SDN İngilizce Öğreniyoruz Grubu

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Beni de ekle [MENTION=105290]erenberk[/MENTION]

Bana ingilizceyi öğretenin 40 yıl kölesi olayım. Ama Upper-Intermediate seviyesinde olacak. :D

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=105290]erenberk[/MENTION] beni de alın abi, bir yıldır hazırlanıp kpds'ye girip yüksek lisans yapacağım güya ama ing yok bende. Ales'i geçmiştim ama işte dil olmadığı için kaldık buralarda.

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Beni de ekle @erenberk

Bana ingilizceyi öğretenin 40 yıl kölesi olayım. Ama Upper-Intermediate seviyesinde olacak. :D

hee başka isteğin doğumgünü çocuğu :D:Dyarın bulamazsın belki beni :Dşimdiden kutlu olsun:)

ben 3,5 sene de geldim anca upper'a o da okulla her hafta kaç saat ders görerek :D

burda yeni başlayan biri beginner, elementary maximum pre-int olur o da çok çalışmayla :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
hee başka isteğin doğumgünü çocuğu :D:Dyarın bulamazsın belki beni :Dşimdiden kutlu olsun:)

ben 3,5 sene de geldim anca upper'a o da okulla her hafta kaç saat ders görerek :D

burda yeni başlayan biri beginner, elementary maximum pre-int olur o da çok çalışmayla :)

Eyvallah kardeşim, tam da kuzenimle ilk kim kutlar diye konuşurken. :D

Pre-int aşaması ne ki? :p

andromedya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nasıl daha iyi öğrencez ingilizce onu yazarmısın çünkü birçok ingilizce eğitim seti var zaten indirip izleyebiliyorsun

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Beni de ekleyin. Özellikle TeamSpeak yada Ventrilo yada Skype gibi programlar da speaking yaparsanız harika olur.

Kendi aramızda ingilizcesi üst seviyelerde olan arkadaşlarla konuşmaya çabalamak en azından speak kısmında gelişim olabilir.

Busuu üzerinden şu anda elimden geleni yapıyorum. @erenberk

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Şu an 23 kişi olduk bile :) Benim aklımda güzel birkaç proje var. Mesela bir tanesi: kur sistemine göre eğitimler verebiliriz ama bunu 2 kurun birleşimi şeklinde gerçekleştirmek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde sizden gelecek olan önerileri de dinlemek istiyorum. IuTKuI'nun önerisini beğendim, speaking açısından bu tarz ortamlar oluşturulabilir.

Özellikle TeamSpeak yada Ventrilo yada Skype gibi programlar da speaking yaparsanız harika olur.

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ben askere gitmeden başlayalım :) hala 2 ay vaktim var ne kaparsam kardır. hadi bakalım :)

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
kur sistemi ne demek?

cahilliğimi mazur görün

Sonuçta herkes İngilizce'yi aynı düzeyde bilmiyor. Yeni başlayanla orta seviyeye aynı şeyleri anlatmak doğru olmaz. Normalde 5-6 kurluk bir eğitim sistemi var ama biz bunu 3 seviyeye indirerek eğitimler verebiliriz. Başlangıç - Orta - İleri gibi :)

ben askere gitmeden başlayalım :) hala 2 ay vaktim var ne kaparsam kardır. hadi bakalım :)

Merak etme bir iki gün içinde ben sistemi kuracağım :)

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Sonuçta herkes İngilizce'yi aynı düzeyde bilmiyor. Yeni başlayanla orta seviyeye aynı şeyleri anlatmak doğru olmaz. Normalde 5-6 kurluk bir eğitim sistemi var ama biz bunu 3 seviyeye indirerek eğitimler verebiliriz. Başlangıç - Orta - İleri gibi :)

Merak etme bir iki gün içinde ben sistemi kuracağım :)

hay eline sağlık :)

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Sınıfta yer kaldı mı? yoksa taburemi alıp geleyim. :)

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
What is the meaning of "kur sistemi" ?

Şöyle demiştim :

Sınıfta yer kaldı mı? yoksa taburemi alıp geleyim. :)

Var tabi olmaz mı :D