SDN Mobil Uygulaması Hatası

Bu konuyu okuyanlar

İbrahim ÖZDOĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gençler sadece bende mi bilmiyorum ama ios 11 kullanmaya başladığımdan beri SDN mobil uygulaması hata veriyor, açılmıyor değişik değişik hatalar veriyor, başka yaşayan var mı bu sıkıntıyı, silip baştan çok yükledim bir şey değişmedi, ne yapmalıyım bir fikir verecek olan varsa sevinirim. Teşekkür ederim.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Alt yapı değiştiğinden dolayı böyle durumlar mevcut olabilir zamanla düzeltilecektir

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Selamlar şu an sorun giderildi, elimizden geldikçe müdahale ediyoruz, Fırsat buldukça karşılaşılan sıkıntıları yazarsanız, çok daha hızlı aksiyon alabiliriz, @Death Mark 'ın da ilettiği gibi altyapı değişikliğinden kaynaklı ufak çatlaklarımız var, hepsini en kısa sürede stabil hale getireceğiz.

Anlayış ve ilginiz için teşekkürler.

İbrahim ÖZDOĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Selamlar şu an sorun giderildi, elimizden geldikçe müdahale ediyoruz, Fırsat buldukça karşılaşılan sıkıntıları yazarsanız, çok daha hızlı aksiyon alabiliriz, @Death Mark 'ın da ilettiği gibi altyapı değişikliğinden kaynaklı ufak çatlaklarımız var, hepsini en kısa sürede stabil hale getireceğiz.

Anlayış ve ilginiz için teşekkürler.
İlkde uygulama hiç açılmıyordu sonra açıldı hata verdi, sonra açıldı siyah ekran oldu, sonra kendi kendine ana ekrana attı sıkıntılar böyle bazen açılıyor bazı haberler gözükmüyor, bası haberlerin görselleri gözükmüyor benim gördüğüm hatalar bu yönde

İbrahim ÖZDOĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İğrenç bir sıkıntı hala devam ediyor, her yarım saatte bir kullandığım ve bundan zevk aldığım SDN mobil uygulamasını şu an hiç bir şekilde kullanamıyorum, lütfen sıkıntının ne zaman giderileceğinin bilgisini bir yerden verin. Teşekkür ederim.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
İğrenç bir sıkıntı hala devam ediyor, her yarım saatte bir kullandığım ve bundan zevk aldığım SDN mobil uygulamasını şu an hiç bir şekilde kullanamıyorum, lütfen sıkıntının ne zaman giderileceğinin bilgisini bir yerden verin. Teşekkür ederim.

Alt yapı geçişleri hiç kolay değildir bir sürü ayar ve düzenleme içerir bu işlerde illaha bir sorun medyana gelme olasılığı yüksek 1-2 ay içerisinde düzeltilir merak etmeyin onlarda bu sorunlar adına uğraşmaktalar

İbrahim ÖZDOĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Alt yapı geçişleri hiç kolay değildir bir sürü ayar ve düzenleme içerir bu işlerde illaha bir sorun medyana gelme olasılığı yüksek 1-2 ay içerisinde düzeltilir merak etmeyin onlarda bu sorunlar adına uğraşmaktalar
Anladım. Teşekkürler.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
masaüstünde bile olabiliyor kaldı ki mobil ! bence şu çökme sorunları bir ekip oluşturularak çözülmeli sdn kaliteli bir site

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Uygulamadaki Videoların oynatımı ile alakalı olan sorunu da an itibari ile giderdik. Diğer güncellemeler için az daha zamana ihtiyacımız var ;)

Anlayışınız için teşekkürler.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Evet bende fark ettim. Sanırım SDN App'ın İOS 11'e daha sync olmamasından kaynaklı (Kod bilgim olmasada). :)
Uygulamadaki Videoların oynatımı ile alakalı olan sorunu da an itibari ile giderdik. Diğer güncellemeler için az daha zamana ihtiyacımız var ;)

Anlayışınız için teşekkürler.

Ancak @Fatih Toprak problemi zaten çözüme ulaştırmış. :)

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Evet bende fark ettim. Sanırım SDN App'ın İOS 11'e daha sync olmamasından kaynaklı (Kod bilgim olmasada). :)

Ancak @Fatih Toprak problemi zaten çözüme ulaştırmış. :)

aslında API servislerimiz yaratılmış durumda ama gözden zaman zaman bu tip durumlar kaçabiliyor.

Sistemin migrate edilmesi noktasındaki dikkatli çalışmamıza rağmen zaman zaman bu tip düzensiz durumlar ortaya çıkabiliyor. Neyseki sizler farkedip ilettiğinizde hızlıca aksiyon alabiliyoruz.

Teşekkürler anlayışınız için, bu arada ek sıkıntıları da gene dilediğiniz konudan ya da buradan iletemeye devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
aslında API servislerimiz yaratılmış durumda ama gözden zaman zaman bu tip durumlar kaçabiliyor.

Sistemin migrate edilmesi noktasındaki dikkatli çalışmamıza rağmen zaman zaman bu tip düzensiz durumlar ortaya çıkabiliyor. Neyseki sizler farkedip ilettiğinizde hızlıca aksiyon alabiliyoruz.

Teşekkürler anlayışınız için, bu arada ek sıkıntıları da gene dilediğiniz konudan ya da buradan iletemeye devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.
Rica ederim. Zaten elinizden geleni fazlası ile yapıyorsunuz.

İyi Forumlar.

İbrahim ÖZDOĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şu an daha iyi çalışıyor uygulama çabalarınız sayesinde teşekkürler, ama 10 haber düzgün arada 1 haber görseli yok, içeriğine girincede görsel yok çıkıp giriyorum falan anca düzeliyor, şu an sadece bu kaldı problem olarak, ilginize teşekkür ederim.