SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
TT Honor 7 kullanıyorum 7 ay dan beri ilk 5 ay memnundum performans açısından büyük bir hız kaybı yaşadım yüksek grafikli oyunlarda stabil sonuçlar alamıyorum arka kamerası 20 mp olması gayet iyi ayrıntılı fotoğrafları gün ışığında güzel bir şekilde çekebiliyorum çok ısınması dışında kullanıcı arayüzü berbatlığı ve android 7 güncellemesi almaması beni üzüyor eğer bir telefon alacak olsaydım üst segment olarak Sony Xperia XZ Premium alırdım uzun ömürlü bir telefona ihtiyacım var beni oyunlarda uygulamalarda yüksek performans vericek bir işlemci ve grafik işlemcisine kullanıcı arayüzü oldukça stabil ve süper 4 k ekranı muazzam kamera mükemmel 960 fps çekşm modu gibi bir çok özelliği beni etkiledi bataryası güzel uzun ömürlü bir çok tasarruf modları var 1 gbit internet kullanımı desteklemesiyle benin tüm ihtiyaçlarımı karşılayacak bir telefondur :)

sedat44skr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iPhone 5s kullanıyorum işim gereği telefonu WhatsApp çok kullanıyorum resim falanda çok çekmem gerekiyor bu yüzden şarj konusunda bayagi sıkıntı yaşıyorum ama normal kullanikda bataryası iyidir performans hala mutlu ediyor donma kasma sıfır biraz geçte olsa ki bu geç kalma o kadar uzun bir sure değil performansı da gayet iyi iPhone 6s Plus almayi düşünüyorum 6 Plus da olabilir hem bataryanın daha iyi olması hemde ekran küçüklüğünü artık 5s de ciddi manada hissediyorum geçme nedenim batarya ekran

Muhammet Kangal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Xperia Z5 premium kullanıyorum fazlasıyla tüm ihtiyaclarimi karşılıyor benim ama size tavsiye etmem çünkü işlemcisi çok çabuk ısınıyor,

Ek olarak bir telefon alsaydım Note 8 i beklerdim çünkü note serisini seviyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
iPhone 5s kullanıyorum işim gereği telefonu WhatsApp çok kullanıyorum resim falanda çok çekmem gerekiyor bu yüzden şarj konusunda bayagi sıkıntı yaşıyorum ama normal kullanikda bataryası iyidir performans hala mutlu ediyor donma kasma sıfır biraz geçte olsa ki bu geç kalma o kadar uzun bir sure değil performansı da gayet iyi iPhone 6s Plus almayi düşünüyorum 6 Plus da olabilir hem bataryanın daha iyi olması hemde ekran küçüklüğünü artık 5s de ciddi manada hissediyorum geçme nedenim batarya ekran

Seneye İphone 7 plus al rahat et 6 plus almak biraz teknolojide geri kalırsın o daha uzun ömürlü daha güçlü

YUNUS HADİÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 2000 2500 tl arası telefon düşünüyorum hepsiburadadan alcam büyük ihtimal öneri verirmisiniz

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Htc One A9 kullanıyorum gayet memnunum.Oyun oynamayı sevmem telefonda.Müzik, premium his ve stabil arayüz için aldım kamera ve parmak izi okuyucusu da artısı.Tek sıkıntı rom 16 gb onda da 32 gb okuma-yazma hızı yüksek sd kart aldım ve format as internal olarak yükledim.Şu an olsa OnePlus 5 veya Mi 6 alırdım heralde.

Ahmed Aydın ORHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
param sınırsızsa yani çoksa S8 2000 e kadarsa MOTO Z.1500 e kadarsa x veya x compact.2500 e kadarsa HTC 10 veya XZ

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Arkadaşlar 1500 1600 TL arasında bütçem var samsung c9 pro ve mi 5s 64 gb olan versiyonu arasında kaldım. Benim için önemli olan ısınma problemi kasma problemi ve oyun oynarken canımı sıkmasın acaba bu telefonlardan hangisi beklentimi karşılar veya başka telefon önerilerinizi alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Bunu gerekli bölüme konu olarak acarsaniz iyi olur bu konu hazırda tercih ettikleri cihazları ilgili mesajları kapsiyor

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arkadaşlar 1500 1600 TL arasında bütçem var samsung c9 pro ve mi 5s 64 gb olan versiyonu arasında kaldım. Benim için önemli olan ısınma problemi kasma problemi ve oyun oynarken canımı sıkmasın acaba bu telefonlardan hangisi beklentimi karşılar veya başka telefon önerilerinizi alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
1800 TL fiyat bandına çıkabilirseniz OnePlus 3T var söylediğiniz telefonları 3 ile çarpıp 5 e böler :D.
OnePlus 3T 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Doğruysa tasarımını çok beğendiğim note 8 fişek gibi duruyor [emoji23][emoji23]
e0b5be38f0cd7ab11c6fd11449b9ff18.png

