SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

ezel01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar bu baslik altinda ;
- şuan kullandığınız telefonu ve memnuniyet seviyenizi (derece olarak kesinlikle öneririm, işimi görüyor,idare eder, kesinlikle tavsiye etmem ) şeklinde belirtmenizi rica ediyorum

Ek olarak

Alacak olsaniz hangi telefonu alırdınız

Kisa sebebi ile belirtirseniz hem öneri isteyen hemde kullanılan cihazların memnuniyet derecesini merak eden arkadaslar için fikir vermis olursunuz.

Hadi sdn.net forum sakinleri düşüncelerinizi bizim ole paylaşın.
samsung 7 edge kullaniyorum 2 yildir.cok.saglam.bi telefon.hic hasar gormedi.memnunum

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Ben htc 10 dan memnunum. Tavsiye ederim. Güncellemesi çok olan telefon iyi olur düşüncesi taşımıyorum. İhtiyaç olsa güncelleme olurdu. Taş gibi telefon. Maşallahı var.

Persona Non GRATA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
A7(2017) çok güzel bir telefon 3 aydır kullanıyorum ve oyun ve diğer işler olsun bence çok iyi ve pili çok iyi gidiyor ve son aldığı güncelleme ile telefon özelliklerine özellik kattı ve telefon güncellenecek sonra hiç ısınma problemi olmadi yani telefon şu anda stabil bir durumda yani şiddetle tavsiye ederim

ecg19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia 2 tam bir fiyat performans ürünü ve son güncellemeleride alıyor
4100 mah şarj sorunuda yaşartmıyor

SUBZEROO

Asistan
Reaksiyon puanı
48
En fazla 1600 TL'ye kadar hangi telefonu alayım acilll

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S7 Edge kullanıyorum dönemi için gayet güzel bir cihaz şuan da stabil şekilde çalışıyor 2 senede sorun yaşamadım kamera odaklı baktığım için bundan sonra ya p20 pro ya da note 9 alırım herhalde ki bu beni daha rahat 2 sene daha götürür

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
iPhone 7 Plus kullanıyorum bana sıkıntı çıkarmadı bundan sonra tercihim iPhone X olurdu çünkü tasarımsal değişiklik ve farklı bir ios deneyimi yaşamak için home butonu vs olmadığı için ilgimi çekiyor iPhone X

Mustafa_elms

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Merhaba arkadaşlar bu baslik altinda ;
- şuan kullandığınız telefonu ve memnuniyet seviyenizi (derece olarak kesinlikle öneririm, işimi görüyor,idare eder, kesinlikle tavsiye etmem ) şeklinde belirtmenizi rica ediyorum

Ek olarak

Alacak olsaniz hangi telefonu alırdınız

Kisa sebebi ile belirtirseniz hem öneri isteyen hemde kullanılan cihazların memnuniyet derecesini merak eden arkadaslar için fikir vermis olursunuz.

Hadi sdn.net forum sakinleri düşüncelerinizi bizim ole paylaşın.
Ben Huawei p smart kullanıyorum giriş/orta segment olmasına rağmen kamerası çok güzel ve 3gb ram olmasına rağmen çoğu oyunu yüksek grafiklerde oynayabiliyorum pubg hariç onda en fazla dengeli grafikler ??

