SDN İngilizce Öğreniyoruz Grubu

Bu konuyu okuyanlar

muratgurcemal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten çok güzel bir düşünce :) Bende bulunmak isterim bu grupta..

Redbull64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konuşaraköğren sitesi senin mi seninse oda ücret mücret yazıyo0r ücretliyse kalsın birçok benzeri site var zaten

Hey man what are you saying ? [MENTION=105290]erenberk[/MENTION] says : "
dışarıda kursa giderek İngilizce öğrenmek isteseniz kur başına ne kadar ücret alıyorlar haberiniz var mı? Ben söyleyeyim 1000 liradan başlıyor ve 2500 liralara kadar çıkıyor. Kur başına diyorum! Yani
sadece
120 saat bir eğitimin size bedeli bu. Ben size bu işi ücretsiz sunuyorum, büyük bir
fırsat
ayağınıza kadar gelmişken
kaçırmayın
derim. "

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hi guys ,How is going? i would like to join to your english group please add me.anyone can tell us what we are going to do in this section,chat,learning grammers etc? I would like to improve my english writing, i am good at the listening and reading but i have problem with writing.If some of you can teach us for writing in english ,that would be great,like everyday or every couple of day we can learn new grammers.

Redbull64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Me Too , But the writing no problem i think, becouse the speaking use all of the world, example you communication a people with speaking .. :D sorry for false writing ..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=105290]erenberk[/MENTION] benide eklermisin.
Devam zorunluluğu varsa benim işim zor gerçi.
Ama elimden geldiğince katılırım.
Bu arada Süper bir fikir .Teşekkürler.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
@erenberk peki bu kursu oluşturmayı nasıl düşünyorsunuz sdn üstünden mi düşünüyorsun yoksa msn skype gibi programlar kullanılarak mı bi de merak ettiğim bir şey var bu kurları sınavla mı belirleyeceksiniz o kur belirleme nasıl olacak?

Serkan2005

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geç kalmadıysam ben de katılmak isterim. Seviyem Çok az biliyorum (Elementary) teşekkürler.

emrah08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eğer kontenjan sorunu yoksa bende katılmak istiyorum.teşekkürler

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ee ne zaman baslayacaz derse:D

afacanmeto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
I want to join to the "SDN We'r learning English Group". Thank you guys :D Aslında özel isimler çevrilmezlerdi de neyse :D

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
@erenberk peki bu kursu oluşturmayı nasıl düşünyorsunuz sdn üstünden mi düşünüyorsun yoksa msn skype gibi programlar kullanılarak mı bi de merak ettiğim bir şey var bu kurları sınavla mı belirleyeceksiniz o kur belirleme nasıl olacak?

Benim bunu sınavla belirlemem mümkün değil, herkes kendi seviyesine göre olan düzeyi takip edecek. Aklımdaki plan şu şekilde: ilk aşamada başlangıç ve orta düzey diye iki grup oluşturacağız. Yaz sonuna kadar bu iş bu şekilde ilerleyecek sonrasında ise ileri düzey grubunu açarız.

ee ne zaman baslayacaz derse:D

Yeterli kişinin oluşmasını bekliyordum ki oluştu ama şu sıralar bir kaç özel meseleyle uğraşıyorum. İlk ders bu Cumartesi diyebiliriz :D

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Grup lidermizden ricam ilk dersin hangi gün saat kaçta olucağını bize bildirirse çok makbule geçer :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Grup lidermizden ricam ilk dersin hangi gün saat kaçta olucağını bize bildirirse çok makbule geçer :)

İlk ders yarın :) Grammer ağırlıklı başlayacak dersler, herkes 3-4 tense öğrenince diğer konulara geçeriz.

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Çok teşekkürler :) İşten geldikten sonra ilk iş bu sayfaya girip neler gördüğümüze bakmak olacak :)

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ı want to join group. (Aslı: I want to attend. imiş. olsun ilerleme kaydediyorum. )

FurkanYaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
if i can still join , i want to join :) anca bu kadar yapabiliyorum :D