Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BJKolik

Profesör
Iphone 6S Plus kullanıyorum ama içimde ukde kalan akıllı cep telefonu Lumia 950 XL' dir.

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
TT Honor 7 kullanıyorum 7 ay dan beri ilk 5 ay memnundum performans açısından büyük bir hız kaybı yaşadım yüksek grafikli oyunlarda stabil sonuçlar alamıyorum arka kamerası 20 mp olması gayet iyi ayrıntılı fotoğrafları gün ışığında güzel bir şekilde çekebiliyorum çok ısınması dışında kullanıcı arayüzü berbatlığı ve android 7 güncellemesi almaması beni üzüyor eğer bir telefon alacak olsaydım üst segment olarak Sony Xperia XZ Premium alırdım uzun ömürlü bir telefona ihtiyacım var beni oyunlarda uygulamalarda yüksek performans vericek bir işlemci ve grafik işlemcisine kullanıcı arayüzü oldukça stabil ve süper 4 k ekranı muazzam kamera mükemmel 960 fps çekşm modu gibi bir çok özelliği beni etkiledi bataryası güzel uzun ömürlü bir çok tasarruf modları var 1 gbit internet kullanımı desteklemesiyle benin tüm ihtiyaçlarımı karşılayacak bir telefondur :)

iPhone 5s kullanıyorum işim gereği telefonu WhatsApp çok kullanıyorum resim falanda çok çekmem gerekiyor bu yüzden şarj konusunda bayagi sıkıntı yaşıyorum ama normal kullanikda bataryası iyidir performans hala mutlu ediyor donma kasma sıfır biraz geçte olsa ki bu geç kalma o kadar uzun bir sure değil performansı da gayet iyi iPhone 6s Plus almayi düşünüyorum 6 Plus da olabilir hem bataryanın daha iyi olması hemde ekran küçüklüğünü artık 5s de ciddi manada hissediyorum geçme nedenim batarya ekran

Xperia Z5 premium kullanıyorum fazlasıyla tüm ihtiyaclarimi karşılıyor benim ama size tavsiye etmem çünkü işlemcisi çok çabuk ısınıyor,

Ek olarak bir telefon alsaydım Note 8 i beklerdim çünkü note serisini seviyorum

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
iPhone 5s kullanıyorum işim gereği telefonu WhatsApp çok kullanıyorum resim falanda çok çekmem gerekiyor bu yüzden şarj konusunda bayagi sıkıntı yaşıyorum ama normal kullanikda bataryası iyidir performans hala mutlu ediyor donma kasma sıfır biraz geçte olsa ki bu geç kalma o kadar uzun bir sure değil performansı da gayet iyi iPhone 6s Plus almayi düşünüyorum 6 Plus da olabilir hem bataryanın daha iyi olması hemde ekran küçüklüğünü artık 5s de ciddi manada hissediyorum geçme nedenim batarya ekran
Seneye İphone 7 plus al rahat et 6 plus almak biraz teknolojide geri kalırsın o daha uzun ömürlü daha güçlü

stat counter