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
IPhone 7 kullanıyorum. Telefonun kaliteden yana bir sıkıntısı yok ancak ben işletim sisteminin çok vasıfsız olduğunu düşünüyorum. Mesleğim gereği işletim sistemleriyle uğraşmayı seviyorum ama APPLE bu konuda çok vasıfsız kalmış! En büyük sorunlardan birisi de IOS 12 geliyor ama hala denetim merkezinde konum açıp kapatma opsiyonu yok. Ayrıca OLED' e de yeni geçtiler. Kalite olarak hoş, kullanım olarak basit. Tamamen son kullanıcıya hitaben yapılmış, ancak benim gibi kabına sığmayan, anarşist insanlar için IPhone sınıfta kalıyor.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
IPhone 7 kullanıyorum. Telefonun kaliteden yana bir sıkıntısı yok ancak ben işletim sisteminin çok vasıfsız olduğunu düşünüyorum. Mesleğim gereği işletim sistemleriyle uğraşmayı seviyorum ama APPLE bu konuda çok vasıfsız kalmış! En büyük sorunlardan birisi de IOS 12 geliyor ama hala denetim merkezinde konum açıp kapatma opsiyonu yok. Ayrıca OLED' e de yeni geçtiler. Kalite olarak hoş, kullanım olarak basit. Tamamen son kullanıcıya hitaben yapılmış, ancak benim gibi kabına sığmayan, anarşist insanlar için IPhone sınıfta kalıyor.
Kesinlikle.En basitinden mobil veriyi açmak onu bunu açmak için mutlaka ayarlara girmek gerekiyor.iTunes şu bu çok da kullanışlı bir işletim sistemi değil eksi yönleri çok.

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Kesinlikle.En basitinden mobil veriyi açmak onu bunu açmak için mutlaka ayarlara girmek gerekiyor.iTunes şu bu çok da kullanışlı bir işletim sistemi değil eksi yönleri çok.

IOS 11 ile birlikte Mobil Veri denetim merkezine eklendi, çok şükür artık ayarlara girmekle uğraşmıyoruz ama APPLE tamamen kendi ürünlerine ve yazılımına yönelik üretim yaptığı için çok katı. Denetim Merkezinde WiFi ve Bluetooth opsiyonu var ancak kapatmıyor sadece cihazlarla olan bağlantıyı kesiyor. Kapatmak için yine ayarlara girmek gerekiyor. APPLE ile yaptığım görüşmene bunu bildirdiğimde ve mantığını sorduğumda bana "Telefona bağlı bir APPLE cihazınız varsa onun haricindeki cihazlarla bağlantıyı kesmeye yarıyor." demişti. Yorum yapmıyorum ben bu mantığa... Kaliteye gelecek olursak daha önceki POST'da söylediğim gibi o konuda herhangi bir sıkıntısı yok ama şuda bir gerçek ki o kadar pahalıya satsa diğer firmalarda, onlarında kalite konusunda bir problemi olmayacaktır. Bence bu kadar parayı hak etmiyor. Neyse ki telefonumu her yıl firma yeniliyor ve anlaşmaları APPLE ile, eğer böyle olmasaydı kesinlikle kullanmazdım.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F kullanıyorum. Gerek Android sürümü olsun gerek kullanımı ve özellikleri olsun tam bana göre. Kamerasıda gayet yeterli. Custom ROM larıda mevcut. Root yapmak da kolay. Yakında Oreo güncellemeside alır inşAllah :)

Önerir miyim? Son fiyatlara bakmadım ama 1300 1500'lerde geziyordu hatırladığım. Fiyat hala aynıysa bu aralıkta telefon arayanlara öneririm.

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
7 plustan iphone x e gectim daha once fiyat uygunken neden almadim diye soruyorum kendime mukemmellik 1 telefonda bulusmus

Professionaly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İPhone 6 kullanıyorum kasma donma sıfır yani 2000 tl 2014 yapımı bir telefona vermekte kuşkuluydum fakat hiç pişman değilim pubg düşük grafiklerde müthiş bir performans sergiliyor ve oyun oynamadığım zaman ise 1 gün rahat götürüyor ama şu sıralar 6 s plus u çok istiyorum hem s gücüne sahip hem de sağlam bataryalı bir telefon olduğu için ilgimi çekiyor

DarkWolfTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsun A8 2016 Ekran Baya İyi Fakat Çok Çabuk ısınıyor vede kasmaya başlıyor Hiçbir Şekilde Tavsiye Etmem Alıcaksanız Huvaei alın kamerası mis gibi

