse sen ne yapacaksın?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Benim geçmişte yediğim banların çoğu haksızdı, içinde hiçbir haakret bulunmayan sözler yüzünden çok gereksiz uzaklaştırmalar aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoo
Kardeşim aklın başına yeni mi geldi? O zaman şikayet etseydin.

Reaksiyon puanı
5,172
Forumun yaş ortalamasının 13 olduğunu düşünürsek 13 yaşındaki bir çocuk eğer olgunsa büyüklerine bakarak forumu iyi bir şekilde yönetebilir ama 13 yaşındaki bir çocuk asla kendini iyi yönetecek yöneticiyi seçemez.

Bu yüzden çocukların yönetim kadrosuna girmesini destekliyorum ancak bu çocukları, çocukların seçmesini desteklemiyorum.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Kimi kime şikayet edeceksin :D Uzaklaştırmaya itiraz etme gibi bir durum var mı SDN'de.
Bak ne diyorum kanıtlarınla bekliyorum.Haksız ban atıldığını ispatla. Kaçamak cevaplar verme. Varsa bir problemin, mağdur oldugun bir durum giderelim. Yoksa İFTİRA ATMA

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Kimi kime şikayet edeceksin :D Uzaklaştırmaya itiraz etme gibi bir durum var mı SDN'de.

Kardeşim 4 aydır buradayım. Daha 1 uyarı bile almadım. Bence problemi başkasından aramaktan ziyade öncelikle kendinde ara. Eğer ki haksız yere attıklarını kanıtlayabilirsen, özür dileyecek olgunluğa sahipler. Bir dahakine de dikkatli olurlar, sana kanıtla diyorlar hala boş konuşuyorsun.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Kardeşim boş konuşmanın lüzumu yok. Her yerde belli bir düzenin olması gerekir. Yaşı küçük kardeşlerimizin o düzeni sağlayacağını şahsen ben düşünmüyorum.
22 yaşında birisiyim, ayrıca şuanda forumda olan küçük yaşta olan kişilerin çoğu kişiden daha mantıklı hareket ettiğini söyleyebilirim.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Forumda 10 yaşında üyeler var. Ben onlar gibiyken parkta oynardım.
Milletveikilliği yaşı 18 şu an, SDN Forum'da da seçime girebilmek için bir yaş sınırı getirilebilir. 15 mesela idealdir. Öte yandan seçilecekler mi orası da önemli.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Bak ne diyorum kanıtlarınla bekliyorum.Haksız ban atıldığını ispatla. Kaçamak cevaplar verme. Varsa bir problemin, mağdur oldugun bir durum giderelim. Yoksa İFTİRA ATMA

İFTİRA ATTIĞIM yok :D kayıtlar duruyor, mod olduğunda geçmişe dönük kayıtları inceler görürsün ben uğraşmayacağım çünkü hepiniz birbirinizin aynısınız.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
İFTİRA ATTIĞIM yok :D kayıtlar duruyor, mod olduğunda geçmişe dönük kayıtları inceler görürsün ben uğraşmayacağım çünkü hepiniz birbirinizin aynısınız.
O zaman boş konuşmucaksın. Kanıtların duruyorsa çıkarıp ortaya sunarsın.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Kardeşim 4 aydır buradayım. Daha 1 uyarı bile almadım. Bence problemi başkasından aramaktan ziyade öncelikle kendinde ara. Eğer ki haksız yere attıklarını kanıtlayabilirsen, özür dileyecek olgunluğa sahipler. Bir dahakine de dikkatli olurlar, sana kanıtla diyorlar hala boş konuşuyorsun.
Ben 4 buçuk yıldır buradayım izin ver de deneyimli olarak biz DOLU konuşalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...