SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Ya siz neyin muhabetini yapıyorsunuz adamın canı istemiyor artık mod veya yetkili biri olmak zamanında reddedilmiş iyi birimi iyi aktif mi aktif bilgili mi bilgili zaman ayırabiliyor mu ayırıyor mod olmak kendine çeki düzen vereceği anlamına gelmez forumda nasıl takılıyorsa mod oluncada aynı şey söz konusu kimisi hava atar kimisi adam gibi işini yapmaya devam eder mesela sert tavırları ve inatçı olmasa Murat arkadaşımız kendine inansa içten bir isteyiş olsa illahaki mod olacak
--- Gönderi Güncellendi ---
Mod olamayacağımdan ve telefonum forumda kastığından başvuru yapmıyorum :) Şimdiden olacaklara hayırlı olsun :)

Bilgisayarınız yokmu?

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Muhabbete girmek gibi olmasın fakat :D, başvurusunu yapan arkadaşlara şimdiden başarılar. :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Sağol başvuruyu bende yaptım
Ama başvuru yaptıktan sonra ne olacağını bilmiyorum. :(
Başvurunuz değerlendirlecek değerlendirme olumlu ise mod adayı olarak başlıyacak ve bir süre yaklaşık bir ay gibi.Bu süredeki durumunuza göre Mod veya üye durumu devam edecek.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Başvurunuz değerlendirlecek değerlendirme olumlu ise mod adayı olarak başlıyacak ve bir süre yaklaşık bir ay gibi.Bu süredeki durumunuza göre Mod veya üye durumu devam edecek.
Teşekkür ederim.
:)

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Cevabınız için teşekkür ederim.
Birşey daha sormak istiyorum. Başvurulara e-posta yoluyla ile mi cevap verilecek? Bir de, başvuru yaptığımda bir kopyası e postanıza gönderilecek dendi, fakat öyle bir bilgi gelmemiş?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Cevabınız için teşekkür ederim.

Birşey daha sormak istiyorum. Başvurulara e-posta yoluyla ile mi cevap verilecek? Bir de, başvuru yaptığımda bir kopyası e postanıza gönderilecek dendi, fakat öyle bir bilgi gelmemiş?
Sonuc size zaten en kötü özel mesaj yolu ile iletilir bilginiz olur yani

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Kardeşim bak nekadar bilgilisin ben şahsen bilmiyorum ama ilk başta doğal olmalisın bence
Kesinlikle bir keresinde söylemiştim diye hatırlıyorum şahsen ben bir üye olarak böyle bir mod istemem yada bu konuşma tarzıyla
Açıkcası sdnde bu kadar kolay mod olunuyorsa ben sdnyi burakırım...
Sanki bir murata engel varmış gibi :D:D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar gönderilen mesajların konunun dışına çok fazla çıktığını görüyorum. Buna biraz daha dikkat edelim. Başvuran üyelerimiz başvurduklarına dair buraya mesaj iletip bekleyebilir. Bildirim olumlu/olumsuz yönde yapılacaktır.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Arkadaşlar gönderilen mesajların konunun dışına çok fazla çıktığını görüyorum. Buna biraz daha dikkat edelim. Başvuran üyelerimiz başvurduklarına dair buraya mesaj iletip bekleyebilir. Bildirim olumlu/olumsuz yönde yapılacaktır.
Bu cevabınız dahilinde, başvurduğumu bildirir, gereğini arz ederim.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Ben de başvurdum. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler bize bir tane de Androidçi mod lazım.
Lütfen başvuranlardan biri ben androidçiyim desin :D

AlTheBeast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Foruma daha yeni giriş yapmış olsamda bende başvuru yaptım bakalım, iOS bölümü doluysa Android bölümüne olabilir benim için :) tabi eğer kabul edilirsem...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Beyler bize bir tane de Androidçi mod lazım.
Lütfen başvuranlardan biri ben androidçiyim desin :D
Yahu cidden seni almaları için imza kampanyası başlatalım ne diyeyim diyorum ki denesinler bir kere olmadı yetkileri geri alırlar ne olacak denemekten zarar gelmez

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Ya siz neyin muhabetini yapıyorsunuz adamın canı istemiyor artık mod veya yetkili biri olmak zamanında reddedilmiş iyi birimi iyi aktif mi aktif bilgili mi bilgili zaman ayırabiliyor mu ayırıyor mod olmak kendine çeki düzen vereceği anlamına gelmez forumda nasıl takılıyorsa mod oluncada aynı şey söz konusu kimisi hava atar kimisi adam gibi işini yapmaya devam eder mesela sert tavırları ve inatçı olmasa Murat arkadaşımız kendine inansa içten bir isteyiş olsa illahaki mod olacak

Bilgisayarınız yokmu?

Hafta içi bilgisayar kullanmıyorum. :)

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Bir de bana diyorlar hem android çisin hem de profilinde Nokia var diye, millet hem android çi hem apple ı profil fotosu yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...