SDN İftara gidelim mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar biliyorum hepimiz farklı farklı illerdeniz, çalışanımız var, okuyanımız var bir sürü şey işte. Ama diyorum ki aynı illerde olanlar ortak bir mekan belirleyip iftarda buluşabilir. Hem birbirimizi tanımış ( daha önce yapılan buluşmalardan tanışan falan vardır orası ayrı ) hem de beraber iftar açmanın keyfini tatmış oluruz.Daha samimi bir ortam oluşur.

Ne dersiniz, olur mu ?

1907

Profesör
Güzel fikir ama şahsım için zor benim her gün ya davetim var ya da davetlim var...

ben pazar günü 1 aylık süre ile kayboluyorum ortadan benim içinde olanaksız :)

ReDo

Rektör
ert_60 kendi bulunduğunuz ili belirtseydiniz keşke : ) Ancak orada buluşma yapabilirsiniz yani :D Konu içereği genel kitle için olmuş ve iftar için kimse bir ilden başka bir ile gitmez sanırım :) Teşekkürler.

@ert_60 kendi bulunduğunuz ili belirtseydiniz keşke : ) Ancak orada buluşma yapabilirsiniz yani :D Konu içereği genel kitle için olmuş ve iftar için kimse bir ilden başka bir ile gitmez sanırım :) Teşekkürler.

:) İstanbuldayım ben, tabiki ilden ile gidilmez zaten başlıkta "aynı ilden olanlar ortak bir mekan belirleyip" diye söz etmiştim.

istanbul avcılarda yapın metrobüs sayesinde her yere yakın. önce iftar sonra sahilde bir kafede okey, batak vb oynanır.

ReDo

Rektör
ne ısmarlayacan @ReDo sofra iyiyse tekırdagdan bile gelirim.baklava varmı baklava.:D
Sen Tekirdağ dan gel ne istersen ısmarlarım :D Baklava da olur tabi : ) Künefe de :D

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

Müdür Ankrada'yım ama gelemem :) Hergün bir yerde davet :D MSN'de yapalım biz iftarı :D Görüntülü görüntülü :D
Sen gelemezsen biz sana geliriz :D Msn de ne yapcaz ya tat almayız tuz almayız yemekten :D

---------- Post added at 14:53 ---------- Previous post was at 14:52 ----------

ANKARA-KEÇİÖREN-ETLİK varsa her türlü buluşuruz yada ankara olsada yeter
Yenimahallede oturuyorum,Sorun değil her türlü organizasyona iştirak ederim yani :D

Kocaeli'de oturan varsa İzmit Merkez'de.Perşembe pazarı diye bir yer var iftar çadırı kuruluyor her akşam oraya.Arkadaşlarla gidecektim de ben gitmedim.Oraya gelebilecek olan varsa bir akşam falan Anıtpark var yanında orada buluşuruz yemeğimizi yeriz yanında Dolphin diye kocaman alışveriş merkezi var gireriz takılırız sinema izleriz çarşıya çıkarız gezeriz falan hepsi yanyana gibi bir şey.Böyle bir şey olursa eğlenceli olur yani :)