SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Öyleyse neden iPhone düşünmüyorsunuz ?
YgNbNk.jpg

böyle bir nedeni varsa?

oisitan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Konuyu hiç etmek istemem ama şu karikatür mü desem bilemediğim ucube görüntü:: evet komik değil

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
biri yapmış...
viral oldu herkes kullanıyor...
ygnbnk-jpg.39077

gm çok güzel öper...

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,084
İphone ye para mı yeter kardeşim her şeyine ayrı para...

İPHONE BRO 32 GB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İphone 6s kullanıyorum sıkıntısı pili yetmiyor kasma felan hıcbır problemı yok onun dışında memnunum.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
J7 kullanıyorum, telefonun küfretmediğim yönü kalmadı. Tek işlevi arama yapmak ve müzik açmak. Şu haziran bir gelse de kurtulsam.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
İphone 4s kullanıyorum arama mesaj iyi
Note fe alacağim inşallah

Erman.cprz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 buçuk senedir LG G4 kullanıyorum telefon başlarda çok iyi performans veriyordu kasma donma yoktu bataryası 1 buçuk günü kurtarıyordu şimdi ise 1 günü zor çıkarıyor ve 2 buçuk senelik kullanımda 2 kere anakart değişimi 1 lcd ekran ve pil değişimi yaptım telefonu aldıktan 1 sene sonra çok sıkıntı yaşamaya başladım şimdi ise iphone 7 plus yada iphone 8 almayı düşünüyorum

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhaba arkadaşlar bu baslik altinda ;
- şuan kullandığınız telefonu ve memnuniyet seviyenizi (derece olarak kesinlikle öneririm, işimi görüyor,idare eder, kesinlikle tavsiye etmem ) şeklinde belirtmenizi rica ediyorum

Ek olarak

Alacak olsaniz hangi telefonu alırdınız

Kisa sebebi ile belirtirseniz hem öneri isteyen hemde kullanılan cihazların memnuniyet derecesini merak eden arkadaslar için fikir vermis olursunuz.

Hadi sdn.net forum sakinleri düşüncelerinizi bizim ole paylaşın.
I7 plus kullandim note 8 huwaie p9 kullandim hepsinde memnun kaldim memnun kalmadigim telefonlar i5 lg g3

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
2 buçuk senedir LG G4 kullanıyorum telefon başlarda çok iyi performans veriyordu kasma donma yoktu bataryası 1 buçuk günü kurtarıyordu şimdi ise 1 günü zor çıkarıyor ve 2 buçuk senelik kullanımda 2 kere anakart değişimi 1 lcd ekran ve pil değişimi yaptım telefonu aldıktan 1 sene sonra çok sıkıntı yaşamaya başladım şimdi ise iphone 7 plus yada iphone 8 almayı düşünüyorum
LG'de hayalet ekran mı dersin, kısa süreli donmalar mı dersin... Lg bozdu bence ... sorunsuz telefon gelmesi için dua etmek lazım.

SUBZEROO

Asistan
Reaksiyon puanı
48
1000-1200₺ye kadar f/p telefon önerileriniz?

SUBZEROO

Asistan
Reaksiyon puanı
48

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
LG'de hayalet ekran mı dersin, kısa süreli donmalar mı dersin... Lg bozdu bence ... sorunsuz telefon gelmesi için dua etmek lazım.
Valla ben 2 yıldır lg x screen kullanıyorum internette sık sık şikayet edilen ghostscren vs. hiç karşılaşmadım telefon hala stabil çalışıyo oyunlarda kasıyor ben hiç bi sorunla karşılaşmadım

Erman.cprz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen öyle hepsini yaşadım bende. Bakalım yeni modellerinde iyileştirmeler yapar umarım. Böyle devam ederse iyice düşer piyasadan.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Valla ben 2 yıldır lg x screen kullanıyorum internette sık sık şikayet edilen ghostscren vs. hiç karşılaşmadım telefon hala stabil çalışıyo oyunlarda kasıyor ben hiç bi sorunla karşılaşmadım
Bende G4 vardı ekranı kısık kullanmama rağmen o sorunu yaşadım.

Son düzenleme:

çlk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 2 kullanıyorum Eskimeyen cazibesi arrik bezdirdi beni her türlü sorunu veriyor.Ilk imkan buldugumda degistirmeyi düşünüyorum.Muhtemelen s7 edge veya s7 almayı düşünüyorum
Samsung dusunuyosaniz samsung note 7 fe yi tavsiye ederim cok guzel telefon migrosta 2200 tl civarinda

Gm discovery 2 plus kullaniyorum hic memnun degilim alack arkadaslara gm tercih etmem
Ben alicak olsam huawei mate 10 lite vs samsung c7 pro ve samsung s7 gibi telefonlar dusunurdum

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Samsung dusunuyosaniz samsung note 7 fe yi tavsiye ederim cok guzel telefon migrosta 2200 tl civarinda

Gm discovery 2 plus kullaniyorum hic memnun degilim alack arkadaslara gm tercih etmem
Ben alicak olsam huawei mate 10 lite vs samsung c7 pro ve samsung s7 gibi telefonlar dusunurdum
Xiaomi Mi 6 düşünürdüm.

mersafotokopii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Lenovo vipe P1 pro kullanıyorum. Çok memnunum. Özellikle pili 5000 mah olması tercih sebebim oldu.

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
ıPhone 6 çok memnunnum tavsiye ederim sadece ön kamerası kaydı ve selfie çekemiyerum tek sorun bu yoksa iyi telefon

inurkrkmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huavei p20 lite
4 günlük kullanım sonucu gördüğüm: çok lüks beklemiyorsaniz güzel telefon. Ama şarj yetmiyor ve çok ısınma yapıyor. Parmak izi konusunda çok başarılı. Yüz tanıma keza oyle. Hızı güzel kullanımı kolay ve kişiselleştirme konusunda başarılı Telefonu kendine gore düzenliyorsun. Bir çok ayrıntı düşünülmüş. Garanti konusunda çok iyi olduğu ve müşteri mağduriyeti yaşanmadığı söyleniyor. Aldığında ilk 1 ay telefonun başına bir şey gelirse (kullanıcı hatası, kırılma vs) yenisini gönderiyorlarmıș. Kasayı bir çok kişi şık buldu ama ben bulmadım. Baktığın zaman kalite kokmuyor ama orta-üst düzey bir cihaz olduğunu söyleyebilirim. Ah şu şarj iyi dayansa..

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
7Plus product kullaniyorum rengi cok tatli ve memnunum