SDN Forum'unu Nereden Gördünüz Ve Niçin Kayıt Oldunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Tamam forum güzel iş insanlara yardım etmek ve ya yardıma ihtiyaç duyduğumuzda bize diğer insanların yardım etmesi çok hayırlı ve güzel birşey, zaten SDN Forum'da üç çeşit kayıtlı üye var. Hatta bütün forumlarda üç çeşit kayıtlı üye var.
1-Yardım Etmek İçin Üye Olan
2-Yardıma İhtiyaç Duyduğu İçin Üye Olan
3-Her İkisi de
Her ikiside olan zaten forumu sürekli kullananlardır çok eskiden beri aktif olanlar, Modlar, Süper Modlar ve Adminler gibi.
Benim merak ettiğim şu,
Siz forumu nereden gördünüz ve niçin kayıt oldunuz.
Şahsen ben YouTube kanalından gördüm.
Bakayım dedim üye oldum.
Biraz zaman geçirdim Modluk başvurusu yaptım vs güzel zaman geçirdim. Pişman değilim pişman olanların da geçerli bir sebebi olmuyor zaten :)
İyi Forumlar :)
Aşağıya yazarsanız sevinirim.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Bir arkadaşımdan davet geldi diyelim ;)

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Yıllar önce haber7 sitesine reklamdan haber yerlestirmislerdi. Reklamın gücü.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Sdn neymiş diye girdim utkuversus doğdu :)

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Arama motoruna hatırlayamadığım filmleri bulabilmek için girdiğimde karşıma SDN çıktı. Güzel bir vesile oldu.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Ben 2013 de kayıt oldum teknolojik gelişmeyi takip etmeyi severim bu doğrultuda kaliteli içerik üreten kısıtlı siteler var SDN bu kulvarda en iyilerden biri.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bir aralar oyunla ile ilgili bir şey ararken SDN karşıma çıkmıştı o aralar hoşuma giden laptop parçalama videosu vardı facebook sayfasında hoşuma gitmişti. Sonra takip etmeye karar verdim. YouTube kanalında forumdan söz edilmişti bende katılmaya karar verdim. Uzun süreliğine yoktum. Daha sonra kendimi geliştirmeye karar verdiğim için forumda kalmaya karar verdim. Kısacası tesadüfende diyebilirim. :D

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Bir aralar oyunla ile ilgili bir şey ararken SDN karşıma çıkmıştı o aralar hoşuma giden laptop parçalama videosu vardı facebook sayfasında hoşuma gitmişti. Sonra takip etmeye karar verdim. YouTube kanalında forumdan söz edilmişti bende katılmaya karar verdim. Uzun süreliğine yoktum. Daha sonra kendimi geliştirmeye karar verdiğim için forumda kalmaya karar verdim. Kısacası tesadüfende diyebilirim. :D
Sende mi tesadüf hocam :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Telefon alacaktım danışmak için üye oldum forumlarda eskiden beri takılmayı severdim moderatörlük yapmışlığım bile vardı pek yabancı değilim forumlara burayıda beğendim pek aktif olmasa da en azından seviyeli insanlar var donanımhaberdeki gibi değil:)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
imhotep başka forumda başka nickle genel moderatörü delirtti o sırada burayı bulmuştum onunda ordan silindim imhotep yüzünden iki forumdan sildiler hatta adama pm ile cenazen olsun da gideyim demiş amerikada 1 8 7 demek gibi polis kodunda cinayetin koduymuş 1 8 7...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hatırlamıyorum çok sene oldu

Reaksiyon puanı
617
Ben internetten para kazanmak için araştırma yapıyordum bu foruma girdim üye oldum moderatörlük teklifi geldi kabul ettim. Ve ben ilk defa bi foruma üye oldum. Bundan memnunum :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Eski Windows Phone kullanıcısıyım. WP' nin forumu kapanmadan evvel sordum ve netten araştırma yaptım SDN için iyi dediler. Bende IOS' a geçince buraya üye oldum. Forumu severek kullanıyorum. Beğeniyorum.

Reaksiyon puanı
602
Webtekno Forumu çok pasif görünüyordu bir gün Death Mark bana özel mesajda "Burada Mı Kalacaksın" diye mesaj attı, bende "biraz kalcam" dedim. Sonra Webtekno Forumdan ban alınca SDN Foruma girdim. @by efsane forumu tanıttı bende forumu çok beğendim.