SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Yöneticiler benim için para toplasın, bende findik tarlasi satayım alırım sanırım para toplanır o zaman alırız :D

alayım mı sana note 7, nabacan şarja mı takacan, he antutu mu yapacan, tutuşuyum mu aniden :D resmen gözümün önünde caps belirdi :D

Aynen öyle hem bazen burda sizlere birşeyler sorma ihtiyacında bulunabikiyoruz

Özel mesajlara dönüş yapamıyorum ama konu içerisinde beni etiketleyip istediğiniz soruyu sorabilirsiniz ilk fırsatta yardımcı olabilirim bu tüm arkadaşlar için geçerli.

exc4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Nexus 6p kullanıyorum. iphone 4s'ten geçtiğim için ilk başta çooooook büyük geldi. Bence Note7 çıkana kadar piyasadaki en iyi telefondu. 10 üzerinden 9 rahatlıkla verebilirim. Eğer telefon alacak olsam ve 3500 lira bir telefona harcayabilecek biri olsam Note 7 alırdım kesinlikle.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Z5 kullanıyorum, pil süresi ve gelen güncellemelerin her zaman stabil olması sıkıntısız kullanmanı sağlıyor cihazı, ön kamerası biraz üzüyor gerçi çok kullanan biri değilim ama arka kamera mükemmel. Tabi yeni alacak kişiler için fiyatı biraz yüksek durumda.

Şu an yeni cihaz alacak olsam Xperia XZ olurdu. Gerçi daha önce iPhone kullanıcısıydım, ne yazık ki artık telefonu pc gibi kullanmamdan dolayı Android tarafında kalmak zorundayım, iPhone stabilitesine en yakın firma Android tarafında Sony olunca başka seçenek kalmıyor.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Telefonum : Samsung Galaxy S7 Edge
Almak İstediğim Telefon : Zaten Mayıs'ta aldım. Memnunum belki iPhone 6S düşünebilirdim.
Memnunluk derecem : 9/10

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
2 ay önce Sony Xperia ARC S diye bi telefonu kullanıyordum.Aslında telefondan çokta mutluydum.Yağmur esnasında su birikintisine düştüğü halde çalışmaya devam etti.Ama kaç senelik telefon,eksi yanı şarj yeri yamuktu onu çok iyi ayarlamak gerekiyordu.Cihazdan çok memnudum.Sonra sim kartını falan çıkardım kenera koymuştum.O sırada da telefon sebepsizce kayboldu gitti.Allah izin verirsede iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum.Faturaya ek yaptıracam inşallah :)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
şuan 4 yıllık sony kullanıyorum.artık değişme vakti geldi:D dayeni telefon olarak uygun olsaydı 6s plus almak isterdim.yada ıphone 7 plus.ama çok pahalı olduğu için tercih etmiyorum.sony telefon da asla tavsiye etmiyorumkalitesi çok düşük.zaten bana göre sony en iyi tüplü tv, dvd ,kamera markasıdır.telefonda kaliteli değiller.s7 yada note 5 almayı düşünüyorum.s7 en fazla 2200 tl ye güvenilir yerden bulduğumda hemen almayı düşünüyorum :)

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,142
via e1 kullanıyorum ve memnunumda. Alıcak olsan s6 edge+ veya s7 edge alırdım.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Şuan LG G3 kullanıyorum. Ufak tefek sıkıntıları var. Herkesin bildiği... Yine de genel olarak memnunum.
Sırf Android'den sıkıldığım için iPhone 6 almayı düşünüyordum. Sadece düşünüyordum. :D

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
@jug şu taksit olayı çıksa iyi olacak.yoksa gelecek ay toplu ödeme yapmak zorunda kalacağım:(

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
vatan odea dan taksit yapıyor bimeks deniz bank dan taksit yapıyor bu gün 2 bin lirasını 12 ay sıfır vade ile taksit yaptırdık ve mağaza açılışına özel 250 lira indirim aldık :D

kredi kartına bağlı değilsiniz 30 dakika sürüyor işlemler
odeabank şubesi burada yok.denizbank gerçekten vade farksız yapıyorsa hemen alayım ama bimekste telefonlarda pahalıdır :) denizbank kredi kartı yollamıştı almadım :)başka bankanın kullanıyorum

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
odeabank şubesi burada yok.denizbank gerçekten vade farksız yapıyorsa hemen alayım ama bimekste telefonlarda pahalıdır :)

özür dilerim bimeks değil media markt olacaktı :D yanlış yazmışım tv de bimeks reklamı geçiyordu buraya yazmışım

12 ay için vade farkı vermedik 2000 lira ya belki açılışa özel olabilir ama bir sormanızda fayda var

M

Murat Burç

SDN Okuru
özür dilerim bimeks değil media markt olacaktı :D yanlış yazmışım tv de bimeks reklamı geçiyordu buraya yazmışım

