SDN Ramazan Sohbetleri 2015

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rawkid

Dekan
Öncelikle Ramazan-ı Şerifiniz hayırlı olsun. Allah hepimize kolaylık, sağlık, sıhhat versin. Yılın en uzun zamanlarında Oruç tutmak pek kolay olmayacak gibi. Yine de Allah kolaylığını verir.

Her sene olduğu gibi bu sene de İftar öncesi ve sahur öncesi muhabbetlerini burada yapalım :)

Herkese Hayırlı Ramazanlar :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Hayırlı ramazanlar kimler uyumuyor sahura kadar gencler :) yarin nasipse önemli bir sinav sonucum açıklanıyor iki mutluluk bir arada olur inşallah

fatihrednight1

Doçent
Allah razı olsun. Bu sene işimiz daha zor. Allah cümlemizin yâr ve yardımcısı olsun. Amin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hayırlı ramazanlar kimler uyumuyor sahura kadar gencler :) yarin nasipse önemli bir sinav sonucum açıklanıyor iki mutluluk bir arada olur inşallah
Amin kaptan. Normalde bende sahura kadar uyumuyucaktım da çok yorgunum :closedeyes:

Calvados

Üyecik
Ben sınava çalışacağımdan dolayı niyetlenemeyeceğim. Niyetlenecekler Allah yâr ve yardımcınız olsun.

Bepob

Profesör
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum en güzel aylara girdik bu oruçlu günlerimizde sadece midemize sahip çıkmayacağız aynı zamanda dilimize elimize gözümüze de sahip çıkmalıyız.Bereket ayı tövbe ayı müjde ayı :) Saygılar..

goodolddays

Адыгэ
Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

Ramazanı dolu dolu geçirenlerden olmak duasıyla başlayalım, sonumuz hayrolsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ramazan'ı öyle yaşayalım ki sadece yemek saatlerimizin değişmesinden ibaret olmasın :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
O değil bu sene en uzun oruç saatlerinin olduğu sene :) Allah sabir versin özellikle calisanlara

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Bizim tutacagimiz oructa ne var ki? Tarlada günesin altinda calismiyoruz, maden ocaginda calismiyoruz.. bilgisayarin basinda veya uykuda iftari bekliyoruz :)

friendly

Rektör
Hayırlı Ramazanlar cümleten.
Bu sene bakalım mübarek nasıl geçecek. Susuzluk çok zor oluyor, bir kaç gün deneyeceğim baktım olmuyor direkt yıllık izine çıkacağım.

Bepob

Profesör
Hayırlı Ramazanlar cümleten.
Bu sene bakalım mübarek nasıl geçecek. Susuzluk çok zor oluyor, bir kaç gün deneyeceğim baktım olmuyor direkt yıllık izine çıkacağım.
Hocam çayı sahurda sadece 1 bardak için ve bol bol su için ayrıca 3-4 dilimde karpuz vs. öneriyorlar.

Bepob

Profesör
Çok çay içiyorum malesef. Bi de yufkasız sahur olmaz bizim evde.. :D
Hayırlısıyla bi başlayalım bakalım..
Annemde sigara böreği yapmış misal bide ara sıra yumurta yapıyor tok kalmak için ama bu doğrulanmış gerçek doktorlar diyor idrar sökücü olduğu için 1 bardaktan fazla çay içilmesini önermiyorlar.

stat counter