SDN Kupası

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
IMG_5803 kopyası.jpg
IMG_5809 kopyası.jpg

Kırığı, çiziği, boya atması veya içinin çay lekesi olması gibi durumlar yoktur. Çekilişle kazanmıştım zamanında ve çok kullanmadım. En fazla 20 kere bir şeyler içmişimdir diyebilirim. Fiyat 200tl olarak belirledim. Az bir miktar düşebilirim. Kargo alıcı ödemelidir. Keyfekeder satıyorum çok isteyen varsa diye koyuyorum :). İyi forumlar.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
İsteyen 15 liraya fotoğrafçıda logosu ile bastırabilir :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Yanlış anlaşılmasın ama 200 TL etmeyecek bir kupa yani sonuçta kupa o kadar para vermek bilemedim açıkçası.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
İsteyen 15 liraya fotoğrafçıda logosu ile bastırabilir :)
Tabii ki bastırabilir de hem bu bardağın aynısını bulmak mesele hem de bu bardak direkt shiftdelete.net ofisinden gelen bir bardak öyle söyleyeyim. Yoksa böyle bir şey isteyip de para harcamak istemeyen, fotokopiciden 1tl ye logoyu kağıda bastırıp evdeki beyaz kupasına bantla yapıştırır :).

Yanlış anlaşılmasın ama 200 TL etmeyecek bir kupa yani sonuçta kupa o kadar para vermek bilemedim açıkçası.
Çok fanatiği olup da takip eden onlarca belki yüzlerce kişi var shiftdelete.net' i. Ben de çok takip ettiğim sitelerden bu kupa tarzında satılmayan, sadece çekilişle veya orada çalışarak elde edilebilecek şeyleri alabilirim bütçem dahilinde. Fiyat ise %99 insana göre fazla tabii ben de farkındayım :). Çok isteyen alsın zaten amacım. Yoksa 50 tl ye koysam alıcısı çok çıkar biliyorum.

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Ekli dosyayı görüntüle 78495Ekli dosyayı görüntüle 78496

Kırığı, çiziği, boya atması veya içinin çay lekesi olması gibi durumlar yoktur. Çekilişle kazanmıştım zamanında ve çok kullanmadım. En fazla 20 kere bir şeyler içmişimdir diyebilirim. Fiyat 200tl olarak belirledim. Az bir miktar düşebilirim. Kargo alıcı ödemelidir. Keyfekeder satıyorum çok isteyen varsa diye koyuyorum :). İyi forumlar.
200 TL derken ? Görende gerçek kupa satıyorsun sanar hocam.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
200 TL derken ? Görende gerçek kupa satıyorsun sanar hocam.
%100 gerçek, şahitlerim var :D! Ayrıca kardeşim almak istemeyene zorla satmıyorum, almak isteyen varsa da istediğim miktar belli. Yukarıda belirtmeme rağmen neden böyle yorum atar insan anlamış değilim.
Dipnot:
(ku'pa), Rumca
1. isim Cam veya seramikten yapılmış, kulplu, büyük bardak.
2. sıfat Bu bardağın alabileceği miktarda olan.
3. isim Altın, gümüş, bronz veya kristalden yapılmış, yarışma ödülü olarak verilen ayaklı kap:
"Centilmenlik gösteren örnek sporculara kupalar verecekti." - Haldun Taner
4. isim Yarışma ödülü olarak verilen herhangi bir sanat eseri.
5. isim İskambil kâğıtlarının dört grubundan benekleri kırmızı, kalp biçiminde olanı, yürek.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
Ofisin kapısını çalıp üç beş kelam etseniz ardındanda günün hatırası olması için kupa isteseniz bedavayada verirler.

Tabi sizin gibi insanların çalıştığı yerden gelen 5tl lik kupa bu kadar değerli ise...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...