SDN'den Yeni Hizmet: Her Şeyden Haberim Olsun

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Merhaba değerli okurlar ve de pek kıymetli üyeler,

Kod geliştiricilerimiz aldıkları paranın karşılığını vermek için çabalıyorlar ve bir yeni servis daha yapmışlar.

Nedir bu?

Bu bir e-posta üzerinden haber bülteni abonelik hizmeti. (En azından bana anlatılan bu şekilde)

Nasıl çalışır?

Ana sayfada ve haber sayfalarında sağ tarafta forum başlıklarının hemen üstünde görebileceğiniz bir alan var. Oraya e-posta adresinizi yazmanız yeterli.

Ne oluyor?

Haftada bir olarak e-posta hesabınıza, o haftanın en önemli teknolojik gelişmeleri size başlıklar halinde bir e-posta olarak gönderiliyor.

Daha daha!

Günde 30'dan fazla yeni haber ve özgün makale ile en yakın rakibinin bile yanına yaklaşamadığı ShiftDelete.Net'i dakikası dakikasına takip etmeniz mümkün olmayabilir. Edenler var mı? Var tabi, o ayrı! Eğer önemli bir makale ya da gelişmeyi kaçırmışsanız, o hafta size gelecek olan e-postada size bunu hatırlatmış olacağız.

Günahı var mı?

Olmaz mı? Mesela ödüllü anketler, özel indirimler ve fırsatları da yine bu e-postalar üzerinden duyuracağız.

Bi katakulli olmasın!

Olur mu hiç? Bu e-posta adreslerini SDN'den başka bir firma ile paylaşırsak Allah bizim türlü türlü belamızı versin!

Benim diyeceklerim bu kadar.

anarchst

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bi katakulli olmasın!

Olur mu hiç? Bu e-posta adreslerini SDN'den başka bir firma ile paylaşırsak Allah bizim türlü türlü belamızı versin! :4:

ekledim gitti.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bi katakulli olmasın! Olur mu hiç? Bu e-posta adreslerini SDN'den başka bir firma ile paylaşırsak Allah bizim türlü türlü belamızı versin!
Tövbe yarabbim ya. :D

Hayırlı olsun SDN ailesine. :)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Güzel hizmete benziyor.Hayırlı olsun herkeze.Abone olduk bakalım bekliyoruz.

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Güzel bi hizmete benziyo ekleyelim bakalım :)

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Merhaba değerli okurlar ve de pek kıymetli üyeler,
....

Bi katakulli olmasın!

Olur mu hiç? Bu e-posta adreslerini SDN'den başka bir firma ile paylaşırsak Allah bizim türlü türlü belâmızı versin!

Güzel hizmet için SDN e teşekkürler.
Gmail adresime yönlendirmeyi düşünüyorum; alan geniş ne de olsa..
Bu son cümleyi lisans sözleşmelerine eklemek lâzım.

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
tövbe de abi :D siz olmasanız :D ağlarım ama bak :'( ekleidm postamı :p teşekkürler

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Eklim bende Siteye girince bu ne demiştim :)

Mail Adreslerimizi SDN Spam mail gönderen Reklam şirketlerine Satmaz.! [En Azından Ben Böyle Düşünüyorum ]

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Güzel olmuş =] ekledim adresimi.

xismailaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
bu bizim bildiğimiz RSS veya Atom değil mi yaa??

beyazad

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Güzel hizmet, kod geliştiricilere teşekkürler, tabi Troy'a da:D

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Hayırlı olsun ama ben eklemeyeceğim shiftdelete.net zaten sürekli takip ettiğim bir site. Birde şu flash menüye el atsanız miss gibi java ile yeni sekmede aç olayı varken bu eziyet neden :(

MuratSelim

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Bence bu hizmet cep telefonundan net'e bağlananların işine çokça yarayacak ama haftada biri umarım geçmez bu beni çok rahatsız eder ayrıca umarım duyuruları sadece e-posta yoluyla yapıp kullanıcıları bu bülten'e üye olmaya zorlamazsınız.
Not:SDN galiba düzenli olarak takip ettiğim tek teknoloji sitesi chip'ten e-posta alıyorum okumadan siliyorum umarım e-postalarda reklam yapılmaz ayrıca bülten e karşı değilim onuda belirtmek isterim hatta size böyle bir konuyu ben açmayı düşünüyordum.

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bi katakulli olmasın!

Olur mu hiç? Bu e-posta adreslerini SDN'den başka bir firma ile paylaşırsak Allah bizim türlü türlü belamızı versin!

:w00t::w00t::w00t:

Ekledik Adminim İhtiyaç Olan Bişeydi

Hayırlı olsun ama ben eklemeyeceğim shiftdelete.net zaten sürekli takip ettiğim bir site. Birde şu flash menüye el atsanız miss gibi java ile yeni sekmede aç olayı varken bu eziyet neden :(

İnşaAllah Oda Düzelir

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
ya zaten bana geliyordu açılan başlıklar falan, o başka birşey miydi?
Ama yine de ekledim :)

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Güzel bir hizmet elinize sağlık ama ben eklemiyorum. Zaten her dakika SDN'deyim bir de kalkıp e posta mı alacağım :)

chatLaqim

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hoşumuza gitmezde iptal etmek istersek nası yapcz? bn sevmm öle zırt pırt mail gelince. zatn sdn dn başka bi yere takılmıom...

kocaçınar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bi katakulli olmasın!

Benim diyeceklerim bu kadar. (Troy)

Harika yaa... Aslında bende nüktedan bir insanım, bazı ciddi konulara bile mizahi yönümle yorumlar getiririm. Belkide 2006 yılından beri SDN'de olmamın bir sebebide bu "ortamın samimiyeti."

Bu site ciddi bir bilişim sitesi olmasına rağmen, Öyle elinde sanal sopalı adminler olmadı :) Yanı sitenin Lacivert bürokratık bir havası yok. biz bizeyiz..

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bakalım bakalım :)
Hayırlısı olsun.

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Güzel bir uygulama hadi hayırlısı SDN :) !

chatLaqim

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya soruma biri cwp versn ona göre katılcam bnde. iptal etme gibi bi durum var mı_?

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Şeye çok güldüm. Hani teknolojik haberlerden haberdar olacakmışızya. Aynı anda da ilk haberi aldık. SDN kod geliştiricileri tarafından yapılmış bir sistem. Ne kadar teknolojikiz:D