M.C.D

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bence dünyanın en dayanıklı telefonu Samsung Gt-s 7582 4 yıl kullandım şimdide 2 ci telefon olarak kullanıyorum

prayer98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçmişte Huawei bir modelini kullanmış oldukça memnun kalmıştım 8 sene önce almıştım 3 sene kullandım. Daha sonra Samsung note 3 aldım 2 sene iyiydi sonra çöp oldu Samsung uygulamaları cihazı yedi bitirdi. Bir daha Samsung almadım almamda. Kardeşime LG G3 aldık garanti bitti cihaz arıza yaptı kronik anakart sorunuymuş LG defteri böylece kapandı. Arkadaşta kullanılmış mi note 1 vardı onu aldık kullanılmış 1 sene o kullanmıştı 3 senedir biz kullanıyoruz halen taş gibi cihaz. Bende kardeşime mi note 1 alırken kendime sıfır mi note 3 pro aldım 3 sene evvel cihaz taş gibi. Iphone hiç kullanmadım ama şunu yapamıyorum bunu yapamıyorum. Şifremi unuttum bir daha açılmadı tarzı çok gördüm bana göre değil. Bir telefona insan MP3 atıp dinleyemez mi iphonesa dinleyemez bunu görünce iphonedan uzak durdum. LG Samsung Apple iyi cihazlar üretiyor ama maalesef bir daha denemem. Sonuçta az para değil. Değişirsem telefonu yine xiaomi alırım. Stabil sağlam yedek parça ucuz cihazlar. Evet diğer markalarda 5-10 bin verirsen uçan cihazlar yada öyle olduğu iddia edilen cihazlar var. Xiaomi ile yapmak istediğim her şeyi yaptığım sürece böyle devam edeceğim.

sozbeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben Xiomi mi 6 yada ximomi mi8 düşünüyordum fakat birde bunların mix olanları varmıl o ne anlama geliyor bilen varmı acaba birde XİOMİ lerde kpasite ve kamera en iyi olan hangi model dir teşekkürler

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
ben Xiomi mi 6 yada ximomi mi8 düşünüyordum fakat birde bunların mix olanları varmıl o ne anlama geliyor bilen varmı acaba birde XİOMİ lerde kpasite ve kamera en iyi olan hangi model dir teşekkürler
mi 8 serisi şuan en iyisi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende Xiaomi mi6x (A2) modeli var 1600 tl ye aldım 2 aydır kullanıyorum çok güzel bir cihaz kamerası fiyatına göre çok iyi

Son düzenleme:

sozbeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mi 8 serisi şuan en iyisi

Bende Xiaomi mi6x (A2) modeli var 1600 tl ye aldım 2 aydır kullanıyorum çok güzel bir cihaz kamerası fiyatına göre çok iyi

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum sağolun hayırlı olsun sizede banada ozman :)

birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var kararsız kaldım o yüzden hafıza nasıl yeterlimi 64 iyimi

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum sağolun hayırlı olsun sizede banada ozman :)

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var kararsız kaldım o yüzden

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var kararsız kaldım o yüzden

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var

çok teşekkür ederim bende bunu merak ediyordum birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var
Rica ederim :)

sozbeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

birde kamresı kötü berbat hayal kırıklıgı diyenler var kararsız kaldım o yüzden hafıza nasıl yeterlimi 64 iyimi

Xiaomi Redmi 5 plus 64GB 4gb Ram 4000 Mah Snapdragon 625 Cep telefonu 1625 tl iyimi sizce

Son düzenleme:

egemenerkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 yıldır m4 aqua kullanıyorum hafızası beni kanser ediyor şuan 8 gbnin 7.98 i dolu bundan dolayı biraz kasabiliyor ama biraz boşaltınca makine hızlı.Hafıza dert değilse tavsiye ederim.Alırsam da huawei sony xz1 yada lg v30+ alırdım

2 yıldır m4 aqua kullanıyorum hafızası beni kanser ediyor şuan 8 gbnin 7.98 i dolu bundan dolayı biraz kasabiliyor ama biraz boşaltınca makine hızlı.Hafıza dert değilse tavsiye ederim.Alırsam da huawei sony xz1 yada lg v30+ alırdım

Son düzenleme: