Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Adwolf

Üyecik
İphone Xs Max kullanıyorum ve memnunum telefon değiştirecek olsam xiamio katlanabilir telefon alırdım yada yeni çıkacak iphone cihaz alırdım.
Telefonumdan memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum ancak parmak izini arıyorum.

eminturan59

Üyecik
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

adwolf onu iphone xs almam
kardeşim baştan söleyim

İlkeozcn2005

Üyecik
Asus zenfone 4 live kullanıyorum
İyi bir telefon, kamerası oldukça güzel oyun çok oynanmıyor maalesef
Ben alsam s7 alırdım.Maliyeti kamerası,depolama ve oyun oynanabilirlik açısından s7 benim için bir adım önde

Routinues

Asistan
Huawei Mate 10 Lite Kullanıyorum telefonu aldığımda hepsiburada.com adresinden almıştım.
Aldığım gün telefonun orjinal fiyatı 1200 TL idi ama ben cuma günü indiriminden yararlanıp 800 TL ye almıştım gayet memnunum telefondan fakat ben aldığımda dolar bu kadar yüksek değildi malum telefonlar değerleni ötv zammı v.s den sonra...

Son düzenleyen moderatör:

Viltel

Üyecik
4.5 yıldır htc one m8 kullanıyorum ama telefon artık öldü. Yeni telefon olarak huawei bakıyordum ama malum durumlardan samsung'a xiaomi'ye yöneldim

Akın AK100

Üyecik
lg stuylas 2 kullanıyorum ve asla kimseye tercih etmem bi kalem var ama telefonda boşa yer kaplıyor.
çok yakın zamanda değiştiricem İphone xr alıcam inşallah.

GT-S5360,MaxiPlus5 ve GM5P gt-s5360 akord aletine maxiplus5 muzik calar 7/24caliyor...
Screenshot_2019-07-24-02-27-51.png

Spotify android 4.0.4 desteklemiyormus artik...

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Çok teşekkür ederim 😊. Umarım hayırlı olur. Şu an en büyük korkum S9'daki gibi bir batarya sorunuyla karşılaşmak. Fakat şimdilik güzel batarya performansı
Hocam bence g7 gibi bir telefonda batarya fazla önemseniyor. Zaten telefon çok ince. Birde yanına 3000mah ince bir powerbank aldınız mı şarj sorunu tamamen ortadan kalkıyor.

stat counter