SDN Forum'da Moderatör olmak için ne yapmak gerekiyor?

Bu konuyu okuyanlar

ahmoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
SDN Forum'da yani burada moderatör olmak için ne yapmak gerekiyor? Moderatörler nasıl seçiliyor? Moderatör olmak için yaş sınırı var mı? Ne zamanlarda alım oluyor? Kaç tane moderatör var? Aklımda baya soru var bu konu ile ilgili :D bilenler cevap verebilir mi?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
En az bir 100 mesaj lazım tabiki kendini göstermen lazım her konuda mesajının olması değil olan mesajının ne kadar bilgi içerdiği önemli. Herşeyden önce mod alımlarının açık olması tabiki.Ama şu an yok olunca duyurusu yapılır.

ahmoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Ha, bide gönül işi
gönül işi ne yani anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

En az bir 100 mesaj lazım tabiki kendini göstermen lazım her konuda mesajının olması değil olan mesajının ne kadar bilgi içerdiği önemli. Herşeyden önce mod alımlarının açık olması tabiki.Ama şu an yok olunca duyurusu yapılır.
mod alımları genelde kaç haftada, ayda bir oluyor? En son ne zaman olmuştu? Kaç tane mod var biliyor musunuz?

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,540
Hiç bilmiyorum, yöneticilerin isteğine bağlı sanırım.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,924
SDN Forum'da yani burada moderatör olmak için ne yapmak gerekiyor? Moderatörler nasıl seçiliyor? Moderatör olmak için yaş sınırı var mı? Ne zamanlarda alım oluyor? Kaç tane moderatör var? Aklımda baya soru var bu konu ile ilgili :D bilenler cevap verebilir mi?
Benim gibi olman lazım mesela. :)

ahmoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,924
tamam bir de birşey daha soracağım ayrı konu açmak istemedim. Bu forumda mesela haber içerikleri paylaşmak yasak mı son dakika haber

aynı zamanda bilgi içerikleri
Serbest.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Popüler değilim, saygılı pek sayılmam, bilgili olduğum konular burada pek işe yaramıyor. (Bilgisayar toplamak hariç :D Zaten onuda çoğu kişi biliyor.) Başvurularak mı giriliyor bilmiyorum ama seçilmeyeceğim kesin :D

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bir ara sizde moderatörülük için heves etmiştiniz ama kısa sürdü sanırım, sürekli haberler bilgi içerikli konular vs paylaşacağım diyordunuz. ?
Ah ah. Evet.
Moderatörlük değil içerik ekibine girmek istiyordum ben. Mail de atmıştım ama cevap gelmemişti. Ben de haber paylaşmayı bıraktım bana yararı olmadığı için.

Reaksiyon puanı
1,338
Modluk Gönül işidir hocam.

Ah ah. Evet.
Moderatörlük değil içerik ekibine girmek istiyordum ben. Mail de atmıştım ama cevap gelmemişti. Ben de haber paylaşmayı bıraktım bana yararı olmadığı için.
Bende acaba mail yazayımmı teknolojiyle alakalıyım epey bir hocam.