SDN Uyarı Sistemi

Bu konuyu okuyanlar

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
Bu 3 günde forum sayfalarında gezinmek yeterliydi.
Arkadaş, her forumun kendi mizacı var. Sosyal daha nizami. SDN de mi öyle olmalı? Yönetim karar verir. Onların haberi yok mu gözleri önündeki düzenden(Sosyal'in düzeni)

Sen kendin olarak Türkçenin yazım kurallarına uyabilirsin ama kimseyi zorlayamazsın, zorlama.

Katıldığım nokta ise arayüzdeki yabancı kelimeler.
Arayüz Türkçeleştirilmeli, neticesinde Türk forumu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şeyden önce bizler de insanız. Kendi okulumuz özel hayatımız sosyal çevremiz var. Lütfen değerlendirme yaparken bunları göz önünde bulundurun. Tabiki elimizden geldiğince görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Yeni kullanıcıları çok sıkmamak adına ilk hatalarında müsamaha gösteriyoruz. Her yapılan hataya ban atacak olsaydık kullanıcı kalmazdı forumda. Bariz bir şekilde devam eden olursa ceza veriyoruz. Daha da ötesi (başka forumlarda olanın aksine) yetkiden dolayı üst mertebeden konuşmuyoruz kullanıcılarla. Sıradan bir üyeden farkım olduğunu düşünmüyorum bu forumda.(Yetkiler dışında)
En sonda başka forumlar ile karşılaştırmışsın. Başta da karşılaştırsaydın.

Dediklerini yapıp da forumunu daha aktif tutan siteler var.

Son düzenleme:

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Evet moderatörlerin de dediği gibi raporla seçeneği var ve bizim göremediklerimizi siz gördüyseniz sizin de yardımcı olmanız gerekir, yoksa o buton niye var ki?

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
forum gayet iyi bi iki üç sene takılınca bırakamıyorsunuz :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Ama genellikle o hesaba girmek yerine farklı hesaplar açıyorlar bu da dediğim sorunu çoğaltıyor. Açılan konular da şundan dolayı denetlenmeli: çoğu konu çözüm bulamadan zaman aşımına uğruyor. Bu yüzden açılan konuları süzgeçten geçirmenizi ve aynı kişi tarafından oluşturulduğunu duşünduğünüz hesapları birleştirmenizi öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca konu başlıkları çok yetersiz.
Farklı hesap açamazlar. Üyeler onaylanırken IP kontrolünden geçiriliyor bizim tarafımızdan o konuda merak etmeyin. Multi üyeliğe karşı affımız yok. Hatta geçen birisi bu tutumumuzu eleştirmişti bile diyebilirim.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
Farklı hesap açamazlar. Üyeler onaylanırken IP kontrolünden geçiriliyor bizim tarafımızdan o konuda merak etmeyin. Multi üyeliğe karşı affımız yok. Hatta geçen birisi bu tutumumuzu eleştirmişti bile diyebilirim.
Test etmemi ister misin :D

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
VPN veya DNS kullanıp açarsın ona bir şey yapamayız zaten :D Dümdüz aynı IP adresi ile gelenler için diyorum :)
Her erişimdeki IP adresini kontrol edebiliyorsunuz diye biliyorum. Yani VPN ile açtım bitmiyor öyle de kullanmam lazım galiba.