SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

RE-pocket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
LG G4 kullanıyordum bir süre, kırılalı birkaç hafta oldu iyi ki kırıldı Allah'ın belası telefon. Telefonun tek iyi tarafı kamerası( bir süre sonra oda gitti zaten) onun dışında gerçekten çöp
peki bu tel niye çöp çünkü bataryası berbat bu tele 2 tane batarya aldım ikisini de mahvetti hepsi balon gibi şişti. Yazılım desteği de kötüydü, tele bırak sistem güncellemesini güvenlik yaması bile gelmedi, bundan sonra lg almayacağım, aldırtmayacağım da.

LG DEN UZAK DURUN!!!!!!

baysal388

Asistan
Reaksiyon puanı
12
şu an lg g6 kullanıyorum ve değiştirmek istiyorum ne alacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
hangisini almak mantıklı bütçe fazla yok

Telefon önerileri başlığına konu açabilirsin telefon önerileri konusuna gir yeni konu aç'a tıkla bütçeni vs. her şeyi yaz forumdaki gören ilgili arkadaşlar yazsın sana hepsi bu.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
A50 ondan çok daha iyi batarya ve kamera performansı olarak.
A50 nin kamerası mı bundan iyi? Dostum çılgın mısın. Şununla çektiğim resimleri p20 pro ile çekmiştim en son. Batarya olayı sana şöyle diyim dün içmiştim mesela gece 2 de eve geldim şarja takmayı unutmuşum. Sabah yarım saat hazırlanırken şarja taktım 25 den 100 e çıkmıştı :) akşam da eve giderken yüzde 45 lerde kalıyor.

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
hepsi
bence telefon alıcak olan arkadaşlar çin menşeli telefon tercih etsinler. Çünkü çin artık eskisi gibi dandik ürünler üretmiyor, kaliteleri ve özellikleri çok iyi, fiyatlarıda gayet uygun. Bu telefonları kullanıpta memnun kalmayan insan sayısı çok azdır, memnun kalmıyorsada performansından ziyade alışkanlıklarından dolayıdır.

Benim Görüşümce en iyi Çinli markalar ;
1-Oneplus
2-Xiaomi
3-Huawei
4-Oppo
4-Meizu
5-Vivo
hepsi çöp bunların. at çöpe hepsini ? ve

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İphone Xs Max kullanıyorum ve memnunum telefon değiştirecek olsam xiamio katlanabilir telefon alırdım yada yeni çıkacak iphone cihaz alırdım.
Telefonumdan memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum ancak parmak izini arıyorum.
yarım kilo ağırlığındaki dandik telefonu nasıl da tarif yapar insan
Mesaj otomatik birleştirildi:

LG G4 kullanıyordum bir süre, kırılalı birkaç hafta oldu iyi ki kırıldı Allah'ın belası telefon. Telefonun tek iyi tarafı kamerası( bir süre sonra oda gitti zaten) onun dışında gerçekten çöp
peki bu tel niye çöp çünkü bataryası berbat bu tele 2 tane batarya aldım ikisini de mahvetti hepsi balon gibi şişti. Yazılım desteği de kötüydü, tele bırak sistem güncellemesini güvenlik yaması bile gelmedi, bundan sonra lg almayacağım, aldırtmayacağım da.

LG DEN UZAK DURUN!!!!!!
her anlamda katılıyorum sana arkadaş lg pişmanlıktır hakketen. hele sana kronik sorunlu ekranı berbat olanı denk gelmemiş ekranında lekelenmeler falan. o zaman ne yapardın acaba ???

s10 plusdan qayrısına para verilmez sen desiyin markalar hepsi çöp

S. Aleyna B.Tunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
a5 2016 kullanıyorum bu senenin başına kadar gayet sağlam ve sistemsel olarak oyunlarda programlarda çok rahat işimi görüyordu yeterli ışıkta güzel fotoğraflar çekebiliyordum (2016 da çıkan telefonlara gore ) fakat şuan güncel durumda oyun gibi durumlarda kısaca sistemsel olarak yetmiyor. o yılda kesinlikle tavsiye ederdim fiyat performas olarak .

