Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Veliblod

Üyecik
kullandığım cihazlar
blackberry
samsung galaxy pocket
general mobile dicovery
j5 prime
samsung galaxy S7
Mi 8 lite
şuan da alacağım cihaz mi 9 se

benim için önemli olan ilk şey işlemcidir diğer geri kalan ekran boyutu pil vs 2.ci plan da kesinlikle f/p olması gerekli benim için iphone sevmiyorum nefret ediyorum diyebilirim bu kullandığım telefonların hepsini çıktığı zaman da alıp kullandım hepsini de çok seviyorum zamanına göre çok kaliteliler di

barisdilber

Üyecik
Redmi note 8 pro. İki haftadır kullanıyorum. Kesinlikle mükemmel. Kamera, performans, hız, vs vs vs. Her şey var telefonda. Üstelik uygun fiyat. Android düşünenlere tercihimdir.

thetensiya

Üyecik
Suan Galaxy a 30 kullanıyorum normal de ben hep iphone kullandım ve artık telefon değiştirme zamanım gelince bu telefon ban hediye olarak geldi ilk 2 3 gün android çok gelişmiş aslında dedim ama bir oyun indirdim tak attı instagramda hesap değiştirirken atıyor ve a 30un kasası böyle şekilli şukullu afedersiniz hayvan gibide parmak izi çıkıyor kılıfla kullanınca da bir anlamı kalmıyor telefonun kapkalın bir şey oluyor.

Sinanozkan

Üyecik
ben şu generalmobile 9 pro yu çok tutuyorum dxomark kamera onaylı işlemci performansından bataryasına baya memnunum fiyatı da 2bin500lerden 1700lere gerilemiş durumda

Barış Bayraktar

Profesör
Suan Galaxy a 30 kullanıyorum normal de ben hep iphone kullandım ve artık telefon değiştirme zamanım gelince bu telefon ban hediye olarak geldi ilk 2 3 gün android çok gelişmiş aslında dedim ama bir oyun indirdim tak attı instagramda hesap değiştirirken atıyor ve a 30un kasası böyle şekilli şukullu afedersiniz hayvan gibide parmak izi çıkıyor kılıfla kullanınca da bir anlamı kalmıyor telefonun kapkalın bir şey oluyor.
A30 orta-alt seviye bir telefon. Normal yani yaşadığınız şeyler.

thetensiya

Üyecik
A30 orta-alt seviye bir telefon. Normal yani yaşadığınız şeyler.
Evet ama ben şimdi gitsem başka bir telefon alsam ona da orta seviye denilecek gitsem Huawei alsam bazılar ona o kadar para verilmez dicek bazıler iyi yapmışsın dicek ben hala apple tarafındayım özellikle de mesela xr fiyat performans canavarı yakında deiştricem zaten daha da androide bulaşmam

Emir Aydın

Profesör
Evet ama ben şimdi gitsem başka bir telefon alsam ona da orta seviye denilecek gitsem Huawei alsam bazılar ona o kadar para verilmez dicek bazıler iyi yapmışsın dicek ben hala apple tarafındayım özellikle de mesela xr fiyat performans canavarı yakında deiştricem zaten daha da androide bulaşmam
Xr gibi üst seviye bir gelefonla A30 gibi düşük seviye bir telefonu karşılaştırırsak tabi ki ios kral oluyor.
O zaman Note 10+ la da iPhone 6 yi kiyaslayalim,ios berbat olsun ?
Aynı kulvarda yarışmaya iki cihazı örnek alarak işletim sistemi gömmüş oluyorsunuz.

Barış Bayraktar

Profesör
Xr'ye f/p canavarı diyemeyiz ama güzel ve iyi bir telefon. S10e nispeten f/p gibi, Mi 9T Pro f/p ürünü. iPhone sonrası ilk Android cihazınız A30 olduğu için memnun kalmamanız normal bir şey. S10e veya Mi 9T Pro olsa durum farklı ama onlar üst seviye cihazlar.

stat counter