SDN Teknosa Magazin'in 22. Sayısı Yayında

Bu konuyu okuyanlar

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
ohh mis gibi reklam kokuyor :)
Ne reklamı kokuyor teknosamı? Tabiki reklam yapıcaklar para kazanmak için. Hem teknosa da SDN'nin reklamını yapıyor git bi teknosa mağzasına bak ordaki pclerin ekranlarına. SDN Teknosa magazin dergisi masaüstü resmi olarak yerleştirilmiş.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ne reklamı kokuyor teknosamı? Tabiki reklam yapıcaklar para kazanmak için. Hem teknosa da SDN'nin reklamını yapıyor git bi teknosa mağzasına bak ordaki pclerin ekranlarına. SDN Teknosa magazin dergisi masaüstü resmi olarak yerleştirilmiş.

ilk önce bir sakin ol.Ben bu siteye ana konularda reklam okumak için girmiyorum.Para kazanacaklar elbet ekranının sağ ve üst taraftaki bannerlarını görüyorsundur ;)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
ilk önce bir sakin ol.Ben bu siteye ana konularda reklam okumak için girmiyorum.Para kazanacaklar elbet ekranının sağ ve üst taraftaki bannerlarını görüyorsundur ;)
Farkında isen SDN Teknosa Magazin ortak dergisi. Teknosanın adı zaten dergi adında geçiyor. İstemessen SDN Teknosa Magazin adlı konuyu açmassın.

adura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce de belirttiğim gibi, PC'den izlemek keyifli değil. Yavaş ve anlamsızca çağdışı bir "e-dergi"... O kadar emek, o kadar bilginin bu kadar kötü sunulması üzücü. Emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum. Ama lütfen siz de sıkıştırın, siz de ikna edin yönetimi ve çağdaş code'larla yeniden hazırlansın şu e-dergi. SDN'ye yakışan bir e-dergi bekliyorum.