Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

HACKERTHT

Üyecik
Note 9 512 gb telefon spen vs diğer özellikleriyle işlerimi yapmamda süper katkı sağlıyor çok memnunum herkese tavsiye ediyorum

ahmetay34

Üyecik
ıphone 6 plus sadece batarya biraz sıkıntı onun harici gayet iyi durumda

ahmetay34

Üyecik
bence bu batarya olayına kafa yormaları lazım artık kamera boyut hafıza olaylarında yeterince yol katedildi zaten

Tekno Göçmen

Asistan
bence bu batarya olayına kafa yormaları lazım artık kamera boyut hafıza olaylarında yeterince yol katedildi zaten
Kamera olayını bilmem de, hafıza olayı hala aynı. Hala artırılabilir hafıza yok hala 2 seneden sonra sistem hafızası ebesinin şeyi gibi yer kaplıyor ve hala 128 256 gb lik versiyonlar ateş pahası fahiş fiyatlara satılıyor. İphone'nin kendini toparlama gibi bir niyeti yok bence çünkü zaten marka, ne çıkarsa kurukta bekleyen apple cı tayfa alıyor. Devam etsin bakalım.

ahmetay34

Üyecik
Kamera olayını bilmem de, hafıza olayı hala aynı. Hala artırılabilir hafıza yok hala 2 seneden sonra sistem hafızası ebesinin şeyi gibi yer kaplıyor ve hala 128 256 gb lik versiyonlar ateş pahası fahiş fiyatlara satılıyor. İphone'nin kendini toparlama gibi bir niyeti yok bence çünkü zaten marka, ne çıkarsa kurukta bekleyen apple cı tayfa alıyor. Devam etsin bakalım.
apple cı tayfa yüzünden bu hafıza olayını çözmüyor adam piyasaya ne sürerse anında kapılarda kuyruk var ama şuan eskisi gibi değil bence millet uyanmaya başladı artık 2-3 seneye kalmaz çözülür diye düşünüyorum

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Şuan telefonsuzum :( Yılbaşında kırıldı telefonum yenisi alacağım. Bu sefer apple yerine samsung ürünlerinden yada xiaomi ürünlerinden birini tercih etmeyi düşünüyorum.

Tekno Göçmen

Asistan
apple cı tayfa yüzünden bu hafıza olayını çözmüyor adam piyasaya ne sürerse anında kapılarda kuyruk var ama şuan eskisi gibi değil bence millet uyanmaya başladı artık 2-3 seneye kalmaz çözülür diye düşünüyorum
Vallahi ben apple kullanıyorum. sıkıntıyı çözmekle bitmez daha bu pil sorununu çözemediler. Onu geçtim 2 sene sonra sistem 16 gb nin 7 veya 6 gb sini tüketiyor insanı bezdiriyor. Halletmesi gereken çok seyi var ama ben soğudum apple dan şahsen.

ahmetay34

Üyecik
Vallahi ben apple kullanıyorum. sıkıntıyı çözmekle bitmez daha bu pil sorununu çözemediler. Onu geçtim 2 sene sonra sistem 16 gb nin 7 veya 6 gb sini tüketiyor insanı bezdiriyor. Halletmesi gereken çok seyi var ama ben soğudum apple dan şahsen.
şahsen bende soğudum bundan sonra tercihim xiaomi baya kaliteli işler yapıyolar bence fiyatlarda uygun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şuan telefonsuzum :( Yılbaşında kırıldı telefonum yenisi alacağım. Bu sefer apple yerine samsung ürünlerinden yada xiaomi ürünlerinden birini tercih etmeyi düşünüyorum.
xiaomi kesinlikle

Son düzenleme:

Tekno Göçmen

Asistan
şahsen bende soğudum bundan sonra tercihim xiaomi baya kaliteli işler yapıyolar bence fiyatlarda uygun

xiaomi kesinlikle
Aynen öyle. Aslında Çin menşeli telefonların çoğusu iyi. Mesele huawei oppo vivo meizu. Bunları alıpda kronik istisnalar dışında şikayet eden kimse görmedim. Benimde bir sonraki telefonum Oppo R17 PRO olacak nasipse. Gayet güzel ve futuristik bir tasarımı var.

ahmetay34

Üyecik
Aynen öyle. Aslında Çin menşeli telefonların çoğusu iyi. Mesele huawei oppo vivo meizu. Bunları alıpda kronik istisnalar dışında şikayet eden kimse görmedim. Benimde bir sonraki telefonum Oppo R17 PRO olacak nasipse. Gayet güzel ve futuristik bir tasarımı var.
Aynen katılıyorum. şuan bir apple fanatikliği var zamanında nokia önde götürüyordu zamanın yeniliklerine ayak uyduramadı gitti şimdide apple böyle giderse sonu kaçınılmaz olacak.

ctnserkan

Üyecik
Merhaba arkadaşlar bu baslik altinda ;
- şuan kullandığınız telefonu ve memnuniyet seviyenizi (derece olarak kesinlikle öneririm, işimi görüyor,idare eder, kesinlikle tavsiye etmem ) şeklinde belirtmenizi rica ediyorum

Ek olarak

Alacak olsaniz hangi telefonu alırdınız

Kisa sebebi ile belirtirseniz hem öneri isteyen hemde kullanılan cihazların memnuniyet derecesini merak eden arkadaslar için fikir vermis olursunuz.

Hadi sdn.net forum sakinleri düşüncelerinizi bizim ole paylaşın.
Öncelikle bütçe durumun idealse mate 20 lite kalite-fiyat- olarak ilk sırada olur benim şahsi görüşüm( tabii bütçe durumun elverişli ise)
Eğer daha düşük maliyetli bir cihaz istiyorsan huawei serilerinden şaşma.

grezimonk

Profesör
Lite modeller çok kırpılmış oluyor... huawei kırpmaya başladı mı sapıtıyor...

Inan Yetmen

Profesör
Öncelikle bütçe durumun idealse mate 20 lite kalite-fiyat- olarak ilk sırada olur benim şahsi görüşüm( tabii bütçe durumun elverişli ise)
Eğer daha düşük maliyetli bir cihaz istiyorsan huawei serilerinden şaşma.
Ahhh az araştırın Allah Peygamer aşkına ya...
yanlış bilgi vermeyin, tam aksine huawei giriş-orta segmentte çöp heleki o lite serileri sağlam kazık.
Amiral gemisinde belki tercih edilebilir.

P20 lite yaklaşık 90 bin alıyor antutuda şaka gibi. 1800-1900 tl civaeında en ucuzu, o fiyata xiaomi mi 8 lite almak çok daha mantıklı.

Son düzenleme:
stat counter