SDN Özel Avatarlar | Sadece Size Özel

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MtnByk

Asistan
Bahsettiğin site Telekom tarfından engelli. O yüzden bakamıyorum. Ancak forum kurallarımızda gayet açık.

Dediğim gibi bizde üye veya mod'a göre avatar yok. dilediğini kullanabilirsin. Mesajlarda görünen kullanıcı adının altındaki rütbeden (Üyecik, profesör, rektör, moderatör,super moderator vs. ) kimin ne olduğunu anlayabilirsin.
An-la-ta-ma-dım :( Konunun 1. sayfasına gelirsneiz orada görürsünüz üye için mod için ayrı avatar yapmış arkadaş.

eSa

everything is possible..
Yasaklı
Yok. Gayet iyi anlıyorum. Bir arkadaşımız zamanında öyle bir çalışma yapmış kendileri o kadar. Yazdığına da dikkatinizi çekerim.

Sevgili SDN üyeleri bu konuyu forumdan bir kaç arkadaşımızın ricası üzerine açıyorum. Bu avatarları kendize göre değiştrebilir üzerinde oynama yapabilirsiniz. Fazla söze gerek yok. Gerisini resimlere bırakıyorum
Forum kuralları çerçevesinde dilediğiniz avatarı kendinize kullanabilirsiniz.. İyi forumlar..

er4y

Asistan
Oo süperler hemen kendime göre ayarlıyım bitane emeğine sağlık.

RedQueen

Asistan
Merhabalar;

Sevgili SDN üyeleri bu konuyu forumdan bir kaç arkadaşımızın ricası üzerine açıyorum. Bu avatarları kendize göre değiştrebilir üzerinde oynama yapabilirsiniz. Fazla söze gerek yok. Gerisini resimlere bırakıyorum :)

Önizleme;

PSD Dosyaları

Üye.psd (Alternatif)
Moderatör.psd (Alternatif)
Süper Moderatör.psd (Alternatif)
(Lütfen standart kalıpların dışına çıkmayınız)

Yazı Tipi

(OnLT)Düzenleme: Eğer Photoshop bilginiz yok ise avatarınız olmasını istediğiniz resmi konuya gönderirseniz sizin için düzenleme yapabilirim.

Üstünde oynayamadım bir türlü yardımcı olursanız.

58Ozan

Üyecik
stat counter