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S7 edge kullanıyorum ekranından bataryasından kamerasından tasarımından çok memnunum gayet hızlı telefon arayüzünü çok seviyorum çok pratik ve kullanışlı ben s9 u bekleyeceğim note 8 den en büyük beklentim parmak izinin ekrana entegre olmasıydı ama s8 gibi arka tarafında olacağı için sızdırılan görsellerden dolayı vazgeçtim samsung büyük ihtimal s9 da ekrana entegre edecektir
--- Gönderi Güncellendi ---
Doğruysa tasarımını çok beğendiğim note 8 fişek gibi duruyor [emoji23][emoji23]
e0b5be38f0cd7ab11c6fd11449b9ff18.png
Bide şu parmak izi olayı olmasa tasarım rakipsizde artık ekrana entegre parmak izini s9 da görürüz nasipse:D

Reaksiyon puanı
5,172
S7 edge kullanıyorum ekranından bataryasından kamerasından tasarımından çok memnunum gayet hızlı telefon arayüzünü çok seviyorum çok pratik ve kullanışlı ben s9 u bekleyeceğim note 8 den en büyük beklentim parmak izinin ekrana entegre olmasıydı ama s8 gibi arka tarafında olacağı için sızdırılan görsellerden dolayı vazgeçtim samsung büyük ihtimal s9 da ekrana entegre edecektir

Bide şu parmak izi olayı olmasa tasarım rakipsizde artık ekrana entegre parmak izini s9 da görürüz nasipse:D
Ben bile hala note 4 den memnunsam sizin s7 den memnun olmaniz cok dogal

Sinan semih kalem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Lenovo k6 power şuan için iyi giriş seviyesinin üstü bir telefon eksi yönü dahili hafızası ilerde uygulama güncellemeleri ile depoyu dolduracagini düşünüyorum 2 yıl idare ederse yeter

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Xiaomi Mi 5 kesinlikle öneririm
Geçecek olsam Note 8 veya One plus 5'e geçerdim.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
herkes burada fanboyluk yapacak madem öyle HTC 10 derim, kenara çekilirim a dostlar :D

Antocio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei P10 Plus'ı çok beğeniyorum.
Fakat bütçem P10 Plus'tan kat be kat az olduğu için OnePlus 3T aldım sıfır olarak. (Piyasadan çok daha ucuza aldım)

OnePlus gerçekten iyi iş başarmış. OnePlus 5 modeli biraz daha ucuz olsa 2000 TL fiyatı gibi alınacak tek telefon olurdu. Ois olmaması bence çok büyük avantaj ama videolarda eis çok iyi çalışıyor. Gece çekimleri biraz sıkıntı sadece.

1300 civarına telefon için Mi5s hariç almayın hatta arkadaşım biraz şans ile 700 tl civarına Xiaomi Note 4x aldı ki o fiyata çok iyi.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21

Hacı ben arkada olmasını daha çok beğendim ana ekranda olunca telefon büyük ya baç parmağı aşağı doğru indirmek zor olmaz mı? Bende 5.5 inc ve üstü telefonlarda parmaz izi arkada olması daha mantıklı

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Hacı ben arkada olmasını daha çok beğendim ana ekranda olunca telefon büyük ya baç parmağı aşağı doğru indirmek zor olmaz mı? Bende 5.5 inc ve üstü telefonlarda parmaz izi arkada olması daha mantıklı
Arkadaki yeri kötü tamam telefonu güzel gösteriyo ama yanlışlıla kameraya dokunabiliyosun ama alıştıktan sonra sıkıntı olmayacağını düşünüyorum benim parmaklar uzun hacı 6.2 inç e kadar yolu var :D

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaki yeri kötü tamam telefonu güzel gösteriyo ama yanlışlıla kameraya dokunabiliyosun ama alıştıktan sonra sıkıntı olmayacağını düşünüyorum benim parmaklar uzun hacı 6.2 inç e kadar yolu var :D

Ahahahahah herkes sen değil be hacı şimdi ki pepelerin elinde bile son model telefon var.[emoji23][emoji23][emoji23]

Perker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şuanda HTC Desire 830 kullanıyorum. Cihaz güzel ve kullanışlı. Ama özellik bakımından çok şey sunmuyor.
Yeni telefon alacağım ama kararsız kaldım. Öneriye ihtiyacım var. Aklımdaki cihazlar Samsung S8+ veya İPhone 7 Plus

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şuanda HTC Desire 830 kullanıyorum. Cihaz güzel ve kullanışlı. Ama özellik bakımından çok şey sunmuyor.
Yeni telefon alacağım ama kararsız kaldım. Öneriye ihtiyacım var. Aklımdaki cihazlar Samsung S8+ veya İPhone 7 Plus
Bence S8 Plus

Yunus EmRe K.ll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben sana casper tercih ederim telefonları cok saglam sadece via m1 serisini alma çok ısınıyor ve fiyatına göre kazık bi telefon sana Casper A1 tercih ederim

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
ben sana casper tercih ederim telefonları cok saglam sadece via m1 serisini alma çok ısınıyor ve fiyatına göre kazık bi telefon sana Casper A1 tercih ederim
casper alıp da henüz sorunla karşılaşmamış arkadaşım yok maalesef. birinin şarj soketi bozulur, birinin ekranı, biri pili çok çabuk bitiyo der, biri çok ısınıyo der. gm ve casperda sıkça duyduğumuz meseleler.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gm ile o çöp casperı mukayese etmeyelim bizim iki teyzede gm5p var memnunlar.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
s8 in tasarımı hoşuma gıdıyor fakat sanki bir eksik var birşeyler olmamış yani kötülemek için konuşmuyorum note 8 bakalım inşallah