SDN Trabzonspor Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
tslfc.jpg

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Valla işimiz zor hayal kurmayalım
inşallah diyelim

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
alper61
6th Aug 2010 14:41
"everywhere is TRABZON for us... for us,liverpool is TRABZON...:D "

Evet işimiz gerçekten çok zor.. Farkındayım. Ama diğer takımlardan birinin yerine Liverpool'un gelmesi daha iyi oldu bence.

ağustos ayı programımız:
7- Bursa
15- Ankaragücü
19- Liverpool
23 - Fenerbahçe
26 - Liverpool
30 - Antalya

Sezonun başında neler yapabilceğimizi görmüş olacağız..

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Evet işimiz gerçekten çok zor.. Farkındayım. Ama diğer takımlardan birinin yerine Liverpool'un gelmesi daha iyi oldu bence.

ağustos ayı programımız:
7- Bursa
15- Ankaragücü
19- Liverpool
23 - Fenerbahçe
26 - Liverpool
30 - Antalya

Sezonun başında neler yapabilceğimizi görmüş olacağız..

Liverpool dışındakileri yenersiniz.:) Liverpool maçında neler yapabileceğinizi görmem için takımın en az iki maçını izlemeliyim.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Moderatör arkadaşlara bi sorum olacak. SDN Trabzonspor Kulubü konusu daha önceden sabitti. Neden şimdi sabit değil acaba??

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
konu sabitlenmiştir

İlgin için teşekkürler Modum. :)

Şenol Güneş’in açıklamaları

5125-2A9M1V2Y.jpg

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Ankaragücü maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, lige galibiyetle başladıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, "Ankaragücü gibi zorlu bir deplasmanda lige galibiyetle başlamak sevindirici. UEFA Kupası maçı öncesinde moral oldu. Ankaragücü'ne geçen sezon yenilmiştik. Ankaragücü, 6. şampiyon takım olmak isteyen ve bu konuda yapılanan güçlü bir takım. Bugün eksikleri vardı. İki yarıda da oyun olarak üstün olan taraf bizdik. Sonuç daha farklı olabilirdi" diye konuştu.

Güneş, Liverpool ile oynayacakları maçla ilgili olarak ise, "Liverpool, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmesi gereken bir takım. UEFA Kupası'nda şampiyonluk için mücadele edecekler. Benim oyuncularım için bir şans olacak. Güzel bir futbolla sürpriz yapmak istiyoruz. Elenirsek de kendimizi küçük görmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kombine kart satışları yarın 19.00’da sona erecek

5136-5P2B4K5M.jpg

Takımımızın 2010-2011 sezonunda oynayacağı Spor Toto Süper Ligi, Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi müsabakalarında geçerli olan kombine kartları satışları yarın (çarşamba) 19.00’da sona erecek. Fenerbahçe maçının biletleri ise Perşembe günündeki itibaren satışa çıkartılacak.

Taraftarlarımız bugün ve yarın Sadri Şener Merkezi’nden kombine kartlarımıza ulaşabilirler.

Trabzonspor Kulübü

Not: Üstteki mesajdan farklı konu hakkında bilgi verdiğim için farklı mesaj yazdım.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bu hafta kayseri deplasmanında Şenol hoca ve takımın kendini affettireceğini düşünüyorum. Yaptığı açıklamalar pek hoşuma gitmese de hoca nın bu hafta kazanacağımıza inanıyorum. Bu ligde en iyi futbolu oynayan biziz.

musti_x

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beni yazmayıda unutma........
Anadolukaplanı

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İnşallah Trabzonspor'da işler yoluna gitmeye başlayınca ortaya çıkan o senaryo bu sefer gerçekleşmez.
Toparlanmamız lazım.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
ya ben trabzon-beşiktaş maçına gitmek istiyorum. ama kadın başıma gidemem taa oralara. birisi beni maça götürsün :)

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
fındık faresi tek başına git zaten orada yalnız kalmazsın kaçmaz bu maç. Zevkli bir maç olacak ona göre

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
TS BJK maçını BJK tribününde izlemek vardı..arkadaş bulamadım tek başına sarmaz...

TS sıkı dur hesap kesmeye geliyoruz:)

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Müktesebat zaten gitsen de senin için hüsran olabilir bu maç bu ligde en iyi futbol oynayan iki takımın mücadelesi olacak bu ama bu maçı biz kazanmak zorundayız başka çaresi yok

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Çok güzel bir futbol her nekadar fazla bencillik olsa da maçı alacağımızı söylemiştim. TEbrikler uşaklar.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Fırtına Kasımpaşayı 7 bitirdi...

0-7_mansetleri_ae8bf_400.jpg

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
anlaşılan yine yalnız kaldı findukfaresi

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
he iyi o zaman şanslısınız valla biz İstanbul da bekliyoruz ki takım deplasmana gelsin