Şuan para sıkıntısı olmasa kesinlikle hiç düşünmeden alacağım özellikleriyle öne çıkan sadece batarya konusunda orta kalan s10e alırdım.
Kızlar için ele kolayca sığabilir ve kozmik olarak çok şık bir telefon sistemsel olarakta gayet başarılı.

RE-pocket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
yarım kilo ağırlığındaki dandik telefonu nasıl da tarif yapar insan

her anlamda katılıyorum sana arkadaş lg pişmanlıktır hakketen. hele sana kronik sorunlu ekranı berbat olanı denk gelmemiş ekranında lekelenmeler falan. o zaman ne yapardın acaba ???

s10 plusdan qayrısına para verilmez sen desiyin markalar hepsi çöp
Telefon kimseye düzgün gelmemiş ki zaten anasını sattığımın lg si

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Miadı dolana kadar bu,Kargadan başka kuş tanımam,akıllı telefonlara da IQ 'm yetmez.

9809625153586.jpg

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Pocophone F1'i 9 aydır kullanıyorum ve çok memnunum herkese öneririm. Soru sormak isteyen arkadaşlar almakta tereddüt yaşayan arkadaşlar yazabilirler.

Burak pehlivan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pocophone F1'i 9 aydır kullanıyorum ve çok memnunum herkese öneririm. Soru sormak isteyen arkadaşlar almakta tereddüt yaşayan arkadaşlar yazabilirler.
Kaç tl ye nereden aldınız?
Ve sizce şimdiki fiyatına (3750 en ucuz 64gb 6gb) değer mi

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Benim telefon tercihim gm 9 pro. Neden diyecek olursanız. Fiyat performans bakımından öncelikle 10/10. Piyasada bu özelliklere daha iyisini görmedim. kamerası çok güzel tasarım olarak şık ve hafif. Oyun oynarken kasma yapmıyo. Sesi çok iyi veriyor.

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Kaç tl ye nereden aldınız?
Ve sizce şimdiki fiyatına (3750 en ucuz 64gb 6gb) değer mi
Ben 2700 TL'ye Migros'tan almıştım uzun zamandır kullanıyorum dediğim gibi her yönüyle harikalar yaratan bir cihaz.
Şimdiki fiyatıyla arada 1000 TL gibi büyük bir fark var seçim her zaman alıcının tabi.
Ben uzun kullanım sonucu memnun olduğumu belirtmek istedim sadece :)

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
iphone x 256 gb kullanıyorum müthişşş

amanın sakın elinden sayılim deme. elden düşürersen ekranın ortasından yeşil çizik sana gel gel der ))

arkadaşlar sizce s10 plus mı yoksa note 10 plus? ve neden, fiyat önemli diyil benim için. para var ))

M

Murat Burç

SDN Okuru
amanın sakın elinden sayılim deme. elden düşürersen ekranın ortasından yeşil çizik sana gel gel der ))

arkadaşlar sizce s10 plus mı yoksa note 10 plus? ve neden, fiyat önemli diyil benim için. para var ))
Note 10 plus tabik para önemli değilse

MuhammedAli07

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Samsung A5 2017 Kullanıyorum Telefondan memnunum Her turlu oyunu oynatir Pubg falan beni üzen tek sıkıntısı j7 pro bile android 9 almışken A5 2017 nın almaması ikiside aynı yıl cıktı telefon alacak olsam bütçem olursa note 10 bütçem kısıtlı olursa A70 neden samsung alırım yine çünkü ekran kalitesi bana göre çok iyi kamerası başarılı servis ağı güçlü

bugraatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Mİ A3 mü yoksa Redmi Note 7 mi? Arasında 150 TL fark var. A3 1900 TL. Note 7 ise 1750. Bu farka değer mi?

Agilus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
İphone 6 kullanıyorum uzun süredir.Gayet memnunum ve bir çok kişiye öneriyorum.