SDN Manşet hakkında görüşleriniz [Haydi Oylayalım]

Manşet seçimi için bize yardımcı olabilir misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Selamlar,

Eskiden kullandığımız küçük resimlerin olduğu manşet ve yeni kullanıma sunduğumuz 1-2-3-4.. şeklinde numerik şekilde sayfalaması olan ana manşetimiz için zaman zaman geri bildirimler alıyoruz.

Bu durumu çoğunluğun taleplerine göre kalıcı olarak değerlendirmek adına, oylarınıza ihtiyacımız var.
Kimi kısım kullanıcımız, numerik, kimi kısım kullanıcımız ise, ufak görselli manşetimizi çok beğenirler.

Bu durumu çözmek adına, daha iyi SDN deneyimi için sizlerin oylarınızı ankette görmek isteriz :)

Anımsatmak adına :

Numerik ; Screenshot (Şu an aktif olan)
Thumbnail versiyonlu : Screenshot (Daha öncesinde kullandığımız.)

Not: Bu arada sitenin her sayfasında sola yapışık bir geri bildirim butonumuz var, oraya basarak diğer tüm sıkıntılarınızı lütfen bizlerle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

İyi forumlar SDN ailesi.

numarali.png
resimli.png

Son düzenleyen moderatör:

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Açıkcası tercihleri etkilemeyecekse ben numerik diyorum ve oyumu kullanıyorum :)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Numerik görünüm daha güzel duruyor

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Numerik daha iyi duruyor o bölümün küçük resim konulmasına gerek yok çirkin gözüküyor çünkü

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Eski daha güzel

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
numerik daha iyi ancak nacizane bir anasayfa tasarım örneği de vermekte bir sakınca görmüyorum çok template editlediğim için bu tarz arayüzler hoşuma gidiyor

Screen Shot 10-20-17 at 11.02 PM.PNG

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Numerik hoş görünüyor ama küçük resim olan daha kullanışlı. Aradığım bir haberi görselden direkt bulabilme imkanı var.Bu yüzden görsel olan diyorum.

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Nedendir bilmiyorum ama suanki site tasarimi bana guzel gelmiyor.. eskisi daha iyiydi

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Bir wm olarak numerik her zaman iyidir diyorum. Bence siteyi biraz renklendirin. Kullanıcıları konu açmak için yarıştıracak bir görünüm lazım. O da sağlam bir tasarım ve anlatım gerektiriyor. Forum oyunları bölümü de iş yapabilir; ama öyle bir bölüm yok.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Bir wm olarak numerik her zaman iyidir diyorum. Bence siteyi biraz renklendirin. Kullanıcıları konu açmak için yarıştıracak bir görünüm lazım. O da sağlam bir tasarım ve anlatım gerektiriyor. Forum oyunları bölümü de iş yapabilir; ama öyle bir bölüm yok.

Bu numerik durum SDN Forum için değilde, SDN anasayfası için geçerlidir.