Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 0)

RE-pocket

Üyecik
LG G4 kullanıyordum bir süre, kırılalı birkaç hafta oldu iyi ki kırıldı Allah'ın belası telefon. Telefonun tek iyi tarafı kamerası( bir süre sonra oda gitti zaten) onun dışında gerçekten çöp
peki bu tel niye çöp çünkü bataryası berbat bu tele 2 tane batarya aldım ikisini de mahvetti hepsi balon gibi şişti. Yazılım desteği de kötüydü, tele bırak sistem güncellemesini güvenlik yaması bile gelmedi, bundan sonra lg almayacağım, aldırtmayacağım da.

LG DEN UZAK DURUN!!!!!!

baysal388

Asistan
şu an lg g6 kullanıyorum ve değiştirmek istiyorum ne alacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

Leand

Profesör
hangisini almak mantıklı bütçe fazla yok
Telefon önerileri başlığına konu açabilirsin telefon önerileri konusuna gir yeni konu aç'a tıkla bütçeni vs. her şeyi yaz forumdaki gören ilgili arkadaşlar yazsın sana hepsi bu.

ozgun7

Doçent
A50 ondan çok daha iyi batarya ve kamera performansı olarak.
A50 nin kamerası mı bundan iyi? Dostum çılgın mısın. Şununla çektiğim resimleri p20 pro ile çekmiştim en son. Batarya olayı sana şöyle diyim dün içmiştim mesela gece 2 de eve geldim şarja takmayı unutmuşum. Sabah yarım saat hazırlanırken şarja taktım 25 den 100 e çıkmıştı :) akşam da eve giderken yüzde 45 lerde kalıyor.

Penah0

Üyecik
hepsi
bence telefon alıcak olan arkadaşlar çin menşeli telefon tercih etsinler. Çünkü çin artık eskisi gibi dandik ürünler üretmiyor, kaliteleri ve özellikleri çok iyi, fiyatlarıda gayet uygun. Bu telefonları kullanıpta memnun kalmayan insan sayısı çok azdır, memnun kalmıyorsada performansından ziyade alışkanlıklarından dolayıdır.

Benim Görüşümce en iyi Çinli markalar ;
1-Oneplus
2-Xiaomi
3-Huawei
4-Oppo
4-Meizu
5-Vivo
hepsi çöp bunların. at çöpe hepsini 🗑 ve

Penah0

Üyecik
İphone Xs Max kullanıyorum ve memnunum telefon değiştirecek olsam xiamio katlanabilir telefon alırdım yada yeni çıkacak iphone cihaz alırdım.
Telefonumdan memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum ancak parmak izini arıyorum.
yarım kilo ağırlığındaki dandik telefonu nasıl da tarif yapar insan
Mesaj otomatik birleştirildi:

LG G4 kullanıyordum bir süre, kırılalı birkaç hafta oldu iyi ki kırıldı Allah'ın belası telefon. Telefonun tek iyi tarafı kamerası( bir süre sonra oda gitti zaten) onun dışında gerçekten çöp
peki bu tel niye çöp çünkü bataryası berbat bu tele 2 tane batarya aldım ikisini de mahvetti hepsi balon gibi şişti. Yazılım desteği de kötüydü, tele bırak sistem güncellemesini güvenlik yaması bile gelmedi, bundan sonra lg almayacağım, aldırtmayacağım da.

LG DEN UZAK DURUN!!!!!!
her anlamda katılıyorum sana arkadaş lg pişmanlıktır hakketen. hele sana kronik sorunlu ekranı berbat olanı denk gelmemiş ekranında lekelenmeler falan. o zaman ne yapardın acaba 😇😇😇

s10 plusdan qayrısına para verilmez sen desiyin markalar hepsi çöp

Aleyna Tunay

Üyecik
a5 2016 kullanıyorum bu senenin başına kadar gayet sağlam ve sistemsel olarak oyunlarda programlarda çok rahat işimi görüyordu yeterli ışıkta güzel fotoğraflar çekebiliyordum (2016 da çıkan telefonlara gore ) fakat şuan güncel durumda oyun gibi durumlarda kısaca sistemsel olarak yetmiyor. o yılda kesinlikle tavsiye ederdim fiyat performas olarak .

Şuan para sıkıntısı olmasa kesinlikle hiç düşünmeden alacağım özellikleriyle öne çıkan sadece batarya konusunda orta kalan s10e alırdım.
Kızlar için ele kolayca sığabilir ve kozmik olarak çok şık bir telefon sistemsel olarakta gayet başarılı.

RE-pocket

Üyecik
yarım kilo ağırlığındaki dandik telefonu nasıl da tarif yapar insan

her anlamda katılıyorum sana arkadaş lg pişmanlıktır hakketen. hele sana kronik sorunlu ekranı berbat olanı denk gelmemiş ekranında lekelenmeler falan. o zaman ne yapardın acaba 😇😇😇

s10 plusdan qayrısına para verilmez sen desiyin markalar hepsi çöp
Telefon kimseye düzgün gelmemiş ki zaten anasını sattığımın lg si

stat counter