12 ay için vade farkı vermedik 2000 lira ya belki açılışa özel olabilir ama bir sormanızda fayda var
Vade farkı yansıyor ücrete 2400 tllik note 5 için 2800 tl istemişlerdi 9 ay taksite sanırım teknosada heryerde yansıyor ama bir araştırsın belki az yansıtan bir yer bulur

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356

bende şimdi araştrıyordum baktım mediamarket yazıyor.ayrıca 36 ay kampanyalı hepsiburada da var.şu şekilde açıklama var :
"Media Markt kredi SMS onayının ardından nakit ödeyerek ya da kredi kartınızı kullanarak alışverişinizi tamamlıyor ve faturanızı alıyorsunuz. Bunun ardından size en yakın Denizbank şubesini ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile ziyaret ederek kredinizi kullanıyorsunuz. Eğer alışverişinizi kredi kartı kullanarak yaptıysanız banka onaylanan kredinin alışveriş tutarı kadar olan kısmını kredi kartına aktarıyor ve geri kalanı elden nakit olarak size ödüyor. Yani alışveriş tutarı kadar kredi kullanma zorunluluğunuz yok. Kredi notu yüksek olan kişiler diledikleri kadar ihtiyaç kredisi kullanma hakkına sahipler. Denizbank internet sitesi üzerinden Media Markt kredi hesaplama işlemlerinizi yapabilir, online kredi başvuru formu doldurarak ne kadar kredi kullanabileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz."

sanırım sadece denizbank kredi kartı geçerli.yani diğer bankaların kredi kart geçmiyor.denizbank yıllık kart ücreti aldığı için tercih etmıyorum

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
şimdi denizbank müşteri hizmetlerıyle görüştüm.faiz oranını media marketteki görevlılerımıxz den öğrenebılırsınıxz bılgisini verdi.medimarket burada olmadığından intermnet üzerinden alışveriş yapabileceğimi söylediğimde internet üzerinden yapılmadığını söyledi
hepsiburada 36 ay denızbank kampanyasında 1.29 faiz oranı alıyorlarmış..2300 tl ye telefon alsam 1.29 faiz oranı ne yapıyor?

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
@beyzabetül
2.300.-TL 36 Ay 1.29 faiz oranı ile 3.028.-TL geri ödemesi olur.
2.300.-TL 12 Ay 1.29 faiz oranı ile 2.549.-TL geri ödemesi olur.

Son düzenleme:

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Huawei P9 kullanıyorum. Çok memnunum, şimdi alacak olsam P9 Plus alırdım.
Kimseye tavsiye etmiyorum, sonra fanboy diyorlar. Uğraşamam herkes kendi yağında kavrulsun..

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Huawei P9 kullanıyorum. Çok memnunum, şimdi alacak olsam P9 Plus alırdım.
Kimseye tavsiye etmiyorum, sonra fanboy diyorlar. Uğraşamam herkes kendi yağında kavrulsun..

Olurmu ya hoşunuza gidiyorsa önereceksiniz ki gidip bakan belki sever ben misal her markayı denedim hepsinin tadı farklı

Ali Aydın KILIÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy Mini kullandım (3 sene) :D Şimdi onu babam kullanıyor bazen sapıtıyor telefon sonuçta 'Samsunq' :D
Şimdi note 4 kullanıyorum bazı uygulama oyunlarda elimi yakıyor, bide günde 4-5 kere şarj ediyorum :/
Arka kamera çok güzel ama ön kamera akşam ışıkta pek iyi değil :p

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
5S kullanıyordum perte çıkınca eveeki Discovey'i aldım. Satışa sunulunca iPhone 7 32 Gb alacağım
5S için konuşursam orta halli birisi için iyidir ama 2 sene sonra destek kesilecektir mutlaka. Bunun yerine yeni çıkanlardan alıp en az 4 sene rahat yaşamak olur.

ounaldi1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar iphone 6 almak istiyorum. Facebook twitter ve 1 oyun oynarım beni en az 2 sene götürür mü? 1 GB ram sorun olur mu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar iphone 6 almak istiyorum. Facebook twitter ve 1 oyun oynarım beni en az 2 sene götürür mü? 1 GB ram sorun olur mu. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sıkıntı olmaz, alabilirsin. iPhone SE de alabilirsin. Daha çok güncelleme alır, daha uzun gider. iPhone'ların önünü kesen tek şey güncelleme..

ounaldi1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sıkıntı olmaz, alabilirsin. iPhone SE de alabilirsin. Daha çok güncelleme alır, daha uzun gider. iPhone'ların önünü kesen tek şey güncelleme..
iphone se de elime çok küçük geliyor dostum. Niyetim 6s aslında ama bütçeyi aşıyor. Şu an 6 turkcell de 12 ay taksitle çok uygun